archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.2.Kamil Gebauer: „Ten druhý gól byl můj.“NJI - PRE 1:5, 37.kolo | Kateřina KrutilkováN o v ý J i č í n - Nový Jičín přivítal v sobotu hosty z Přerova. Zubři skvěle zvládli zápas a z Nového Jičína si odvezli domů 3 body se skorém 5:1. Nový Jičín trápí velká marodka. V zápase se také zranil brankář Lukáš Šrámek, z čehož vyplývá, že nastoupil 3. brankář Kamil Gebauer, kterého to byl v letošní sezóně první zápas. Gebauer mluví o svém velkém návratu…
1.2.Mladší dorostenci zvládli utkání s Olomoucí BOLB - NJI 3:6, 0.kolo | Filip Palička.
7.2.Drtiči vymazali v Novém Jičíně dvoubrankové manko a vezou si domů tři cenné body!NJI - HOD 4:6, 39.kolo | Redakce, Jan HochmanN o v ý J i č í n - Oba celky v okleštěných sestavách prahly po třech bodech. Drtiči šli už v první minutě do vedení, ale domácí do přestávky dokázali skóre otočit. V polovině zápasu už jičínští hokejisté vedli o dvě branky, ale ani to Baník do kolen nesrazilo a v poslední části třemi góly rozhodli Drtiči o tom, že tři body putují k řece Moravě. Nevšední zápas prožila dvojice Zdeněk Jurásek - Jakub Sajdl. Oba hodonínští forvardi si totiž do statistik zapíší hat-trick!
7.2.Mladší dorost nezaváhal a veze z Prostějova tři bodyPRO - NJI 4:13, 0.kolo | Filip Palička4. kolo nadstavby ELIOD Ligy mladšího dorostu jsme zajížděli s oslabenou sestavou na horkou půdu do Prostějova. Předchozí dva duely s tímto soupeřem znamenali pro nás pouze jen jeden bod za prohru na nájezdy.
8.2.4. třída: O vítězství rozhodla druhá třetinaNJI - ORL 5:4, 6.kolo | Filip Palička.
8.2.Zápasy mládeže v týdnu 9.2. - 15.2.2015Filip PaličkaV 6. týdnu se můžete těšit na tyto zápasy:
10.2.4. třída vzdorovala pouze první třetinuNJI - KAR 3:8, 8.kolo | Filip Palička.
10.2.4. třída vyhrála na ledě v Českém TěšíněCTE - NJI 3:5, 7.kolo | Filip Palička.
10.2.Starší dorost prohrál s Brnem, rozhodla třetí třetinaNJI - KOU 3:5, 0.kolo | Filip Palička.
10.2.Starší dorost dostal výprask v KarvinéKAR - NJI 14:3, 0.kolo | Filip Palička.
11.2.Porazí Nový Jičín Frýdek-Místek i počtvrté?NJI - FRM 7:3, 41.kolo | Kateřina KrutilkováNovojičínským se nedaří na domácím ledě vybojovat body. Po týdenní pauze budou mít jedinečnou možnost si opět v domácím prostředí vylepšit své bodové postavení. Do Nového Jičína zavítají hosté z Frýdku-Místku, jenž okupují 10. místo tabulky. Vzájemná bilance před posledním společným zápasem vychází lépe pro domácí, jelikož všechny zápasy, ve kterých se s tímto soupeřem utkali, vyhráli.
14.2.Střelecké hody se sousedemNJI - FRM 7:3, 41.kolo | RedakceN o v ý J i č í n - Hokejisté Nového Jičína si chtěli napravit reputaci po zpackaném utkání s Hodonínem. Až na několik zakolísání se jim to povedlo. Získali 3 body a navíc soupeři nastřileli 7 branek. Třešničkou bylo zvládnuté trestné střílení Martinem Kabeláčem a úspěšný únik Jakuba Lehečky ve vlastním oslabení.
14.2.„Čekal jsem od nich více.“ říká Martin KabeláčNJI - FRM 7:3, 41.kolo | Kateřina KrutilkováK sobotnímu zápasu s Frýdkem-Místkem se vyjádřil budoucí tatínek Martin Kabeláč. Kabeláčovi se podařilo přispět k vedení Nového Jičína dvěma brankami. Zápas skončil s vítězným skóre pro Nový Jičín 7:3.
18.2.Novojičínští hokejisté zavítají na led osmé BřeclaviBRE - NJI 3:2, 42.kolo | Kateřina KrutilkováTři kola před koncem základní části zavítají hokejisté Nového Jičína na jižní Moravu. Domácí tým z Břeclavi se drží na poslední příčce zajišťující play-off. O lepší pozici v tabulce se již domácí prát nemusí, jelikož o příčku výše postavený Hodonín má nedostižitelný bodový náskok. Na co ale Břeclavští musí myslet, je deváté Valašské Meziříčí s pětibodovou ztrátou. V jisté situaci si ale Lvi již ve středu mohou zajistit play-off. V odlišné pozici jsou novojičínští hokejisté, kteří mají play-off zajištěno. Pokud navážou na sobotní úspěšné utkání a udrží si vítěznou vlnu, vstoupí do vyřazovacích bojů z pátého místa. Poslední dva ze tří vzájemných zápasů vyšly vítězně pro novojičínské. Podaří se jim i tentokráte vybojovat další tři body?
18.2.Vedení 2:0 je pro hokejisty Nového Jičína zakletéBRE - NJI 3:2, 42.kolo | RedakceBřeclav - v tomto kole se setkali soupeři, kteří měli motivaci udržet svoji pozici. Nový Jičín 5.příčku a Břeclav 8., znamenající playoff. Motivace domácích byla pravděpodobně vyšší, protože dokázali otočit nepříznivý stav 0:2. Pro Nový Jičín je tento stav zakletý, protože již několikrát toto vedení ztratili.
18.2.Starší dorost: o prohře rozhodla třetí třetinaNJI - FRM 2:6, 0.kolo | Filip Palička.
18.2.Starší dorost vydřel vítězství na ledě v ŠumperkuSUM - NJI 3:4, 0.kolo | Filip Palička.
18.2.8. třída prohrála vysoko s TřincemTRI - NJI 18:0, 23.kolo | Filip Palička.
18.2.7. třída prohrála vysoko s PřerovemPRE - NJI 12:1, 27.kolo | Filip Palička.