Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2015 vyšly tyto články:

3.6.Hokej v létě na novojičínském stadiónuFilip PaličkaTrenéři připravují prázdninovou aktivitu pro děti.
4.6.Hokejovo - fotbalový mačFilip PaličkaLetní příprava hokejistů je v plném proudu. I když tuto část roku hokejisti nemají rádi, nemohou ji vynechat a musí zatnout zuby a vydržet.
4.6.Letní příprava starší žáciFilip PaličkaLetní příprava hokejistů je v plném proudu. I když tuto část roku hokejisti nemají rádi, nemohou ji vynechat a musí zatnout zuby a vydržet.
4.6.Letní příprava starší a mladší dorostFilip PaličkaLetní příprava hokejistů je v plném proudu. I když tuto část roku hokejisti nemají rádi, nemohou ji vynechat a musí zatnout zuby a vydržet.
4.6.Letní příprava - hokejová přípravkaFilip PaličkaLetní příprava hokejistů je v plném proudu. I když tuto část roku hokejisti nemají rádi, nemohou ji vynechat a musí zatnout zuby a vydržet.
9.6.Hokejový kemp - H&M HockeyFilip PaličkaIV.Ročník hokejové školy H&M HOCKEY proběhne od 27.7.2015 do 31.7.2015 v Novém Jičíně.
15.6.Druhou ligu čekají novinky, o její podobě však stále není jasnoFilip PaličkaDefinitivní model druhé ligy pro příští soutěžní ročník stále není znám. Na začátku června podali zástupci klubů s právem účasti v druholigové sezoně 2015/2016 přihlášky. Pak se sešli na aktivu, kde se dlouhé hodiny diskutovalo o možném formátu soutěže. Jak se bude v nadcházející sezoně hrát, se však stále neví. Jako nejpravděpodobnější varianta se nyní jeví zachování modelu dvou skupin.
16.6.Vysoká hra Zdeňka Haníka: Pokus paní Jílkové rozstřelit sport…Filip PaličkaPokud jste před třemi týdny sledovali jeden z dílů pořadu paní Jílkové „Máte slovo“, v němž se měl řešit sport, asi víte, jak to pro naše prostředí dopadlo. Předseda ČOV, dva politici, dva hokejoví experti a nespokojený rodič, jenž byl osobně účastníkem kauzy kolem trenéra Růžičky, byli účastníky absurdního dramatu.
16.6.Uzavřená extraliga juniorů? To je kopanec do zad, tvrdí AntošFilip PaličkaMá to tady vůbec smysl dělat? Televizní komentátor Milan Antoš je jako trenér extraligového staršího dorostu v Letňanech přímo vtažený do dění v mládežnickém hokeji. Novinky ohledně juniorské nejvyšší soutěže, kterou svaz před novou sezonou rozšířil a ještě zrušil sestup, ho vyloženě štvou. „Že se nás ani nezeptají, je hrozná chyba. Potlačuje to sportovní hledisko,“ myslí si. Jeho klub hraje nejvyšší soutěž mladšího i staršího dorostu. Mezi juniory je jen v lize.
16.6.Juniorská extraliga zase ztrácí na kvalitě. Krok, který postrádá smyslFilip PaličkaArgumenty, proč jste něco změnili, najdete vždycky. Nacházejí je i lidé zodpovědní za to, že juniorská extraliga bude mít zase o nějakých padesát míst ročně pro hráče víc. V zemi, z níž ti nejlepší mládežníci pořád mizí do světa za mnohem kvalitnějšími soutěžemi svých vrstevníků, a ti, kteří se rozhodli zůstat, tak učinili jen za příslib místa mezi dospělými.
