archiv článkůarchiv aktualit

V září 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.9.Ďáblové v domácím prostředí přejeli Draky a připisují si důležité tři bodyNJI - SUM 4:1, 7.kolo | RedakceVysoká prohra Ďáblů Nový Jičín, v minulém kole na porubském ledě, na nich nezanechala žádné následky. Do brány Draků se poprvé postavila velezkušená posila, Vlastimil Lakosil. Od začátku předváděli vyrovnanou partii proti Drakům Šumperk. V první periodě nepadla branka, přestože šancí na obou stranách bylo poměrně dost. Brankáři předváděli bezchybné výkony. Skóre otevřeli ve 25. minutě Draci, kdy je do vedení poslal Jakub Schejbal, a to bylo ze strany Šumperka vše, co jim Ďáblové dovolili. Draci se radovali z vedení jen dvě minuty. Domácí Ďáblové zásluhou Michala Chvostka vyrovnali a o další dvě minuty později se domácí radovali podruhé, a to díky gólu Šimona Kratochvíla, který se dokázal prosadit v oslabení. Ve třetí třetině dokázali navýšit skóre pouze domácí Ďáblové. Nejprve za záda šumperského gólmana zasunul puk Matěj Málek a v posledních pár vteřinách utkání výhru dokázal pojistit střelou do prázdné klece Vojtěch Adamík.
28.9.Poruba Nový Jičín rozstřílela, o prohře rozhodla první třetinaPOR - NJI 8:0, 6.kolo | RedakceNa porubském ledě jsme mohli vidět jednoznačné utkání, ve kterém dominoval domácí výběr. Postupně dokázal v utkání nastřílet osm branek a žádnou nedostat. První třetina byla pro porubské hráče třetinou snů. Od začátku utkání domácí na ledě dominovali a dokázali během 14. minut nastřílet Ďáblům pět gólů. Hattrickem se dokonce stihl blýsknout domácí Tomáš Káňa. I ve druhé periodě pokračovala dominance domácích. Ďáblům toho moc nedovolili, do 26. minuty to již bylo 7:0. Přestože Poruba trochu zvolnila tempo, soupeře k ničemu nepustila a utkání jenom kontrolovala.
26.9.Starší žáci na domácí ledě prohráli se ŠumperkemNJI - SUM 1:8, 0.kolo | Redakce
25.9.Muži B prohráli v prvním utkání s BohumínemBOH - NJB 10:2, 1.kolo | Redakce
24.9.Mladší žáci si lehce poradili se ŠumperkemNJI - SUM 7:4, 0.kolo | RedakceNový Jičín
24.9.Zápasy Ďáblíků v týdnu 25.9. - 1.10.2017 RedakceV 39. týdnu se můžete těšit na tyto zápasy:
23.9.Ďáblové otočili utkání proti rivalovi z Kopřivnice, rozhodli ve třetí třetiněNJI - KOP 5:2, 5.kolo | RedakcePrvní letošní derby vyhrál domácí tým přesto, že Kopřivnice měla utkání pod kontrolou dvě třetiny. V první třetině se Kopřivnice dostala do vedení zásluhou Honzy Poruby, který prostřelil novojičínského gólmana. Ve druhé třetině nejprve Ďáblové vyrovnali a vzápětí si vedení na svoji stranu vzala Kopřivnice. Kopřivnice již sahala po bodech, ale třetí třetina znamenala pro Ďábli neskutečný obrat. Nasázeli Kopřivnici čtyři góly a v 60 minutě na světelné časomíře svítilo skóre ve prospěch domácích 5:2.
21.9.Také Nový Jičín lákal děti k hokejiRedakceTýden hokeje si nemohl nechat ujít ani Nový Jičín. Rodiče, kteří mají zájem dozvědět se, co dnes obnáší hrát hokej, byli i s dětmi pozváni na místní stadion na středu 20. 9. odpoledne. Hokejový klub Nový Jičín nachystal vše potřebné: výzdobu i dárky, které připravil tým projektu „Pojď hrát hokej“, trenéři oblékli náborové soupravy a klubové děti, zvědavě vyhlížely, kdo se k nim možná brzy přidá.
21.9.První derby! Nový Jičín hostí KopřivniciRedakceZveme všechny fanoušky na 1. derby v nové sezoně. Utkání začíná v 17:00. Před utkáním dojde k další velké události Novojičínského hokeje. Bude představeno nové logo a nový název pro mužský hokej!!! Přijďte povzbudit naše hokejisty!!!
17.9.Starší žáci vezou z Prostějova dva cenné bodyPRO - NJI 3:4, 0.kolo | Redakce
17.9.Mladší žáci si s chutí zastříleli. Prostějovu nasázeli dvouciferné skórePRO - NJI 5:14, 0.kolo | Redakce.
17.9.Mladší dorost nenavázal na předchozí vítězství a na domácím ledě prohrál s OpavouNJI - OPA 2:5, 2.kolo | Redakce.
17.9.Starší dorost ve značně oslabené sestavě prohrál v OpavěOPA - NJI 8:0, 2.kolo | Redakce
16.9.První výhra mužů B v přípravě. Na domácím ledě si poradili s RožnovemNJB - ROZ 4:3, 4.kolo | RedakceNový Jičín
16.9.Nový Jičín si z Valašského Meziříčí veze prohruVAL - NJI 6:3, 3.kolo | RedakceNovojičínští nenavázali na domácí výhru nad Opavou a z Valašského Meziříčí se vrací bez bodu. Přetože si Nový Jičín vytvářel tlak, ze kterého chtěl minimálně srovnat stav utkání, Valašské Meziříčí jim nedalo šanci a mělo utkání pod kontrolou.
13.9.Nový Jičín na domácí půdě rozstřílel HK OpavuNJI - OPA 7:0, 2.kolo | RedakceV druhém kole se novojičínští hokejisté představili v domácím prostředí, kde poměřili síly s týmem HK Opava. Utkání od začátku patřilo domácím, když po první třetině vedli 2:0. Skóre v dalším průběhu narůstalo a Novojičínští přesvědčivě vyhráli. Do listiny střelců se dvakrát zapsali Ivo Kocián. Jednu trefu zaznamenali Motloch, Chvostek, Bednář, Gebauer, Slovák. Novému Jičínu se dařili přesilovky, využili tři.
11.9.O prohře staršího dorostu rozhodla první třetinaNJI - VAL 1:6, 1.kolo | Redakce
10.9.Novou sezónu novojičínští nezačali dobře. Prohráli na ledě Drtičů.HOD - NJI 5:1, 1.kolo | RedakceA je to tady. Začala nám nové sezóna. Stejně jako loni i letos začínali novojičínští hokejisté s Drtiči na jejich půdě. Domácí Drtiči vedli po dvou třetinách díky třem gólům Michala Romančíka, na začátku posledního dějství navýšil skóre Dominik Matula a Drtiči si v pohodě kráčeli k prvnímu tříbodovému zisku sezony. Novojičínští ještě snížili zásluhou Daniela Pechy. Na konci zápasu na časomíře svítilo skóre 5:1, kdy poslední branku do brány hostujícího mužstva vsítil hodonínský zadák Jakub Peslar, který zamířil přesně do horního růžku.
10.9.Zápasy Ďáblíků v týdnu 11.9. - 17.9.2017 RedakceDalším, kdo začíná svou sezónu je ročník 2008. V 37. týdnu se můžete těšit na tyto zápasy: