Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2016 vyšly tyto články:

3.5.Pozvánka k domácím zápasům IHC Nový JičínRedakceZveme Vás k domácím utkáním v květnu 2016. Neváhejte přijít povzbudit naše týmy!
4.5.A je to tady. LETNÍ PŘÍPRAVA - přípravka, 1., 2., 3., 4. třída a mladší žáciRedakceUž jste se nemohli dočkat? Dlouho jste čekali na začátek nové sezóny?
5.5.Letní příprava kategorie dorost 2 + muži BRedakceTak a už je to tady. Začíná pro některé neradostná, neoblíbená část přípravy na hokejovou sezónu, a to letní či suchá příprava. Trenéři oznamují svým hráčům, kdy se setkají na zimním stadionu.
13.5.Hokejový svaz uveřejnil model pro druhou ligu pro nadcházející ročník, nově se bude hrát ve čtyřech skupináchRedakceFanoušci všech týmů z celé druhé ligy netrpělivě očekávali zveřejnění hracího modelu druhé ligy. Hokejový svaz odtajnil model třetí nejvyšší soutěže, který se nerozpadne ze dvou na tři, ale dokonce na čtyři základní skupiny! Jak to tedy vše bude zřejmě vypadat?
21.5.Hokejisty Nového Jičína už nepovede Aleš Flašar RedakceNovými trenéry druholigových novojičínských hokejistů se stali David Musial a Robin Bacul.
24.5.Druholigový aktiv rozhodl o hracím systému soutěže, po třech letech se vrací model tří skupinRené ChylaBěhem úterního odpoledne se zraky všech druholigových fanoušků upřely na jediné. Kluby třetí nejvyšší soutěže se totiž sešly na plánovaném aktivu, na kterém se měl definitivně rozhodnout hrací model druhé hokejové ligy.
27.5.Kádr druholigových hokejistů Nového Jičína projde v létě několika změnamiRedakceJak jsme vás již před týdnem informovali, druholigové hokejisty Nového Jičína povede do sezony 2016/2017 nová trenérská dvojice.
5
HC Kopřivnice
0
HK Nový Jičín
Online
Rozpis ledové plochy
Aktuality
13.4.2021
Vojta N. jde do čela 13.den
13.4.2021
I za nepříznivého počasí pokračuje naše Soutěžení, v čele je pořád Seboš, těsně za ním Siki nejmladší a Vojta N. 12. den
11.4.2021
Průběžné pořadí po 1. týdnu najdete na konci článku s úkoly na další týden. Je to boj :-)
10.4.2021
Průběžné pořadí hráčů v soutěži Ďáblíci se připravují na novou sezonu. Do čela jde nově Ďáblík ročníku 2015 SEBÍK!!! Nezapomeňte, že zítra je poslední den plnění úkolů za první týden. Maximální počet bodů za oba úkoly je 10. bodů. Registrace ne stále otevřená!!! Soutěž 10. den
8.4.2021
Česká reprezentace do 20 let má na programu přípravný kemp ve Vyškově a dvě přípravná utkání se Slovenskem v Piešťanech, které se uskuteční ve dnech 13. – 17. dubna 2021. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce. V nominaci je i náš odchovanec ŠTĚPÁN MACHÁČEK. Nominace
7.4.2021
V odkazu naleznete pořadí k dnešnímu dni. Jsme rádi, že se do Soutěžení zapojují další rodiny a dresy Ďáblíků se objevují na nejrůznějších místech regionu. Vítězové budou oceněni, ale zatím jsme vítězové VŠICHNI. Další fotografie najdete na FB klubu. Soutěžení 7.den
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Soutěž pokračuje i v nepříznivém počasí

N o v ý J i č í n - Přinášíme další přehled průběžného pořadí ze soutěže. Pořadí před víkendem je napínavé. Kdo přidá další body a posune se vzhůru po víkendu??? TOP 7 je velmi vyrovnaná....

Úkoly pro soutěžící na druhý týden

N o v ý J i č í n - Na ministra není spoleh, proto opět využijeme krás okolí a s rodinou budeme pokračovat v Soutěžení. Zatím nám to jde skvěle a až nás pustí do arény, budeme připraveni.