Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2018 vyšly tyto články:

2.3.Ďáblové jdou do boje: Druhá hokejová liga otevírá brány play-off Redakce, Dalibor TobolaZákladní část druholigové skupiny Východ, ve které každý ze sedmi celků odehrál 42 utkání, je minulostí. Letošní sezona nabídla nezvyklý model, když se mezi sebou utkaly jednotlivé týmy celkem sedmkrát.
3.3.První zápas série ovládli Bobři Valašské MeziříčíVAL - NJI 4:0, 0.kolo | RedakceValašské Meziříčí - První kolo předkola play-off bylo odstartováno již tuto sobotu na ledě Valašského Meziříčí. Domácí Bobři přehráli hráče Nového Jičína výsledkem 4:0. Dá se říct, že Bobři byli po celý zápas aktivnější a využili chyb, které jim Nový Jičín nabídl. I Ďáblové si vytvořili šance, ale jejich problémem bylo zakončení. Další utkání se hraje již toto pondělí v Novém Jičíně v 18:00 hod. Domácí budou chtít své nepovedené učinkování napravit a předvést před domácími fanoušky jen ty nejlepší výkony.
5.3.Druhý zápas v předkole play-off vyzněl lépe pro BobryNJI - VAL 0:1, 0.kolo | RedakceNový Jičín - První zápas se domácím Ďáblům vůbec nevyvedl. Inkasovali čtyři branky a v jejich skórování jim zabránil gólman Valašského Meziříčí Dušan Šafránek. Druhé utkání rozhodla jediná branka. Ďáblové dostáli gól ve vlastní přesilové hře. Po fotbalovém výsledku, si Bobři z Valašského Meziříčí odvážejí druhé vítězství v řadě a mohou tak na domácím ledě rozhodnout a vyřadit Nový Jičín.
6.3.Zápasy Ďáblíků v týdnu 5.3. - 11.3.2018RedakceV 10. týdnu se můžete těšit na tyto zápasy:
7.3.Pro Nový Jičín sezóna skončila. Ďáblové prohráli s Valašským Meziříčím i třetí duelVAL - NJI 5:2, 0.kolo | Daniel GargulákVítězství 3:0 v sérii mezi Bobry a Ďábly čekal asi málokdo. Tento kousek se nakonec podařilo svěřencům trenéra Weintritta, kteří si s Novým Jičínem poradili i ve třetím utkání po sobě, a v sérii hrané na tři vítězná utkání tak zvítězili a zajistili si postup do semifinále, kde narazí na Porubu nebo Hodonín. Jméno svého soka se Bobři dozví nejdříve v pátek, nejpozději pak v neděli v závislosti na konečné výsledku série mezi Šumperkem a Kopřivnicí. Draci se po dnešku ujmuli vedení v sérii 2:1 na zápasy.
12.3.Zápasy Ďáblíků v týdnu 12.3. - 18.3.2018RedakceV 11. týdnu se můžete těšit na tyto zápasy:
5
HC Kopřivnice
0
HK Nový Jičín
Online
Rozpis ledové plochy
Aktuality
9.5.2021
39.den soutěže Ďáblíci se připravují na novou sezonu je za námi. V čele soutěže je stále Vojta, kterému na záda dýchají Seboš, Siki a Maty. 🥇🥈🥉 Kdo z nich si vybojuje nádherné ceny od našich odchovanců Ondra Kovařčík, Michal Kovařčík a Honza Bartko. Speciální cenu máme od Jan Zahradníček. V samostatné kategorii za nejlepšího hráče v úkolech. 💪 Vše sledujete na našem FB.
5.5.2021
VOJTA jede. I po 35. dni je v čele pelotonu Vojta Novotný. Tradiční soupeři jsou mu však stále v patách 35.den
1.5.2021
Druhý nejproduktivnější obránce Chance ligy, náš odchovanec, Jan Bartko posílí Znojmo v mezinárodní Bet-at-home ICE Hockey League.
13.4.2021
Vojta N. jde do čela 13.den
13.4.2021
I za nepříznivého počasí pokračuje naše Soutěžení, v čele je pořád Seboš, těsně za ním Siki nejmladší a Vojta N. 12. den
11.4.2021
Průběžné pořadí po 1. týdnu najdete na konci článku s úkoly na další týden. Je to boj :-)
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Průběžné pořadí a úkoly na další týden

N o v ý J i č í n - Soutěž se nám přehoupla do druhého měsíce a abyste si mohli zkontrolovat zlepšení v jednotlivých cvicích, budeme je opakovat. Všichni se snaží, fotografií z výletů je hromada. Pomalu už...

Úkoly pro soutěžící na další týden a průběžné pořadí

N o v ý J i č í n - Soutěžící jsou skoro v polovině a trenéři, kromě obnovených tréninků, připravili další úkoly. Na čele je pořád litý boj.