Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

26.2.Play off KLM skončilo pro béčko hned ve čtvrtfináleNJI - CTE 2:5, 0.kolo | RedakceN o v ý J i č í n - zkušenosti z play off využili hráči Českého Těšína maximálně. Sérii s Novým Jičínem ukončili hned ve druhém zápase, v jeho 1.třetině, kdy získali čtyřbrankový náskok. Ten už si potom pohlídali. Náš mladý tým zaslouží pochvalu za celoroční práci a vynikající 2. místo po základní části. Zkušenosti z letošního play off se jim v budoucnu budou určitě hodit.
24.2.Ďáblíci 2012 změřili síly s RožnovemRedakceRožnov p.R. - Mladé talenty ročníku 2012 si tentokrát zajely vyzkoušet své dovednosti do nedalekého Rožnova, kde kromě hokejového umění bývá na ledě i dost důrazu a to se jim bude do budoucna určitě hodit.
22.2.V prvním utkání čtvrtfinále play off KLM prohráli Ďáblové v prodlouženíCTE - NJI 5:4, 0.kolo | RedakceČeský Těšín - jako na houpačce byl stav utkání až nakonec domácí rozhodli v prodloužení. Odveta se hraje ve středu v Novém Jičíně v 18 hodin.
21.2.Ďáblové se rozloučili s fanoušky vítězstvímNJI - HOD 3:2, 42.kolo | N o v ý J i č í n - Ďáblové šli do posledního domácího zápasu s jednoznačnou snahou zvítězit. Dalo by se říci, že hráli se svým oblíbeným soupeřem. Na velmi kvalitní Hodonín letos umí a potvrdili to i dnes. Všichni hráči dnes zaslouží pochvalu. Adam Hilšer dnes vstřelil první druholigovou branku, která nasměřovala mužstvo k vítězství.
19.2.Derby rozhodlo definitivně o play offNJI - KOP 1:5, 41.kolo | RedakceN o v ý J i č í n -
15.2.Rezerva poskočila po výhře v Horním Benešově na 2. místoHBE - NJB 2:8, 27.kolo | RedakceHorní Benešov - po jednoznačné výhře v Horním Benešově skončili Ďáblové základní část na krásném 2. místě. Ve čtvrtfinále play off je čeká Český Těšín, loňský vítěz. První utkání se bude hrát v sobotu 22.2. v Těšíně, odveta a případný třetí zápas v Novém Jičíně.
15.2.Tři minuty rozhodly o vítězství BobrůVAL - NJI 3:2, 40.kolo | RedakceValašské Meziříčí - poslední minuta 2.třetiny a začátek 3. rozhodly o vítězství domácích. Ďáblové dlouho drželi vedení, dlouho dřeli, bojovali, ale body jim nebyly souzeny.
13.2.Béčko splnilo povinnost s RožnovemNJB - ROZ 4:2, 26.kolo | RedakceN o v ý J i č í n - povinné body získala rezerva Ďáblů s Rožnovem až po zlepšeném výkonu ve 3. třetině. V blížícím se play off by tento výkon asi nestačil.
12.2.Lídr Ďábly přestřílel a odváží si bodyNJI - ŠUM 1:5, 39.kolo | RedakceN o v ý J i č í n - Soupeř potvrdil kvality nejlepšího mužstva soutěže, ale minimálně do 15. minuty to byli domácí, kteří měli 4 šance, které volaly po gólu. Soupeřova dominance začala po chybě ve vlastní přesilovce, kdy ujel Milfajt a zahájil vlastní kanonádu. Domácí se v žádném okamžiku nevzdali a slouží jim ke cti, že hráli až do konce nebojácně a donutili soupeře k maximálnímu výkonu.
8.2.Béčko prohrálo s lídrem soutěžeSTU - NJB 8:6, 25.kolo | RedakceStudénka - V atraktivním okresním derby potvrdili domácí roli favorita, ale hosté jim dlouho odolávali, ale vyrovnaný výsledek nakonec domácí potvrdili vedoucí brankou.
