2. liga se bude hrát ve třech skupinách. Nově s béčkem Komety a s Letňany
25.6.2021, Milan Urban

2. liga se bude hrát ve třech skupinách. Nově s béčkem Komety a s Letňany

Praha - V úterý proběhl aktiv druholigových klubů, po kterém je jasno o herním formátu třetí nejvyšší soutěže. V základní části bude opět rozdělena do tří geografických skupin.

V úterý proběhl aktiv druholigových klubů, po kterém je jasno o herním formátu třetí nejvyšší soutěže. V základní části bude opět rozdělena do tří geografických skupin.

Nováček z Letňan si ovšem derby s Kobrou nezahraje. Pražské celky jsou totiž ve dvou rozdílných skupinách.

Letci v čele s dvojnásobným mistrem světa Janem Hlaváčem budou hrát na Severu. Mezi favority této skupiny patří především Jablonec nebo ambiciózní Dvůr Králové.

Ve skupině Jih dojde k očekávanému souboji Havlíčkova Brodu s Táborem, jenž v létě získal hvězdného

Lukáše Endála. Východní skupinu nově oživí béčko Komety, které získalo licenci od Znojma.

V každé ze skupin je po osmi týmech. Základní část 2. ligy odstartuje 18. září, potrvá do 26. února. Každý s každým se utká dohromady šestkrát.

Po sezoně sestoupí do kraje dva týmy. Naopak vítěz druhé ligy dostane v baráži šanci zabojovat o účast v profesionální Chance lize.

Složení skupin

Sever: HC Draci Bílina, MOSTEČTÍ LVI, HC Děčín, HC Vlci Jablonec nad Nisou, BK Nová Paka, HC Wikov Hronov, HC Rodos Dvůr Králové nad Labem, HC Letci Letňany.

Jih: IHC Králové Písek, HC Tábor, BK Havlíčkův Brod, HC Kobra Praha, HC Řisuty, HC Příbram, SHC Klatovy, HC Stadion Cheb.

Východ: SKLH Žďár nad Sázavou, HC Kometa Brno ´´B´´, SHK Drtiči Hodonín, HHK Velké Meziříčí, HC Bobři Valašské Meziříčí, HK Opava, HK Nový Jičín, HC ISMM Kopřivnice.

Ďáblové zahájí soutěž utkáním doma. V sobotu 18.9.2021 budou hostit Plameny ze Žďáru nad Sázavou. Bude to první utkání domácích |Ďáblů v nově zrekonstruované hale.5
HC Kopřivnice
0
HK Nový Jičín
Online
Rozpis ledové plochy
Aktuality
27.6.2021
Ve středu se naši Ďáblíci 2012 utkali s Kopřivnicí.Ďáblíci 2012
28.5.2021
Naši nejmladší si dnes vyzkoušeli další, skoro sportovní aktivitu paintball
19.5.2021
I k dnešnímu dni jede bomby VOJTA 49.DEN
17.5.2021
V 15. kole našeho seriálu nám odpovídal Milan Urban a hrneček od nás dostane Daniel Horák z Rybího !!! GRATULUJEME !!!
9.5.2021
39.den soutěže Ďáblíci se připravují na novou sezonu je za námi. V čele soutěže je stále Vojta, kterému na záda dýchají Seboš, Siki a Maty. 🥇🥈🥉 Kdo z nich si vybojuje nádherné ceny od našich odchovanců Ondra Kovařčík, Michal Kovařčík a Honza Bartko. Speciální cenu máme od Jan Zahradníček. V samostatné kategorii za nejlepšího hráče v úkolech. 💪 Vše sledujete na našem FB.
5.5.2021
VOJTA jede. I po 35. dni je v čele pelotonu Vojta Novotný. Tradiční soupeři jsou mu však stále v patách 35.den
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Nejmladší si po dlouhé době zahráli ve Vsetíně zápas

Vsetín - naši nejmladší si opět zahráli utkání. Trenéři se v přípravě domluvili se stejně starými 2012 ze Vsetína. Všichni si zápas užili.

Oslava Soutěže a titulu Třince

N o v ý J i č í n - dnešní den Dětí se vydařil. Proběhlo vyhodnocení dlouhodobé Soutěže našich Ďáblíků v přípravě na novou sezónu a navíc přijeli naši odchovanci, Ondra, Honza a Michal, kteří dovezli...