16.6.Zvýší se dotace na hokej? K výzvě se připojili také Šlégr s ReichlemFilip PaličkaPoslanci hnutí Úsvit Olga Havlová a Petr Adam uspořádali na půdě Parlamentu ČR speciální seminář týkající se současných problémů v českém mládežnickém hokeji. Zároveň volají, aby se zvýšily dotace do sportu, především ledního hokeje, a žádají od státu dva a půl tisíce korun ročně na každého sportovce. Vyzvali k tomu novou ministryni školství, mládeže a tělovýchovy Kateřinu Valachovou, která by měla být do funkce jmenována už ve středu.
16.6.Letní škola krasobrusleníFilip PaličkaMáme pro vás další tip na prázdniny: Letní školu krasobruslení. V létě je na Zimáku opravdu příjemně a pokud se k tomu navíc naučíš svou první piruetku na bruslích, prožiješ nezapomenutelný týden.
19.6.Druhá liga dál ve dvou skupinách, Klatovy s Karvinou dostaly zelenouFilip PaličkaAž čtvrteční zasedání Výkonného výboru Českého svazu ledního hokeje definitivně rozhodlo o tom, jak bude vypadat následující ročník třetí nejvyšší soutěže. Přestože se po předchozí sezoně mluvilo spíš o návratu ke třem skupinám, nakonec zůstává vše při starém a třicítka mančaftů, mezi nimiž dál figurují i sestupující Klatovy s Karvinou, bude rozdělena do dvou nerovnoměrných skupin. Zatímco ve východní skupině se ukáže rovný tucet účastníků, na západě se představí osmnáctka týmů.
28.6.Neskutečného úspěchu dosáhli junioři IHC Nový Jičín - jsou MISTŘI ČRFilip PaličkaV sobotu 27.6.2015 se v Praze zúčastnili Final Four extraligy mužů a juniorů. Aby zde mohli předvést své mistrovské umění, museli se zde probojovat z divize Východ a neměli to vůbec jednoduché.
29.6.Na střídačce Nového Jičína pokračuje trenérské duo Flašar, GrimmFilip PaličkaHokejová druhá liga zná konečně svou podobu pro následující sezonu 2015/2016. Nový ročník se bude hrát znovu ve dvou skupinách, když západní skupina bude mít 18 účastníku a východní pak 12 zástupců, včetně Nového Jičína a nováčka z Kopřivnice.
5
HC Kopřivnice
0
HK Nový Jičín
Online
Rozpis ledové plochy
Aktuality
9.5.2021
39.den soutěže Ďáblíci se připravují na novou sezonu je za námi. V čele soutěže je stále Vojta, kterému na záda dýchají Seboš, Siki a Maty. 🥇🥈🥉 Kdo z nich si vybojuje nádherné ceny od našich odchovanců Ondra Kovařčík, Michal Kovařčík a Honza Bartko. Speciální cenu máme od Jan Zahradníček. V samostatné kategorii za nejlepšího hráče v úkolech. 💪 Vše sledujete na našem FB.
5.5.2021
VOJTA jede. I po 35. dni je v čele pelotonu Vojta Novotný. Tradiční soupeři jsou mu však stále v patách 35.den
1.5.2021
Druhý nejproduktivnější obránce Chance ligy, náš odchovanec, Jan Bartko posílí Znojmo v mezinárodní Bet-at-home ICE Hockey League.
13.4.2021
Vojta N. jde do čela 13.den
13.4.2021
I za nepříznivého počasí pokračuje naše Soutěžení, v čele je pořád Seboš, těsně za ním Siki nejmladší a Vojta N. 12. den
11.4.2021
Průběžné pořadí po 1. týdnu najdete na konci článku s úkoly na další týden. Je to boj :-)
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Průběžné pořadí a úkoly na další týden

N o v ý J i č í n - Soutěž se nám přehoupla do druhého měsíce a abyste si mohli zkontrolovat zlepšení v jednotlivých cvicích, budeme je opakovat. Všichni se snaží, fotografií z výletů je hromada. Pomalu už...

Úkoly pro soutěžící na další týden a průběžné pořadí

N o v ý J i č í n - Soutěžící jsou skoro v polovině a trenéři, kromě obnovených tréninků, připravili další úkoly. Na čele je pořád litý boj.