Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.11.Muži B na domácím ledě ve vyrovnaném utkání prohráli s RožnovemNJB - ROZ 3:5, 8.kolo | Filip Palička.
1.11.V důležitém zápase si mladší dorost poradil s Orlovou a připsal si tři body do tabulky NJI - ORL 5:2, 12.kolo | Filip Palička.
2.11.Uspěje Nový Jičín s Karvinou?NJI - KAR 8:3, 16.kolo | Kateřina Krutilková, foto: www.skkarvina.czN o v ý J i č í n - Po menším neúspěchu přivítá Nový Jičín hosty z Karviné, které již v této sezóně porazil 2:5. Podaří se domácím tento výkon zopakovat a konečně prolomit smolnou sérii? Odpověď se dozvíme 4. listopadu 2015 v 18:00 na zimním stadionu Nového Jičína.
4.11.Naše hokejisty bude v listopadu zdobit solidární knír!Filip PaličkaŘíjen je za námi a přichází listopad. A s ním i Movember, charitativní akce, jejímž cílem je pomoci v boji s rakovinou prostaty. Díky Novému Jičínu nezůstane pozadu ani II. Liga skupina východ.
4.11.Nový Jičín překonal KarvinouNJI - KAR 8:3, 16.kolo | Kateřina KrutilkováN o v ý J i č í n - Nový Jičín ukončil sérii nepříznivých výsledků výhrou 8:3 nad Karvinou. První třetina byla velice vyrovnaná, ovšem v II. a III. třetině Nový Jičín předvedl svou suverenitu a vstřelil celkem 8 branek do hostující brány. Zároveň nastřílel nejvíce gólu v 16. kole.
6.11.„Naší bojovností jsme to vyhráli.“, říká Robin Gebauer.Kateřina KrutilkováN o v ý J i č í n - Robin Gebauer je pro Nový Jičín přínosný hlavně svou produktivitou (9+5), ovšem patří také mezi nejtrestnější hráče (TM 36). Ke svým narozeninám si v zápase s Karvinou vybojoval 2+2.
7.11.Nový Jičín čekají daleké Moravské BudějoviceKateřina KrutilkováN o v ý J i č í n - Po vyhraném domácím zápase novojičínští hráči pojedou bojovat do Moravských Budějovic. Když se spolu tyto týmy utkaly v 6. kole, vyhrál Nový Jičín doma těsným výsledkem 4:3. Podaří se hokejistům Jičína tento chvalitebný výkon znovu zopakovat?
8.11.Nový Jičín vybojoval s Žihadly jeden cenný bodMOB - NJI 2:1, 17.kolo | Kateřina KrutilkováN o v ý J i č í n - Sobotní utkání bylo pro novojičínské hráče velice těžké. Uvízli v koloně a už to vypadalo, že zápas bude zrušen. Naštěstí Moravské Budějovice počkaly a zápas se odehrál ihned potom co Nový Jičín dorazil (18:00). Celý zápas se hosté výborně drželi, ovšem v prodloužení dostali gól a odvážejí si tak z dalekých Moravských Budějovic pouze jeden bod.
9.11.Zápasy mládeže v týdnu 9.11. - 15.11.2015Filip PaličkaV 46. týdnu se proto můžete těšit na tyto zápasy:
9.11.Muži B - další prohra s Horním BenešovemHBE - NJB 15:3, 9.kolo | Filip Palička.
10.11.Nový Jičín čeká silná PorubaKateřina KrutilkováVe středu 11. listopadu 2015 přivítá Nový Jičín dobře hrající Porubu. V minulém vzájemném utkání zvládla situaci lépe Poruba, jenž přestřílela Nový Jičín 8:3. Podaří se Novému Jičínu výhru oplatit?
12.11.Nový Jičín předvedl skvělý výkonNJI - POR 5:2, 18.kolo | Kateřina KrutílkováN o v ý J i č í n - I přestože Nový Jičín nebyl favoritem předvedl chvalitebný výkon. Na domácím ledě porazil třetí Porubu. Již od začátku utkání vyvinul na Porubu obrovský tlak, z kterého se Poruba již nedokázala vzpamatovat. Novojičínským borcům se podařilo překvapit protihráče, a svou výhrou je posunout na 4. místo.
13.11.Zopakuje Nový Jičín výhru s Opavou?Kateřina KrutílkováNový Jičín zamíří v sobotu 14. listopadu do Opavy, kde se bude snažit znovu zopakovat výhru, jenž předvedl před domácím publikem. Podaří se Novému Jičínu své plány zrealizovat?
