Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.8.Mladší žáci rozstříleli Bobry z Valašského MeziříčíVAL - NJI 4:13, 0.kolo | Redakce
31.8.Starším žákům se vůbec nevyvedly přípravné zápasy. Padli i s Bobry z Valašského MeziříčíVAL - NJI 10:2, 0.kolo | RedakceKluci by si měli uvědomit, že příprava na zápas začíná již den předem, že se dobře vyspí a na zápas stávají připraveni a pozitivně naladěni. Špatná koncentrovanost na zápase se potom odráží na výsledku. Druhým problémem je nedůraznost v osobních soubojích jak před vlastní, tak i před soupeřovou bránou. Neméně důležitou součásti hry je pohyb hráčů na ledě bez kotouče. Sečteno s tragickou úspěšností v koncovce se není co divit nad dosavadními výsledky. Ve všech těchto činnostech ve hře za soupeři zaostáváme.
29.8.AKCE PRO FANOUŠKY!!! RedakceZvýhodněná vstupenka za 50 Kč pro všechny fanoušky dvou nejoblíbenějších sportů!!! Více v přiloženém plakátě.
29.8.ZRUŠENÍ PŘÍPRAVNÉHO UTKÁNÍRedakceN o v ý J i č í n - Důležitá informace pro fanoušky HK Nový Jičín!
29.8.Odveta Novému Jičínu vyšla. Vyhrál nad Valašským MeziříčímNJI - VAL 3:1, 4.kolo | RedakcePřípravné zápasy míří do svého finiše, což se týká i Nového Jičína a Valašského Meziříčí. Oba týmy pomalu začínají upravovat své kádry tak, aby byly připraveny na druhou ligu, která začíná již na začátku září. V prvním vzájemném utkání si vedli lépe Bobři, kteří na svém ledě vyhráli nad Novým Jičínem na nájezdy 5:4.
28.8.Odveta s Frýdkem Místek mladšímu dorostu nevyšlaFRM - NJI 6:2, 3.kolo | Redakce
28.8.Letní turnaj MD 2017RedakceV posledním srpnovém víkendu zakončil HK Nový Jičín seriál tří žákovských a dorosteneckých „Letních turnajů 2017“. Zúčastněné kluby a jejich družstva si tak rozšířila letní přípravu a ujistila se, jak jsou připravena na nastávající sezónu 2017 – 18.
28.8.SLEZAN CUP pro ročník 2010RedakcePoslední srpnovou sobotu se uskutečnil SLEZAN CUP pro ročník 2010. Opavský zimní stadión hostil 6 soupeřů - HK Mladí Draci Šumperk, HC Frýdek-Místek, HK Ďáblíci Nový Jičín, Jokers hockey academy, HC Býci Karviná a HK Krnov. Byla k vidění velmi kvalitní utkání nejmladší kategorie, ale také první zápasové zkušenosti některých mladých chlapců a dívek.
26.8.Starší dorost i druhý přípravný zápas s Opavou vyhráliNJI - OPA 3:1, 4.kolo | Redakce
26.8.Mladší dorost dostal příděl od Frýdku MístkuNJI - FRM 4:16, 2.kolo | Redakce
25.8.Mladší žáci si poradili s Frýdkem Místkem, zápas rozhodli ve třetí třetiněFRM - NJI 4:9, 7.kolo | Redakce.
25.8.Mladší dorost nestačil na OpavuNJI - OPA 2:7, 4.kolo | Redakce.
24.8.Starší dorost nestačil na Zubry z Přerova. Rozhodla třetí třetinaPRE - NJI 8:2, 3.kolo | Redakce
23.8.Nový Jičín si připsal na své konto první výhru v přípravěKOP - NJI 1:3, 3.kolo | RedakceUž podruhé v rámci přípravy změřil Nový Jičín síly s Kopřivnicí. Tentokrát však na kopřivnickém ledě. Nový Jičín byl po celý zápas o něco lepším týmem, přičemž se ujal dvoubrankového vedení. Kopřivnice ještě dokázala snížit skóre na rozdíl jediné branky, ale hosté si na konci třetí třetiny pojistili vítězství.
