Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2015 vyšly tyto články:

29.4.HOKEJOVÝ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBORFilip PaličkaNovojičínský hokejový klub připravil nejen pro mladé hokejisty, ale i pro další děti, které rády sportují, čtvrtý ročník sportovního příměstského tábora pod názvem Hokejový příměstský tábor. Děti čeká bohatý sportovní program.
29.4.NOVÝ JIČÍN HLEDÁ MLADÉ HOKEJISTYFilip PaličkaPřiveďte své děti mezi nové kamarády a dopřejte jim trávení volného času ve sportovním duchu. Pohyb už pro děti není každodenní samozřejmostí, je třeba mu vyjít vstříc.
28.4.A je to tady. Začíná nová hokejová sezóna 2015/2016 - tréninky mládežeFilip PaličkaUž jste se nemohli dočkat? Dlouho jste čekali na začátek nové sezóny?
12.4.Mistrovství krajských výběrů České republiky hráčů do 14 let vyhrál Moravskoslezský krajFilip PaličkaV roce 2015 se poprvé uskutečnilo Mistrovství krajských výběrů České republiky hráčů do 14 let. Turnaj nese název Škoda Hockey Cup 2015. Nejprve se střetlo sedm týmů ve dvou základních skupinách, vítězové těchto skupin pak svedli v jednom rozhodujícím utkání boj o celkové vítězství. Turnaje se zúčastnil i odchovanec z Nového Jičína ADAM RAŠKA, který v současné době obléká třinecký dres.
8.4.DÍKY ZA LETOŠNÍ HOKEJOVOU SEZÓNU !RedakceNový Jičín - Hokejový klub děkuje všem za přízeň, kterou projevili hokeji v Novém Jičíně v uplynulé zimní sezoně 2014 / 2015. Děkujeme Městu Novému Jičínu, sponzorům, fanouškům, rodičům a návštěvníkům, v neposlední řadě také nadšeným hráčům amatérského hokeje.
7.4.Turnaj O pohár města České Lípy ovládli dorostenci z Nového JičínaFilip PaličkaVe dnech 4. - 5.4.2015 se starší dorostenci zúčastnili turnaje O pohár města České Lípy. Z přihlášených mužstev byli vytvořeny dvě skupiny se systémem každý s každým a hrálo se v základních skupinách 2x20 minut. Po odehraných utkáních ve skupinách následovala finálová část: A1-B1,B2-A2,A3-B3,B4-A4 dle umístění ve skupinách a hrálo se 3x15 minut.
2.4.Turnaj 4. hokejových tříd nazvaný Čtveráci řádí na ledě 29. 3.2015Filip PaličkaV neděli 29. 3. se odehrál na ledě Zimáku v NJ napínavý turnaj 4. hokejových tříd nazvaný Čtveráci řádí na ledě, který pořádal HKNJ. Turnaje se zúčastnily týmy HK Nový Jičín, HC Studénka, HK Krnov, HC Bobři Valašské Meziříčí.
5
HC Kopřivnice
0
HK Nový Jičín
Online
Rozpis ledové plochy
Aktuality
13.4.2021
Vojta N. jde do čela 13.den
13.4.2021
I za nepříznivého počasí pokračuje naše Soutěžení, v čele je pořád Seboš, těsně za ním Siki nejmladší a Vojta N. 12. den
11.4.2021
Průběžné pořadí po 1. týdnu najdete na konci článku s úkoly na další týden. Je to boj :-)
10.4.2021
Průběžné pořadí hráčů v soutěži Ďáblíci se připravují na novou sezonu. Do čela jde nově Ďáblík ročníku 2015 SEBÍK!!! Nezapomeňte, že zítra je poslední den plnění úkolů za první týden. Maximální počet bodů za oba úkoly je 10. bodů. Registrace ne stále otevřená!!! Soutěž 10. den
8.4.2021
Česká reprezentace do 20 let má na programu přípravný kemp ve Vyškově a dvě přípravná utkání se Slovenskem v Piešťanech, které se uskuteční ve dnech 13. – 17. dubna 2021. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce. V nominaci je i náš odchovanec ŠTĚPÁN MACHÁČEK. Nominace
7.4.2021
V odkazu naleznete pořadí k dnešnímu dni. Jsme rádi, že se do Soutěžení zapojují další rodiny a dresy Ďáblíků se objevují na nejrůznějších místech regionu. Vítězové budou oceněni, ale zatím jsme vítězové VŠICHNI. Další fotografie najdete na FB klubu. Soutěžení 7.den
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Soutěž pokračuje i v nepříznivém počasí

N o v ý J i č í n - Přinášíme další přehled průběžného pořadí ze soutěže. Pořadí před víkendem je napínavé. Kdo přidá další body a posune se vzhůru po víkendu??? TOP 7 je velmi vyrovnaná....

Úkoly pro soutěžící na druhý týden

N o v ý J i č í n - Na ministra není spoleh, proto opět využijeme krás okolí a s rodinou budeme pokračovat v Soutěžení. Zatím nám to jde skvěle a až nás pustí do arény, budeme připraveni.