archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
31.10.Muži B utrpěli další prohru, prohráli na ledě v KrnověKRN - NJB 8:3, 7.kolo | Filip Palička.
31.10.Zápasy mládeže v týdnu 2.11. - 8.11.2015Filip PaličkaV 43. týdnu se proto můžete těšit na tyto zápasy:
31.10.Vyrovnaný souboj zvládli lépe BobřiVAL - NJI 3:2, 15.kolo | Kateřina Krutilková, foto:www.hcvm.czN o v ý J i č í n - Hráči Nového Jičína se v sobotu utkali s nedalekým Valašským Meziříčím. Výhodu domácího prostředí Bobři využili a vyhráli 3:2. Nový Jičín prohrál již po třetí v řadě pouze o jeden gól.
30.10.Zvládne Nový Jičín zopakovat výkony z prvního vzájemného zápasu s Valmezem?Kateřina KrutilkováN o v ý J i č í n - Po nepodařené sérii tří zápasu se Nový Jičín utká v nedalekém Valmezu s Bobry. Těm se letos moc nedaří. Zatím vyhráli pouze 3x, ovšem jedním z poražených je kvalitní tým z Poruby. Dokáží novojičínští hokejisté obhájit výhru z předchozího vzájemného zápasu, kdy Bobry přestřílel 11:1?
30.10.Rozhovor s útočníkem Jakubem LehečkouNJI - TEC 4:5, 14.kolo | Kateřina KrutilkováN o v ý J i č í n - Rozhovor s útočníkem Jakubem Lehečkou, jenž vstřelil první branku ve středečním zápase s Technikou. Jakub Lehečka hodnotí výkon týmu a také, kde se stala chyba, že jeho tým prohrál.
28.10.Mladší dorost prohrál s lídrem tabulky Porubou, rozhodla první třetinaPOR - NJI 7:3, 11.kolo | Filip Palička.
28.10.Nový Jičín prohrál slibně vyvíjející se zápasNJI - TEC 4:5, 14.kolo | Kateřina KrutikováN o v ý J i č í n - Nový Jičín ve středu 28. října přivítal na domácím ledě hosty z Brna. Po druhé třetině sice domácí vedli 4:1, hosté ovšem dokázali srovnat v poslední třetině na 4:4 a v prodloužení rozhodl Benýšek. Ze slibně vyvíjejícího zápasu je tedy pouze jeden bod.
27.10.Překoná Nový Jičín dobře hrající Techniku?NJI - TEC 4:5, 14.kolo | Kateřina KrutilkováN o v ý J i č í n - Ve středu 28. října 2015 v 18:00 přivítají hráči Nového Jičína vysokoškoláky z Jihomoravského kraje, kteří již 3x v řadě prohráli. Podaří se novojičínským hráčům zdolat 3. tým v tabulce?
25.10.Mladší dorost si poradil s Olomoucí B a připisuje si důležité tři body do tabulkyNJI - OLB 4:1, 10.kolo | Filip Palička.
25.10.Mladší dorost je po prvním kole (7 zápasů) na krásném třetím místěFilip PaličkaZápasy mladšího dorostu mají za sebou první kolo (7 zápasů) a okupují v tabulce krásné třetí místo. Naši dorostenci hrají ELIOD LIGU MLADŠÍHO DOROSTU skupinu Východ - Sever. Soupeři jsou: HC RT TORAX Poruba, HC Kopř./Rožnov, HC Frýdek Místek, HK Nový Jičín, HC Olomouc B a HC Orlová. Dále dvě družstva, která hrají Krajskou ligu dorostu (KLD): HC Brumov - Bylnice a SK Karviná.
24.10.Překoná Nový Jičín Lvy z Břeclavi?Kateřina KrutilkováN o v ý J i č í n - Hráči Nového Jičína pojedou v sobotu 24. října do Břeclavi, kde se budou snažit porazit tým, který jako jeden z mála porazil na domácím ledě. Zvládne Nový Jičín přivést body z Břeclavi?
24.10.Mladší dorost těsně podlehl dorostu z Brumova - BylniceNJI - BRM 4:5, 9.kolo | Filip Palička.
24.10.Muži B porazili na domácím ledě lídra tabulky StudénkuNJB - STU 7:3, 6.kolo | Filip Palička.
24.10.Nový Jičín nevyzrál na LvyBRE - NJI 3:2, 13.kolo | Kateřina KrutilkováN o v ý J i č í n - Po těsné středeční prohře jeli novojičínští hráči bojovat do Břeclavi, s kterou již jednou prohráli a to na domácím ledě. Lvi z Břeclavi předvedli kvalitní výkon a i přestože byli oslabení o pět hráčů, dokázali vyhrát. Ačkoliv to byl těsný výsledek 3:2, přijíždí Nový Jičín domů bez bodů.
21.10.Dokáže Jičín oplatit Vsetínu porážku z prvního kola?NJI - VSE 3:4, 12.kolo | Kateřina Krutilková, foto: Jana VrablíkováN o v ý J i č í n - Ve středu si do Nového Jičína pro odvetu přijede Vsetín, jenž zahájí II. čtvrtinu základní části. Potvrdí Nový Jičín vzrůstající formu a tři body zůstanou doma nebo si Vsetín odveze všechny tři body na Lapač? To se dozvíme ve středu 21. října 2015 od 18:00.
21.10.Těsný zápas rozhodl KolaříkNJI - VSE 3:4, 12.kolo | Kateřina KrutilkováN o v ý J i č í n - Hráči Nového Jičína předvedli vyrovnaný výkon, ovšem 16 vteřin před koncem utkání se podařilo Kolaříkovi vstřelit rozhodující branku a tím Vsetínu zajistit všechny tři body.
21.10.Muži B neudrželi vedení, o prohře rozhodlo posledních deset minut třetí třetinySTE - NJB 6:3, 5.kolo | Filip Palička.
21.10.Mladší dorostenci prohráli s KarvinouKAR - NJI 4:2, 8.kolo | jméno neznámé