Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.9.Turnaj hráčů 3. tříd (2007 a mladší) v OrlovéFilip PaličkaDne 30.8.2015 zavítali naši hokejisté ročníku 2007 a mladší na turnaj do Orlové, kde si vedli velice dobře. Základní skupinu vyhráli s přehledem a ve finále porazili na samostatné nájezdy stejně staré hokejisty z Vítkovic. Navíc nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen náš David Pšenica, který v pěti zápasech vstřelil úctyhodných 32 branek.
1.9.Nový Jičín v Karviné zvítězilKAR - NJI 2:3, 6.kolo | Kateřina KrutilkováN o v ý J i č í n - Hráči Nového Jičína dokázali znovu porazit karvinské hokejisty a to stejným vítězstvím jako na domácím ledě 3:2.
3.9.Hokejisté budou bojovat na dvou frontáchMilan UrbanN o v ý J i č í n - V pátek 4.9. čekají naše hokejisty dvě utkání. Část kádru odjede k utkání do Vsetína, kde si osahají atmosféru stadionu, kde zahájí 12.9. 2.ligu 2015/2016. Druhá část kádru, doplněná o talentované juniory a hráče B mužstva odehraje doma utkání s Orlovou od 17,00 hodin !!! Zveme naše fanoušky a je na nich, které utkání si vyberou. Na obě jsou všichni srdečně zváni, byť víme, že Slavnosti města a bitva na Bochetě bude velkou konkurencí
4.9.Nový Jičín si odváží výhru ze VsetínaVSE - NJI 5:8, 7.kolo | Kateřina Krutilková, foto: Martin KrbaN o v ý J i č í n - Novojičínští dnes excelovali ve Vsetíně, kde dokázali svým výkonem porazit domácí o 3 branky. I přes divokost a velkého počtu vyloučení mohli diváci shlédnout velice atraktivní zápas plný branek a produktivního hokeje.
5.9.Remíza a prohra po nájezdech s OrlovouRedakceN o v ý J i č í n - Naši hokejisté hráli v pátek dvě utkání, takže byli rozděleni a hráči širšího kádru, hráči B mužstva, dorostenci a naši krajánci odehráli utkání s Orlovou, favoritem KLM.
6.9.Zápasy mládeže v týdnu 7.9. - 13.9.2015Filip PaličkaV 37. týdnu se proto můžete těšit na tyto zápasy:
6.9.Turnaj přípravky v OrlovéFilip PaličkaDne 5.9.2015 se naše přípravka (děti narozené v roce 2008 a mladší) zúčastnila turnaje v Orlové. Týmy Nového Jičína si vedly skvěle. Tým "A" se umístil na 2.místě, kdy prohrál pouze s vítězem turnaje Vítkovicemi, tým "B" si přivezl bronzovou medaili. Nejlepším hráčem týmu "A" byl vyhlášen René Řehák a týmu "B" Patrik Dančák.
7.9.Systém soutěže ELIOD Liga mladšího dorostuFilip PaličkaPředstavujeme Vám systém soutěže ELIOD Liga mladšího dorostu. Naši mladší dorostenci budou hrát je skupině Východ - Sever.
8.9.Kapitán Přemysl Vašut hodnotí nadcházející sezónuKateřina KrutilkováKapitán Nového Jičína Přemysl Vašut, jež si tuto sezónu na dres opět oblékne písmeno C, nám poskytl rozhovor, ve kterém se zmiňuje o svým snech v nadcházející sezóně, ale také nám prozradil jaké má letos vyhlídky a to i na soupeře.
8.9.Ve středu vychází barevná příloha Hokejový deník!Filip PaličkaHokejová sezona klepe na dveře. Ve středečním (9.9.2015) tištěném vydání Moravskoslezského deníku, proto najdete barvenou šestnáctistránkovou přílohu Hokejový deník, která mapuje dění v prvoligových a druholigových týmech z našeho regionu.
10.9.První důležitý zápas na LapačiVSE - NJI 6:4, 0.kolo | Kateřina Krutilková, foto: Jana VrablíkováN o v ý J i č í n - Novojičínské hokejisty čeká již první „ostrý“ zápas. Čeká je cesta na Lapač, kde již letos v přípravě vyhráli 8:5. Otázkou je, jestli tento výkon dokážou znovu zopakovat a připsat si tak první ligové body. Zápas začíná v sobotu 12. 9. 2015 v 15:30.
