archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
30.10.Mladší žáci válí. Tentokrát skolili Orlíky z UničovaNJI - UNI 6:5, 0.kolo | Redakce
30.10.Mladší žáci rozstříleli Studénku. Nadělili jí dvouciferný výsledekNJI - STU 16:4, 0.kolo | Redakce
30.10.Starší žáci v boji o druhé místo v tabulce nestačili na Orlíky z UničovaNJI - UNI 2:6, 0.kolo | Redakce
30.10.Starší žáci vyhráli nad Studénkou, o výhře rozhodla třetí třetinaNJI - STU 4:1, 0.kolo | Redakce
30.10.Muži B dostali brankový příděl ve Frýdku MístkuFMB - NJB 10:0, 8.kolo | Redakce
30.10.Starší dorost nestačil na OpavuNJI - OPA 2:6, 9.kolo | Redakce
30.10.Podaří se Ďáblům vyhrát nad Opavou i potřetí?RedakceVe středu přivítáme na domácím ledě HK Opavu. Ďáblové v letošní sezóně již s Opavou odehráli dva zápasy, které vyzněly lépe pro Nový Jičín. Nejprve na domácí ledě Nový Jičín přejel Opavu v poměru 7:0 a pak i na opavském ledě Ďáblové vyhráli v poměru 3:1.
30.10.Zápasy Ďáblíků v týdnu 30.10. - 5.11.2017RedakceV 44. týdnu se můžete těšit na tyto zápasy:
29.10.Ďáblové prohráli třetí zápas v řadě, tentokrát si z Hodonína dovezli příděl sedmi gólůHOD - NJI 7:1, 15.kolo | RedakceNovojičínští Ďáblové zajížděli v rámci 15. kola na led Drtičů do Hodonína. Ďáblové začali dobře, kdy Jan Sonnek využil přesilovku a v 10 minutě otevřel skóre. Pak již jen úřadovali Drtiči. Ještě v první třetině Petr Jurča vyrovnal stav utkání na 1:1, kdy využil přesilovku, v prostřední části gólman Ďáblů vytahoval puk ze své brány dvakrát. V třetí třetině v rozmězí dvou minut Drtiči vstřelili další čtyři banky a na konci utkání na časomíře svítilo skóre 7:1, čímž si Drtiči upevnili druhé místo v tabulce.
29.10.Mladší dorost prohrál v derby s KopřivnicíNJI - CVL 3:6, 9.kolo | Redakce.
29.10.Mladší dorost na samostatné nájezdy porazil Český TěšínNJI - CTE 3:2, 10.kolo | Redakce.
29.10.Mladší dorost nestačil na OpavuOPA - NJI 5:1, 11.kolo | Redakce.
29.10.Mladší dorost po dvou prohrách dokázal vyhrát nad KarvinouKAR - NJI 1:3, 8.kolo | Redakce.
25.10.Šumperk vrátil Novému Jičínu prohru z prvního kola, o prohře Ďáblů rozhodla druhá třetina NJI - SUM 1:4, 14.kolo | RedakceBěhem první třetiny žádna branka nepadla, přestože více šancí měli Ďáblové a dá se říct, že to bylo vše, co Ďáblové v celém zápase předvedli. Šumperk od začátku druhé třetiny převzal herní otěže a začal vévodit na ledě a své šance na rozdíl od Nového Jičína dokázal využít. Nejprve v páté minutě otevřel skóre Jakub Lehečka a za dalších osm minut ho napodobil Jiří Půhoný. Ďáblové mohli snížit, ale Šimon Kratochvíl nedokázal proměnit trestné střílení. Šumperk se těmito góly uklidnil a hru již kontroloval. V průběhu třetí periody se dvakrát trefil Vladimír Cink. Dvě minuty před zahoukání závěrečné sirény čestný gól Ďáblů vstřelil Dominik Kafka a připravil tak Vlastimila Lakosila o čisté konto.
23.10.Starší dorost nenavázal na minulé dvě výhry, ve Valašském Meziříčí prohrálVAL - NJI 5:2, 8.kolo | Redakce.
23.10.Mladší žáci jedou na vítězné vlně, šestý zápas = šesté vítězstvíNJI - KRN 13:6, 0.kolo | RedakceVelká pochvala za týmového ducha, který v kolektivu je a také za předvedenou hru. Kluci si uvědomili, že zápas začíná již den předem, že se dobře vyspí a na zápas stávají připraveni a pozitivně naladěni. Dobrá koncentrovanost na zápas se potom odráží na pozitivním výsledku.
23.10.Starší žáci si lehce poradili s KrnovemNJI - KRN 8:2, 0.kolo | RedakceVelká pochvala za týmového ducha, který v kolektivu je a také za předvedenou hru. Kluci si uvědomili, že zápas začíná již den předem, že se dobře vyspí a na zápas stávají připraveni a pozitivně naladěni. Dobrá koncentrovanost na zápas se potom odráží na pozitivním výsledku.
22.10.Ďáblové poprve prohráli na domácím ledě. Ve vyrovnaném zápase prohráli s PorubouNJI - POR 0:2, 13.kolo | RedakceNovojičínští Ďáblové přivítali na domácím ledě Porubu. Celý zápas se nesl ve vysokém tempu. Představil nevídaný počet šancí na obou stranách, neuznanou branku domácího Lukáše Motlocha. Dvě třetiny nepřinesly žádný brankový příděl, přičemž velkou zásluhu na tom měli oba gólmani, kteří nedali soupeřovi šanci skórovat. Na začátku třetí se radovali hosté. Nejprve otevřel skóre Jiří Zdeněk a minutu a půl před koncem vítězství Poruby pojistil Josef Fojtík.
22.10.Muži B prohráli z Orlovou, rozhodly využité přesilovky OrlovéNJB - ORL 1:9, 7.kolo | Redakce.