20.8.Ani napodruhé to nevyšlo. HK Nový Jičín padl až na nájezdyVAL - NJI 5:4, 2.kolo | RedakceKe druhému přípravnému utkání Novojičíňáci zajížděli na led Bobrů z Valašského Meziříčí. Oba týmy své první přípravné zápasy nedokázali dovést do vítězného konce. Bobři doma podlehli Opavě 3:4 a Nový Jičín si nedokázal poradit na svém domácím ledě s Kopřivnicí a podlehl jí 2:4. Oba týmy ve svých kádrech zkoušejí spoustu nováčků, kteří dostanou další šanci ukázat, že by měli být součástí svých týmů v nové sezóně. Vzájemné utkání nabídlo pohledný hokej na obou stranách, oba týmy si vytvořili velký počet příležitostí. Nakonec utkání dospělo až k remízové stavu, kdy po samostatných nájezdech zvítězil tým domácích.
15.8.Letní turnaj mladších žákůRedakce​O víkendu 12. a 13. 8. 2017 proběhl u nás na Zimáku v rámci letní přípravy na sezonu 17/18 mezinárodní turnaj mladších žáků: ročníky 2006 a mladší. Kluci hráli se zápalem.
15.8.Změna v realizačním týmuRedakce​Na začátku každé sezony dochází ke změnám jak v realizačních týmech, tak v rozlosování soutěží i v termínech přípravných zápasů.
15.8.První přípravný zápas nevyšel podle představ. Kopřivnice otočila zápas.NJI - KOP 2:4, 1.kolo | RedakceZápas byl první přípravou, kdy nová trenérská dvojice Petr Macháček - Kamil Gebauer dala šance mnoha nováčkům. V dresu Nového Jičína se nově představili i novojičínští odchovanci a byl to pro ně první zápas za novojičínské A. Jednalo se o Daniela Pechu, Honzu Mára, Miroslava Krupu a Jakuba Palackého. Do zápasu nezasáhli ostřílení borci: Jiří Slovák I., Jakub Hruška, Michael Chvostek, Ivo Kocián a Matěj Málek.
14.8.Změna v rozpisu přípravných zápasůRedakceZ důvodu nového rozlosování soutěže se poslední přípravný zápas s Bobry Valašské Meziříčí (ze 7.9.2017) posouvá už na pátek 18. 8. od 18:00 ve Valašském Meziříčí.
11.8.Tradiční tenisová porce pro novojičínské hokejisty a jejich hostyRedakceN o v ý J i č í n - HOCKEY BOWL 2017
Další stránky
12>>
Rozpis ledové plochy
Aktuality
28.5.2020
Zítra slaví 50 let bývalý kapitán, miláček ochozů, Ota Lahres. Blahopřejeme!!! Ota
12.5.2020
Ďáblové dohodli první přípravná utkání. S tradičním letním rivalem z PÚCHOVA se utkají 28.8. venku a 4.9. doma. MŠK Púchov
24.4.2020
Dnes slaví 40. narozeniny bývalý kapitán, Přema Vašut. Blahopřejeme !!!
27.3.2020
V těchto dnech se slaví 60 let bývalí hráči Nového Jičína, Miroslav Štursa a Pavel Hruška. Klub jim blahopřeje
11.3.2020
Od dnešního dne jsou až do odvolání zrušeny všechny tréninky a zápasy PŘÍPRAVKY.
10.3.2020
Ďáblíci čekají na rozhodnutí Hokejového svazu jakým způsobem budou organizována mládežnická utkání a tréninky. Budeme Vás neprodleně informovat.
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Český svaz ledního hokeje ukončil hokejovou sezónu

Praha - Výkonný výbor ČSLH rozhodl na svém zasedání dnes s okamžitou platností o zrušení všech zbývajících utkání ve všech soutěžích MLÁDEŽE.

Tréninky a soutěže mládeže pokračují

N o v ý J i č í n - Na základě rozhodnutí ČSLH budou pokračovat tréninky a utkání mládeže a počet diváků při nich nesmí přesáhnout 100 osob ve stejný čas.