12.9.První zápas v sezóně mladší dorost zvládl na jedničku. Vyhrál vysoko s Olomoucí "B"OLB - NJI 1:10, 1.kolo | Filip PaličkaI mladší dorost začal v svou sezónu. K prvnímu kolu ELIOD mladší dorost zajížděl na led do Uničova, kde nás přivítali hráči Olomouce B.
13.9.Nový Jičín podlehl VsetínuVSE - NJI 5:1, 0.kolo | Kateřina Krutilková, foto: Jana VrablíkováN o v ý J i č í n - Hráči Nového Jičína jeli na první ligový zápas do Vsetína, který se jim oproti přípravné zkoušce vůbec nevyvedl, a prohráli 1:5.
13.9.Zápasy mládeže v týdnu 14.9. - 20.9.2015Filip PaličkaV 38. týdnu se proto můžete těšit na tyto zápasy:
14.9.Hledá se hokejový brankář!!!Filip Palička .
14.9.První domácí zápas s LvyNJI - BRE 3:4, 2.kolo | Kateřina KrutilkováN o v ý J i č í n - Po prvním nepodařeném utkání přivítají domácí hráči na ledě Lvy z Břeclavi. Na tento zápas se můžeme těšit již ve středu 16. 9. 2015 v 18:00.
17.9.Domácí premiéra pouze s jedním bodemNJI - BRE 3:4, 2.kolo | RedakceN o v ý J i č í n - Hokejisté Nového Jičína zahájili domácí sezónu utkáním s Břeclaví. Po prohře ve Vsetíně chtěli naplno bodovat. V utkání byli neustále o branku pozadu. Po nešťastném vyloučení v prodloužení a inkasované brance berou pouze bod.
19.9.První výhra se prozatím odkládáTEC - NJI 3:2, 3.kolo | Kateřina Krutilková, foto: Roman KantorN o v ý J i č í n - Technika dokázala předvést další stoprocentní výkon na domácím ledě a tím si připsat opět 3 body. Nový Jičín přestřílela již v první třetině, kdy vsítila hned dva góly. Zápas skončil těsným výsledkem 3:2.
20.9.Mladší dorost vyhrál v Orlové, o výhře rozhodla druhá třetinaORL - NJI 5:7, 3.kolo | Filip PaličkaMladší dorostenci v rámci 3. kola ELIOD Ligy mladšího dorostu zajížděli do Orlové, která vysoko prohrála s Porubou. I naši dorostenci měli co napravovat, v předchozím kole taky s Porubou prohráli.
20.9.Starší žáci vyhráli proti Metropolia Silesta (POL)MSI - NJI 5:7, 4.kolo | Filip Palička.
Další stránky
12>>
5
HC Kopřivnice
0
HK Nový Jičín
Online
Rozpis ledové plochy
Aktuality
9.5.2021
39.den soutěže Ďáblíci se připravují na novou sezonu je za námi. V čele soutěže je stále Vojta, kterému na záda dýchají Seboš, Siki a Maty. 🥇🥈🥉 Kdo z nich si vybojuje nádherné ceny od našich odchovanců Ondra Kovařčík, Michal Kovařčík a Honza Bartko. Speciální cenu máme od Jan Zahradníček. V samostatné kategorii za nejlepšího hráče v úkolech. 💪 Vše sledujete na našem FB.
5.5.2021
VOJTA jede. I po 35. dni je v čele pelotonu Vojta Novotný. Tradiční soupeři jsou mu však stále v patách 35.den
1.5.2021
Druhý nejproduktivnější obránce Chance ligy, náš odchovanec, Jan Bartko posílí Znojmo v mezinárodní Bet-at-home ICE Hockey League.
13.4.2021
Vojta N. jde do čela 13.den
13.4.2021
I za nepříznivého počasí pokračuje naše Soutěžení, v čele je pořád Seboš, těsně za ním Siki nejmladší a Vojta N. 12. den
11.4.2021
Průběžné pořadí po 1. týdnu najdete na konci článku s úkoly na další týden. Je to boj :-)
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Průběžné pořadí a úkoly na další týden

N o v ý J i č í n - Soutěž se nám přehoupla do druhého měsíce a abyste si mohli zkontrolovat zlepšení v jednotlivých cvicích, budeme je opakovat. Všichni se snaží, fotografií z výletů je hromada. Pomalu už...

Úkoly pro soutěžící na další týden a průběžné pořadí

N o v ý J i č í n - Soutěžící jsou skoro v polovině a trenéři, kromě obnovených tréninků, připravili další úkoly. Na čele je pořád litý boj.