Redakce

N o v ý J i č í n - Kdyby 1.třetinu vyhráli domácí 4:2, asi by se nikdo nedivil, ale tradiční neproměňování vyložených šancí ustavilo výsledek 1:2 pro hosty. To určitě nikdo netušil, že konečný výsledek bude 2:10. Ale nutno říct, že zaslouženě. Domácí postupně zcela odešli a hosté proměnili každou šanci, která se jim naskytla.

Ostuda, jakou nepamatuje ani nejstarší člen Ďáblů - Jirka Mohler.  Utkání, které v plné nahotě ukázalo, kde všude mají Ďáblové díry. A je jich opravdu dost. Tragický útok, který po odchodu Poruby je svou neschopností soupeři spíše pro smích.Od začátku druhé třetiny to vypadalo skoro jako by si Drtiči řekli, že mohou hrát úplně v klidu, protože domácí útočníci nechali mušku v kabině. A když se neproměnili šance v první třetině a soupeř skóroval ve 30 minutě na 1:3, sesypalo se celé mužstvo. Jako by divákům řekli že play off je již pasé, tak co bychom se namáhali. Najednou bylo na ledě mužstvo, které vůbec neznáme, odevzdané, bez špetky bojovnosti, rezignované. Plně se ukázalo, že nemáme vůdce,který by dokázal strhnout ostatní, nemáme zkušenost, která by dokázala dohrát ztracený zápas bez ostudy, přesilovky hrajeme tak, , že se soupeř snad nechá i schválně vyloučit, protože má dvě minuty na to, aby nám snáze vstřelil gól a každá tragická přesilovka nás sráží víc a víc do kolen. Na ledě to vypadalo, jako by se snad celá kabina rozhádala a jeden druhému dělali naschvály. To bylo chyb, po kterých se řítili Drtiči v přečíslení na Sonneka,který se mohl zbláznit a já se divím, že to vydržel ve zdraví. Pánové, byla to ostuda, Vaše ostuda, který bude navždy zapsána v dějinách klubu a budou pod ní podepsána Vaše jména. Ostuda, kterou budete velmi těžko napravovat. Ostuda, kterou Vám Vaši fanoušci, až již si o nich myslíte co chcete, dlouho neodpustí. O pokud jste se na zápas vykašlali jen k vůli tomu, že je nadstavba ztracena, pak jste si měli pánové všimnout, že diváci se nevykašlali na Vás. A jsou na Vás naštvaní, naštvaní ne proto, že jste dostali doma ostudnou desítku, ale za to, že jste nebojovali, že jste vypadali jako banda nazdárků, která nemá srdce a které je všechno jedno.

Trenér Petr Macháček : Dnes po utkání s Hodonínem se musím omluvit všem fanouškům za