14.11.Nový Jičín nedokázal obhájit výhruOPA - NJI 4:3, 19.kolo | Kateřina KrutilkováN o v ý J i č í n - Nový Jičín nastupoval v sobotu 14. listopadu na opavský stadion, aby obhájil výhru z domácího zápasu, který se hrál v říjnu. Ovšem Slezan dokázal skvěle využít výhodu domácího prostředí, a i přestože Nový Jičín bojoval celý zápas, vítězství mu ušlo o jeden gól. Utkání skončilo 4:3 a hráči hostujícího celku se vrací domů bez bodů.
17.11.Překvapí Nový Jičín Frýdek-Místek?Kateřina KrutilkováN o v ý J i č í n - Nový Jičín přivítá v úterý 17. listopadu nedaleký Frýdek-Místek, jenž ukazuje svou suverenitu již od začátku sezóny. Poslední vzájemné utkání se vrylo do paměti fanouškům hlavně velmi rozdílným výsledkem 11:3. Frýdek-Místek přestřílel ještě jednoho soupeře takto vysokým výsledkem a to 12:3 Porubu. Předvedou domácí své kvality hostům?
17.11.Mladší dorostenci vyhráli ve Frýdku Místku a připisují si důležité bod do tabulkyFRM - NJI 1:2, 14.kolo | Filip Palička.
17.11.I přes prohru předvedl Nový Jičín chvalitebný výkonNJI - FRM 4:7, 20.kolo | Kateřina KrutilkováN o v ý J i č í n - Nový Jičín přivítal nejlepší tým II. ligy - východ Frýdek-Místek. Sice prohrál, ale předvedl fanouškům dobrý výkon a navíc nastřílel do frýdecko-místecké brány 4 branky, což se nikomu ještě nepodařilo. Zápas skončil 4:7.
18.11.Zápasy mládeže v týdnu 16.11. - 22.11.2015Filip PaličkaV 47. týdnu se proto můžete těšit na tyto zápasy:
19.11.Muží B na domácím ledě těsně porazili UničovNJB - UNI 5:4, 10.kolo | Filip Palička.
19.11.Rozhovor s Davidem IlášemKateřina KrutílkováN o v ý J i č í n - Zhodnocení zápasu Davida Iláše, jenž si v této sezóně zahrál teprve pár zápasu, jelikož byl zraněn. Ovšem teď je v plné síle a v úterý předvedl výborný výkon.
Další stránky
12>>
5
HC Kopřivnice
0
HK Nový Jičín
Online
Rozpis ledové plochy
Aktuality
9.5.2021
39.den soutěže Ďáblíci se připravují na novou sezonu je za námi. V čele soutěže je stále Vojta, kterému na záda dýchají Seboš, Siki a Maty. 🥇🥈🥉 Kdo z nich si vybojuje nádherné ceny od našich odchovanců Ondra Kovařčík, Michal Kovařčík a Honza Bartko. Speciální cenu máme od Jan Zahradníček. V samostatné kategorii za nejlepšího hráče v úkolech. 💪 Vše sledujete na našem FB.
5.5.2021
VOJTA jede. I po 35. dni je v čele pelotonu Vojta Novotný. Tradiční soupeři jsou mu však stále v patách 35.den
1.5.2021
Druhý nejproduktivnější obránce Chance ligy, náš odchovanec, Jan Bartko posílí Znojmo v mezinárodní Bet-at-home ICE Hockey League.
13.4.2021
Vojta N. jde do čela 13.den
13.4.2021
I za nepříznivého počasí pokračuje naše Soutěžení, v čele je pořád Seboš, těsně za ním Siki nejmladší a Vojta N. 12. den
11.4.2021
Průběžné pořadí po 1. týdnu najdete na konci článku s úkoly na další týden. Je to boj :-)
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Průběžné pořadí a úkoly na další týden

N o v ý J i č í n - Soutěž se nám přehoupla do druhého měsíce a abyste si mohli zkontrolovat zlepšení v jednotlivých cvicích, budeme je opakovat. Všichni se snaží, fotografií z výletů je hromada. Pomalu už...

Úkoly pro soutěžící na další týden a průběžné pořadí

N o v ý J i č í n - Soutěžící jsou skoro v polovině a trenéři, kromě obnovených tréninků, připravili další úkoly. Na čele je pořád litý boj.