Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2015 vyšly tyto články:

2.4.Turnaj 4. hokejových tříd nazvaný Čtveráci řádí na ledě 29. 3.2015Filip PaličkaV neděli 29. 3. se odehrál na ledě Zimáku v NJ napínavý turnaj 4. hokejových tříd nazvaný Čtveráci řádí na ledě, který pořádal HKNJ. Turnaje se zúčastnily týmy HK Nový Jičín, HC Studénka, HK Krnov, HC Bobři Valašské Meziříčí.
7.4.Turnaj O pohár města České Lípy ovládli dorostenci z Nového JičínaFilip PaličkaVe dnech 4. - 5.4.2015 se starší dorostenci zúčastnili turnaje O pohár města České Lípy. Z přihlášených mužstev byli vytvořeny dvě skupiny se systémem každý s každým a hrálo se v základních skupinách 2x20 minut. Po odehraných utkáních ve skupinách následovala finálová část: A1-B1,B2-A2,A3-B3,B4-A4 dle umístění ve skupinách a hrálo se 3x15 minut.
8.4.DÍKY ZA LETOŠNÍ HOKEJOVOU SEZÓNU !RedakceNový Jičín - Hokejový klub děkuje všem za přízeň, kterou projevili hokeji v Novém Jičíně v uplynulé zimní sezoně 2014 / 2015. Děkujeme Městu Novému Jičínu, sponzorům, fanouškům, rodičům a návštěvníkům, v neposlední řadě také nadšeným hráčům amatérského hokeje.
12.4.Mistrovství krajských výběrů České republiky hráčů do 14 let vyhrál Moravskoslezský krajFilip PaličkaV roce 2015 se poprvé uskutečnilo Mistrovství krajských výběrů České republiky hráčů do 14 let. Turnaj nese název Škoda Hockey Cup 2015. Nejprve se střetlo sedm týmů ve dvou základních skupinách, vítězové těchto skupin pak svedli v jednom rozhodujícím utkání boj o celkové vítězství. Turnaje se zúčastnil i odchovanec z Nového Jičína ADAM RAŠKA, který v současné době obléká třinecký dres.
28.4.A je to tady. Začíná nová hokejová sezóna 2015/2016 - tréninky mládežeFilip PaličkaUž jste se nemohli dočkat? Dlouho jste čekali na začátek nové sezóny?
29.4.HOKEJOVÝ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBORFilip PaličkaNovojičínský hokejový klub připravil nejen pro mladé hokejisty, ale i pro další děti, které rády sportují, čtvrtý ročník sportovního příměstského tábora pod názvem Hokejový příměstský tábor. Děti čeká bohatý sportovní program.
29.4.NOVÝ JIČÍN HLEDÁ MLADÉ HOKEJISTYFilip PaličkaPřiveďte své děti mezi nové kamarády a dopřejte jim trávení volného času ve sportovním duchu. Pohyb už pro děti není každodenní samozřejmostí, je třeba mu vyjít vstříc.
5
HC Kopřivnice
0
HK Nový Jičín
Online
Rozpis ledové plochy
Aktuality
9.5.2021
39.den soutěže Ďáblíci se připravují na novou sezonu je za námi. V čele soutěže je stále Vojta, kterému na záda dýchají Seboš, Siki a Maty. 🥇🥈🥉 Kdo z nich si vybojuje nádherné ceny od našich odchovanců Ondra Kovařčík, Michal Kovařčík a Honza Bartko. Speciální cenu máme od Jan Zahradníček. V samostatné kategorii za nejlepšího hráče v úkolech. 💪 Vše sledujete na našem FB.
5.5.2021
VOJTA jede. I po 35. dni je v čele pelotonu Vojta Novotný. Tradiční soupeři jsou mu však stále v patách 35.den
1.5.2021
Druhý nejproduktivnější obránce Chance ligy, náš odchovanec, Jan Bartko posílí Znojmo v mezinárodní Bet-at-home ICE Hockey League.
13.4.2021
Vojta N. jde do čela 13.den
13.4.2021
I za nepříznivého počasí pokračuje naše Soutěžení, v čele je pořád Seboš, těsně za ním Siki nejmladší a Vojta N. 12. den
11.4.2021
Průběžné pořadí po 1. týdnu najdete na konci článku s úkoly na další týden. Je to boj :-)
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Průběžné pořadí a úkoly na další týden

N o v ý J i č í n - Soutěž se nám přehoupla do druhého měsíce a abyste si mohli zkontrolovat zlepšení v jednotlivých cvicích, budeme je opakovat. Všichni se snaží, fotografií z výletů je hromada. Pomalu už...

Úkoly pro soutěžící na další týden a průběžné pořadí

N o v ý J i č í n - Soutěžící jsou skoro v polovině a trenéři, kromě obnovených tréninků, připravili další úkoly. Na čele je pořád litý boj.