Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

15.2.Pohled do duše Ďábla - 14. koloBohumil VincuraN o v ý J i č í n -
7.2.Ukončení neprofesionálních soutěží v ledním hokejiMilan UrbanPraha - Vzhledem k přetrvávajícímu nouzovému stavu a souvisejícím vládním opatřením včetně zákazu amatérských soutěží a sportování na zimních stadiónech rozhodl prezident Českého hokeje Tomáš Král z pověření výkonného výboru Českého hokeje o ukončení neprofesionálních soutěží v sezoně 2020/21.
25.1.Pohled do duše Ďábla - 13. kolo, odpovídal Jakub Vacula, nikdo neuvedl správnou odpověďBohumil VincuraN o v ý J i č í n -
21.1.Naděje pro mládež i nižší soutěže. Svaz promýšlí, jak dohrát sezonuMilan UrbanPraha - Koronavirus stále drží v šachu všechny domácí soutěže kromě extraligy a první ligy. Český hokej ale ještě nechce zbytek sezony odpískat a vydal k němu aktuální stanovisko.
11.1.Sportování amatérů se blíží. Jenže Hnilička mluví až o březnu!Milan Urban
5.1.12. kolo Pohled do duše Ďábla odpovídal Petr Macháček, vítězem je Daniel SoviarBohumil VincuraN o v ý J i č í n -
23.12.Pohled do duše Ďábla - 11. kolo - vítěz - Daniel PaličkaBohumil VincuraN o v ý J i č í n -
23.12.Děti jsou pro nás priorita !!!Bohumil VincuraN o v ý J i č í n
22.12.Konec sezóny ve 2.lizeMilan UrbanPraha - Dnes obdržely kluby 2.ligy mail od ředitele řízení soutěží Českého hokeje, pana Antonína Vansy, že se sezóna nedohraje. Toto rozhodnutí musí potvrdit ještě Výkonný výbor svazu, ale to bude jen formální záležitost.
18.12.Pohled do duše Ďábla - 10. kolo - vítěz Rostislav HyplBohumil VincuraN o v ý J i č í n -
18.12.Špičky prosí ministra: Neberte lidem sport! Chystají pilotní projektMilan UrbanPraha - Nikoho, kdo se pohybuje ve sportovním prostředí, nenechává aktuální situace klidným. Lídři českého sportu proto poslali ministru zdravotnictví Janu Blatnému společný dopis.
15.12.Pohled do duše Ďábla 9. kolo - Daniel Šimonů - vítěz Veronika PšenicováBohumil VincuraN o v ý J i č í n -
14.12.Nezahálíme - budeme připraveni !!!Bohumil VincuraN o v ý J i č í n -
11.12.8. kolo - Pohled do duše Ďábla - vítěz Václav ŠťastnýBohumil VincuraN o v ý J i č í n -
8.12.Pohled do duše Ďábla 7. kolo - vítěz Petr ČechBohumil VincuraN o v ý J i č í n -
7.12.Zemřel Pavel ChalupaMilan UrbanN o v ý J i č í n - ​Ve věku nedožitých 75 let zemřel dlouholetý činovník hokejového klubu, Pavel Chalupa.
4.12.Pohled do duše Ďábla - 6. kolo - bez vítězeBohumil VincuraN o v ý J i č í n -
2.12.Kdy půjdeme na led?Milan UrbanN o v ý J i č í n - Od zítřejšího dne platný PES 3 znamená pro náš klub a pro naše hokejisty pořád jenom sportování online nebo venku.
1.12.Pohled do duše Ďábla - 5. kolo - vítěz Martina PaličkováBohumil Vincura
29.11.Závěrečný webinář v rámci online Týdne hokejeRedakceOnline Týden hokeje, který se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná jako náhrada za jeho prezenční formu pořádanou na jednotlivých zimních stadionech po celé České republice, vyvrcholí v neděli 29. listopadu webinářem za účasti všech expertů, kteří v průběhu celého týdne zastřešovali jednotlivá témata.
27.11.Pohled do duše Ďábla - 4.kolo - vítěz Tomáš SuchomelBohumil Vincura
26.11.Česká unie sportu o návratu dětí na tréninky: Ať se zvýší počet osob na třicetMilan UrbanV rámci postupného uvolňování protiepidemických opatření by se mohl vrátit organizovaný amatérský sport v pondělí 30. listopadu. A to včetně pravidelných tréninků dětí. Česká unie sportu vítá iniciativu Národní sportovní agentury, která hájí potřeby sportu v jednání o konkrétních podmínkách návratu. „Doporučujeme neotálet s otevřením sportovišť pro veřejnost, klidně i pro vyšší počet osob, pokud to bude v rámci jednoho týmu,“ prohlásil Miroslav Jansta, předseda ČUS.
