Bohumil Vincura

Karviná - Do Karviné odjížděla rezerva, díky zraněním, v okleštěné sestavě. Dobře rozehrané utkání, kdy už ve 4. minutě vedla 2:0, nedotáhli do konce a odjeli bez bodu.

SK Karviná - HK NJ B   4 : 2

Branky NJ: 1. Štěpják (Birka), 4. Ertel (Irgl, Timura)
Sestava NJ: Kohn (Hoďák), Andrýsek, Hudec, Hermann, Kysučan, Skácel,
Birka, Timura, Štěpják, Ertel, Irgl, Palacký, Fajmon

Hodnocení trenéra Ďáblů Jiřího Hradila
Jako vždy zaslouží pochvalu brankář T. Kohn, který držel naše šance na úspěch až do téměř samého konce utkání.
Nutně si potřebujeme vzít ponaučení, především z 2. třetiny. Pokud budeme hrát naši hru se všemi soupeři a po celý zápas, budeme schopni svádět vyrovnaná utkání a bodovat v nich. Až pochopí všichni hráči a hlavně ti mladší, že chtějí být součástí letošní nově fungujícího B týmu, že týma kabina mají svá pravidla - pak nebudeme vlastní hloupostí a nedisciplinovaností zbytečně prohrávat a kazit si radost ze hry. Ber pravidelného tréninku a poctivého přístupu se velmi rychle dá vrátit do loňských kolejí.