8.2.Vyrovnané utkání ovládla OpavaNJI - OPA 2:4, 38.kolo | RedakceN o v ý J i č í n - Utkání, důležitější pro Ďábly, zvládli Opavští, kteří tak potvrdili své výborné výkony v sezóně. Domácí v oslabené sestavě dřeli, snažili se, ale bohužel dát gól je nad jejich síly.
5.2.Šimon Rigo získal zlatou medaili na Olympiádě dětí a mládežeRedakceKarlovy Vary - Náš odchovanec Šimon Rigo, hrající nyní za VHK Vsetín, získal zlatou medaili s mužstvem Moravskoslezského kraje na Olympiádě dětí a mládeže, která se konala v Chebu a v Karlových Varech.
4.2.Ďáblíci 2012 si užili DERBY s Kopřivnicí a souboje s OrlovouRedakceN o v ý J i č í n - naši nejmenší, ročník 2012, si užili nedělní souboj s nejbližším soupeřem z Kopřivnice a už od útlého věku si užívají atmosféru DERBY.I ve druhém utkání poznávali sílu a hokejové umění dalšího regionálního soupeře,kluků z Orlové.
2.2.Na Havlíčkův Brod Ďáblové neumíHBR - NJI 6:3, 37.kolo | RedakceHavlíčkův Brod - ani jednou letos Ďáblové nezískali s Brodem body. Boj o play off pokračuje, nyní hrají čtyři utkání z pěti doma, jedno z nich s Kopřivnicí, takže se definitivně rozhodne, kdo vybojuje 6. místo.
2.2.Dorost i přes velkou marodku, odehrál dvě vyrovnaná utkáníNJI - KAR 2:3, 0.kolo | RedakceNový Jičín - Karviná Nový Jičín - Znojmo
2.2.Zkušený Bohumín si odváží všechny bodyNJB - BOH 1:4, 24.kolo | RedakceN o v ý J i č í n - Bohumín jednoduchou hrou a výbornou obranou udolal Ďábly. Ti se naopak složitě prosazovali a ve vyložených šancích hledali ještě lépe postaveného spoluhráče. Výsledkem je pouze jedna vstřelená branka.
29.1.Ďáblové na Plameny nevyzráliNJI - ZNS 3:4, 36.kolo | RedakceN o v ý J i č í n - Tlak ano, výhra na počet střel a šancí ano, ale na góly a body ne. Prohra mrzí, ale jedeme dál.
26.1.Pozvánka na grilovačkuBohumil VincuraN o v ý J i č í n -
26.1.Utkání Hvězd Krajské ligy mužů se konalo v Českém Těšíně.RedakceČeský Těšín - Moravskoslezský hokej, ve spolupráci s kluby Wolves Český Těšín a Ďábly Nový Jičín, uspořádal utkání Hvězd Krajské ligy mužů Moravskoslezského kraje. Vybraní hráči jednotlivých mužstev byli rozděleni do dresů ZÁPADU ( Studénka, Nový Jičín, Bohumín, Rožnov p.R., Krnov) a VÝCHODU ( Český Těšín, Orlová Karviná, Frýdek - Místek ). Utkání mělo vysokou společenskou i sportovní úroveň. Hráči si vyzkoušeli i dovednostní soutěže v tvrdosti a přesnosti střelby a v rychlosti. Na své si přišli i fanoušci. O výsledek v takovém utkání nejde, ale vyhráli hostitelé z VÝCHODU 13 : 12. Úspěšnost akce rozhodla i o tom, že se bude konat další ročník ve Studénce v lednu příštího roku.
26.1.Těsná domácí prohra dorostu s Frýdkem MístkemNJI - FRM 4:5, 0.kolo | Bohumil VincuraNový Jičín
25.1.Zodpovědné vítězství s Budějovicemi režíroval Dominik Kafka.NJI - MOB 4:1, 35.kolo | RedakceN o v ý J i č í n - Ďáblové ví, že soupeře pod sebou musí porážet. Utkání zvládli, byli celé utkání lepší.
22.1.Budou Žihadla bodat ??? - Pozvánka na utkání.Bohumil VincuraN o v ý J i č í n -
22.1.V Novém Jičíně přišel rekordní počet dětí v rámci Pojď hrát hokejRedakceN o v ý J i č í n - Tradičně ve středu proběhla další náborová akce Českého hokeje Pojď hrát hokej. Zúčastnil se ji rekordní počet 32 dětí.
