Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2016 vyšly tyto články:

3.5.Pozvánka k domácím zápasům IHC Nový JičínRedakceZveme Vás k domácím utkáním v květnu 2016. Neváhejte přijít povzbudit naše týmy!
4.5.A je to tady. LETNÍ PŘÍPRAVA - přípravka, 1., 2., 3., 4. třída a mladší žáciRedakceUž jste se nemohli dočkat? Dlouho jste čekali na začátek nové sezóny?
5.5.Letní příprava kategorie dorost 2 + muži BRedakceTak a už je to tady. Začíná pro některé neradostná, neoblíbená část přípravy na hokejovou sezónu, a to letní či suchá příprava. Trenéři oznamují svým hráčům, kdy se setkají na zimním stadionu.
13.5.Hokejový svaz uveřejnil model pro druhou ligu pro nadcházející ročník, nově se bude hrát ve čtyřech skupináchRedakceFanoušci všech týmů z celé druhé ligy netrpělivě očekávali zveřejnění hracího modelu druhé ligy. Hokejový svaz odtajnil model třetí nejvyšší soutěže, který se nerozpadne ze dvou na tři, ale dokonce na čtyři základní skupiny! Jak to tedy vše bude zřejmě vypadat?
21.5.Hokejisty Nového Jičína už nepovede Aleš Flašar RedakceNovými trenéry druholigových novojičínských hokejistů se stali David Musial a Robin Bacul.
24.5.Druholigový aktiv rozhodl o hracím systému soutěže, po třech letech se vrací model tří skupinRené ChylaBěhem úterního odpoledne se zraky všech druholigových fanoušků upřely na jediné. Kluby třetí nejvyšší soutěže se totiž sešly na plánovaném aktivu, na kterém se měl definitivně rozhodnout hrací model druhé hokejové ligy.
27.5.Kádr druholigových hokejistů Nového Jičína projde v létě několika změnamiRedakceJak jsme vás již před týdnem informovali, druholigové hokejisty Nového Jičína povede do sezony 2016/2017 nová trenérská dvojice.
5
HC Kopřivnice
0
HK Nový Jičín
Online
Rozpis ledové plochy
Aktuality
27.6.2021
Ve středu se naši Ďáblíci 2012 utkali s Kopřivnicí.Ďáblíci 2012
28.5.2021
Naši nejmladší si dnes vyzkoušeli další, skoro sportovní aktivitu paintball
19.5.2021
I k dnešnímu dni jede bomby VOJTA 49.DEN
17.5.2021
V 15. kole našeho seriálu nám odpovídal Milan Urban a hrneček od nás dostane Daniel Horák z Rybího !!! GRATULUJEME !!!
9.5.2021
39.den soutěže Ďáblíci se připravují na novou sezonu je za námi. V čele soutěže je stále Vojta, kterému na záda dýchají Seboš, Siki a Maty. 🥇🥈🥉 Kdo z nich si vybojuje nádherné ceny od našich odchovanců Ondra Kovařčík, Michal Kovařčík a Honza Bartko. Speciální cenu máme od Jan Zahradníček. V samostatné kategorii za nejlepšího hráče v úkolech. 💪 Vše sledujete na našem FB.
5.5.2021
VOJTA jede. I po 35. dni je v čele pelotonu Vojta Novotný. Tradiční soupeři jsou mu však stále v patách 35.den
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Nejmladší si po dlouhé době zahráli ve Vsetíně zápas

Vsetín - naši nejmladší si opět zahráli utkání. Trenéři se v přípravě domluvili se stejně starými 2012 ze Vsetína. Všichni si zápas užili.

Oslava Soutěže a titulu Třince

N o v ý J i č í n - dnešní den Dětí se vydařil. Proběhlo vyhodnocení dlouhodobé Soutěže našich Ďáblíků v přípravě na novou sezónu a navíc přijeli naši odchovanci, Ondra, Honza a Michal, kteří dovezli...