25.11.Hokej a školaMilan UrbanSázet vše na jednu kartu se nevyplácí. O hokeji to platí obzvlášť. Rodiče by rozhodně neměli podporovat malé hokejistky a hokejisty jen co se jejich záliby v hokeji týče, ale měli by se postarat i o to, aby si děti řádně plnily školní docházku a nezanedbávaly výuku, případně si veškerou probíranou látku řádně doplnily. Hokejová kariéra není na celý život a málokterý hokejista se dokáže hokejem dostatečně zabezpečit v průběhu hráčské kariéry. Už od úplných začátků je tak třeba klást důraz na vzdělání a školní docházku. S vlastními zkušenostmi s propojením školy a hokeje nás seznámí současný český reprezentant a absolvent americké univerzity Andrej Šustr.
24.11.Stravování mladých sportovcůMilan UrbanOptimální jídelníček rostoucího sportovce není jen o tom, co si nandáte na talíř, ale také kdy a v jakém množství. Jídelníček mladého hokejisty má zásadní význam pro dobrou fyzickou kondici, ale také pro mentální výkon, rozumové funkce, obranyschopnost či regeneraci. Správná výživa pro mladého sportovce není žádná věda. Dobře nutričně vyvážená jídla se dají vařit z běžně dostupných potravin a jejich příprava ani nezabere moc času. Právě na toto téma se zaměří MUDr. Marie Skalská.
24.11.Pohled do duše Ďábla - 3.kolo - vítěz Dorota ŠťastnáBohumil VincuraN o v ý J i č í n -
24.11.O systému Českého hokeje s Filipem PešánemMilan UrbanČeský hokej představuje novou sérii s názvem O systému Českého hokeje s Filipem Pešánem, jejíž cílem je prostřednictvím osmi dílů popsat, jak je nastaven systém výchovy mládeže v Českém hokeji. Průvodcem videí je, jak lze z názvu odvodit, šéftrenér Českého hokeje a zároveň hlavní trenér národního týmu Filip Pešán.
23.11.Vývoj psychiky mladého sportovceMilan UrbanZajímá vás, jak z pozice rodiče rozvíjet sebevědomí mladých sportovců? Jak jim pomáhat překonávat překážky a neúspěchy? Jak najít hranici mezi podporou a nátlakem? Co je běžnou příčinou ztráty motivace mladých hráčů? Či jakých častých chyb se rodiče v komunikaci se svým mladým sportovcem dopouštějí a jak se jim mohou vyhnout? Právě těmto otázkám se bude věnovat sportovní psycholog Mgr. Václav Petráš. Ten se rovněž zaměří třeba na to, jak reagovat na „hloupou chybu“ mladých sportovců, jak podporovat jejich vnitřní motivaci či v čem je klíčový rozdíl mezi soutěživostí a srovnáváním.
20.11.Pohled do duše Ďábla - 2. kolo - výherce FILIP JAGLARZBohumil Vincura
17.11.Pohled do duše Ďábla - 1.kolo - ROK MACUH - výherce - Adéla BerčíkováBohumil VincuraN o v ý J i č í n -
16.11.Bomba tiká a vybuchne již tento týden !!!Bohumil VincuraN o v ý J i č í n -
5
HC Kopřivnice
0
HK Nový Jičín
Online
38.kolo, 6.3.2021
Orli Znojmo
Rozpis ledové plochy
Aktuality
15.2.2021
Jakub Vacula byl autorem odpovědí minulého kola. Nikdo neposlal správnou odpověď a tak je sám autor stává majitelem Ďábelského hrníčku.
25.1.2021
13. kolo našeho seriálu Pohled do duše Ďábla je zde !! Ve 12 kole zabodoval Daniel Soviar a po zásluze získává Ďábelský hrníček.
12.1.2021
V neděli zemřel dlouholetý ledař Zimáku ANTONÍN HUB. Upřímnou soustrast celé rodině. Tonda
5.1.2021
Daniel Palička se může těšit na Ďábelský hrníček, neboť správně odhalil Davida Štefku, který nám odpovídal na otázky.
23.12.2020
Desáté kolo vyhrál Rostislav Hypl a Ďábelský hrníček je jeho odměnou. GRATULUJEME !!!
18.12.2020
na otázky 9. kola pohled do duše Ďábla nám odpovídal Daniel Šimonů, což správně a jako první odhalila Veronika Pšenicová z Šenova u Nového Jičína - gratulujeme k Ďábelskému hrníčku !!!
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Naděje pro mládež i nižší soutěže. Svaz promýšlí, jak dohrát sezonu

Praha - Koronavirus stále drží v šachu všechny domácí soutěže kromě extraligy a první ligy. Český hokej ale ještě nechce zbytek sezony odpískat a vydal k němu aktuální stanovisko.

Sportování amatérů se blíží. Jenže Hnilička mluví až o březnu!