V listopadu 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.11.Muži B nestačili na StudénkuNJB - STU 2:7, 14.kolo | Redakce
29.11.Ďáblové prohráli dobře rozehraný zápas. Nezvládli konec třetí třetiny a ani nájezdyNJI - VAL 4:5, 24.kolo | RedakceZápas přinesl vyrovnaný souboj, s šancemi na obou stranách. Druhá třetina gólově patřila Ďáblům, kdy se do bobří brány trefili čtyřikrát. Třetí třetina byla pro Ďábly opakem. Nejprve Bobři vystřídali gólmany a pak nasázeli Ďáblům taky čtyři góly. Zápas šel do prodloužení, které ovšem nic nerozhodlo. V nájezdech měli lepší nervy Bobři a rozhodující nájezd vstřelil za záda domácího gólmana Ondřej Martiník.
28.11.Muži B prohráli v Horním Benešově, o prohře rozhodla druhá třetinaHBE - NJB 5:2, 13.kolo | Redakce
28.11.Mladší dorost vyhrál nad KarvinouNJI - KAR 7:1, 17.kolo | Redakce
28.11.Starší dorost poslední zápas v základní skupině vyhrálNJI - KAR 10:7, 14.kolo | RedakceNOVÝ JIČÍN
27.11.Zápasy Ďáblíků v týdnu 27.11. - 3.12.2017RedakceV 47. týdnu se můžete těšit na tyto zápasy:
25.11.Ďáblové vyhráli v Opavě a připsali si na své konto čtvrtý skalp OPA - NJI 1:3, 23.kolo | RedakceĎáblové vezou cenné body z Opavy. V celém utkání byli lepším mužstvem, diktovali tempo hry, soupeře přestříleli, jen koření, branky, přišly až v posledních 10 minutách. Vítězství je naprosto zasloužené a vytvořilo dobrou výchozí pozici před domácím utkáním s Bobry, které se hraje ve středu.
24.11.Starší žáci dokázal na konci třetí třetiny vyrovnat a připisují si remízuNJI - OLO 3:3, 0.kolo | Redakce.
24.11.Mladší žáci v přestřelce prohráli těsně s OlomoucíNJI - OLO 7:8, 0.kolo | Redakce
23.11.Starší dorost dokázal vyhrát nad Frýdkem MístkemNJI - FRM 2:1, 12.kolo | Redakce.
23.11.Mladší dorost nestačil na Vítkovice BNJI - VIB 4:7, 15.kolo | Redakce
23.11.Mladší dorost přehrál OrlovouORL - NJI 0:6, 16.kolo | Redakce
22.11.Snaha a bojovnost na Drtiče nestačilaNJI - HOD 2:5, 22.kolo | Redakce, Jan HochmanN o v ý J i č í n - s dalším soupeřem ze série Top 3, Hodonínem, chtěli domácí přerušit sérii proher. Po 40. minutách se zdálo, že by se tento cíl mohl naplnit, ale neproměněné šance a potrestané chyby na straně domácích znamenají konečný výsledek 2:5. Ďábly je třeba pochválit za snahu, bojovnost a chuť vypořádat se s favoritem, ale soupeř překvapení nedovolil.
19.11.Starší dorost navázal na minulý zápas. Z Orlové přivezli výhru.ORL - NJI 1:4, 13.kolo | Redakce
19.11.Muži B prohráli s Českým TěšínemNJB - CTE 1:8, 12.kolo | Redakce
18.11.Draci byli v souboji o 3.místo lepšíSUM - NJI 7:0, 21.kolo | RedakceŠumperk - Novojičínští mají za sebou druhý zápas ze série proti favoritům soutěže. Po Porubě neuspěli ani v Šumperku, kde domácí využili výhodu nově opraveného stadionu. Z těchto utkání musí Ďáblové nabírat zkušenosti a využít je už třeba ve středu proti Hodonínu.
17.11.Muži B prohráli s KrnovemKRN - NJB 5:2, 11.kolo | Redakce.
15.11.Poruba byla nad síly Ďáblů. Ďáblové na jejím ledě prohráliPOR - NJI 6:2, 20.kolo | Redakce.
14.11.Vzpomeňte si při nákupech na nás a udělejte Veselé Vánoce i nám!RedakcePři nákupech vánočních dárků nás můžete zdarma podpořit.