22.1.Béčko veze z Karviné bodKAR - NJB 7:6, 23.kolo | RedakceKarviná - I ve třetím utkání v řadě rozhodly utkání samostatné nájezdy. Dnes byla úspěšnější domácí Karviná.
19.1.V souboji brankářů bere Frýdek dva body NJB - FMB 1:2, 22.kolo | RedakceN o v ý J i č í n - v utkání rezerv se potkali brankáři Kohn a Horváth a svým výkonem jednoznačně potvrdili oprávněnost na utkání Hvězd KLM 2020. výsledek utkání je jejich zásluhou a v samostatných nájezdech padla jen jedna branka do domácí sitě.
18.1.Peklo v Hodoníně rozhodl Lukáš Králík na nájezdy!HOD - NJI 2:3, 33.kolo | RedakceHodonín - Ďáblové potvrdili výborný výkon z Kopřivnice a vezou další body i z Hodonína. Utkání bylo vyrovnané, ale v jeho druhé polovině se začali víc prosazovat hosté vyhráli zaslouženě, když proměnili všechny nájezdy. Vynikající byl brankář Loubal.
17.1.PEKLO v Hodoníně !RedakceHodonín
17.1.Ďáblíci 2011 svedli bitvy s Porubou a OpavouMilan UrbanN o v ý J i č í n - V dalších mistrovských utkáních zkřížili hokejky naši osmiletí a mladší, tentokrát s vrstevníky z Opavy a Poruby. Fotografie z těchto bojů si můžete prohlédnout v galerii.
15.1.Ďáblové urvali v derby všechny bodyKOP - NJI 1:5, 32.kolo | RedakceKopřivnice - utkání, kde výhra přibližuje k play off. Jak říkají fotbalisté, o šest bodů. Ďáblové byli celý zápas o krok vpředu a vyhráli zaslouženě.
15.1.Béčko vyhrálo v Krnově po nájezdechKRN - NJB 2:3, 21.kolo | RedakceKrnov - trochu smůly měli hráči Nového Jičína, když ještě 15 vteřin před koncem brali všechny body. Ale proti byla největší hvězda domácích, Josef Tichý, který vyrovnal. Rozdílový bod berou hosté po samostatných nájezdech.
3
HK Nový Jičín
2
SHK Hodonín
Online
44.kolo, 29.2.2020
HC Moravské Budějovice
Rozpis ledové plochy
Aktuality
21.2.2020
Dnes slaví 50 let jeden z kapitánů nové éry HK Nový Jičím, útočník Míťa Dimitrov. Blahopřejeme !!! Mitje
19.2.2020
80 let slaví jeden z prvních novojičínských brankářů, Zdeněk GALIA, gratulujeme !!! Galia
12.2.2020
První druholigové utkání za Nový Jičín odehrál obránce Martin Kožený (2001), náš odchovanec, v současnosti hráč juniorky VHK Vsetín.
4.2.2020
Saša Hřívová je nominována do reprezentace ČR 18 ženy na přípravný kemp a turnaj žen, který se uskuteční ve dnech 4.- 10.2.2020 v Litoměřicích a Korei. Klub blahopřeje
29.1.2020
Dnes v plné síle slaví 88 let náš sekretář JIRKA MOHLER. Všechno nejlepší a DO TOHO !!! JIRKA
10.1.2020
Kamil Gebauer nám zhodnotil utkání s Šumperkem, kde jsme urvali ZLATÝ bod.
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Šimon Rigo získal zlatou medaili na Olympiádě dětí a mládeže

Karlovy Vary - Náš odchovanec Šimon Rigo, hrající nyní za VHK Vsetín, získal zlatou medaili s mužstvem Moravskoslezského kraje na Olympiádě dětí a mládeže, která se konala v Chebu a v Karlových Varech.

Ďáblíci 2012 si užili DERBY s Kopřivnicí a souboje s Orlovou

N o v ý J i č í n - naši nejmenší, ročník 2012, si užili nedělní souboj s nejbližším soupeřem z Kopřivnice a už od útlého věku si užívají atmosféru DERBY.I ve druhém utkání poznávali sílu a hokejové umění...