Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2015 byly zveřejněny tyto aktuality:

26.6.Gulda se ve 49 letech připravuZatímco jeho vrstevníci už dávno pověsili brusle na hřebík, obránce Petr Gulda přidává další a další sezony do své bohaté kariéry. Ta uplynulá měla být už jeho poslední, jenže Gulda dál nemá dost a ve svých takřka 49 letech se chystá na následující ročník 2015-16. Více čtěte v článku ZDE.
22.6.Český hattrick v Argentině dokJedna velká pohádka na druhém konci světa. Asi tak by se dalo popsat počínání českých reprezentací v inline hokeji na mistrovství světa organizace FIRS v Argentině. Po juniorech a ženách vybojovali zlaté medaile i muži, kteří ve finále s Francií prohrávali, ale nakonec zvítězili zásluhou branky Patrika Šebka v prodloužení. Češi tak ukázali záda celému zbytku hokejové planety! Celý článek si přečtěte ZDE.
22.6.Zlatou hokejku má poprvé VoráčRekordman Jaromír Jágr neslaví dvanáctý triumf v anketě Zlatá hokejka pro nejlepšího hokejistu České republiky, útočník Floridy skončil tentokrát druhý. Sošku jásajícího hráče od sochaře Zdeňka Němečka pozvedl na slavnostním vyhlášení v Karlových Varech poprvé Jakub Voráček! Celý článek si přečtěte ZDE.
16.6.TISKOVÁ ZPRÁVA,  ČESKÝ SVAZ LEDNÍHO HOKEJE ZŘÍDIL PROTIKORUPČNÍ LINKU - Více informací a kontakt na protikorupční linku ZDE.
15.6.Ohlasy,  Ohlasy po zlatém finále Víta Christova neopomínají 2 přihrávky Honzy Zahradníčka! Video ZDE.
14.6.MISTŘI SVĚTA v inline hokejiFantazie, česká reprezentace juniorů slaví po roční pauze zlaté medaile z mistrovství světa! Ve finále turnaje v Rosariu se dokonale pomstila Francii za loňské vyřazení, díky gólům Christova (IHC Nový Jičín) a Voženílka vyhrála 2:0. Dvě asistence si připsal i novojičínský Honza Zahradníček. Český tým na šampionátu v Argentině nenašel přemožitele a Češi zase jednou ukázali, kdo je ve světě juniorského inline hokeje pánem! Více ZDE.
12.6.Čeští junioři i ženy jdou v ArVýtečně si zatím vede česká výprava (2 zástupci z Nového Jičína) na mistrovství světa v inline hokeji organizace FIRS. Souběžné turnaje juniorů a žen se bez ní v semifinále neobejdou! Více i video s rozhovory s novojičínským Honzou Zahradníčkem a Vítem Christovem se můžete podívat a přečíst ZDE.
4.6.Šampioni z Nagana,  Víte co dělají šampioni z Nagana dnes? Šmehlík má psí hotel, Čechmánek prodělal.... O dalších si přečtěte ZDE.
3.6.Přerov v I. lize,  Dlouhých sedmnáct let čekal Přerov na návrat do druhé nejvyšší soutěže. Zatímco hráči nebo fanoušci se radovali, tamní vedení bezprostředně po úspěšné kvalifikaci začalo pracovat. Jak na skládání rozpočtu, tak i hledání posil, které by vhodně doplnily stávající tým. Chcete vědět více? Přečtěte si informace o přerovských přípravách na sezónu v I.lize ZDE.
2.6.Kluby NHL mapují talenty Kluby NHL mapují talenty pro draft, v Buffalu se potí také šestice Čechů Pavel Zacha, Filip Chlapík, Jakub Zbořil, Daniel Vladař, Michael Špaček a David Kaše. Mohou získat plusové body, ale třeba i ztratit trochu z přízně, kterou dosud měli u skautů NHL. Mladí hokejisté, s nimiž se počítá pro letošní draft NHL, se v tomto týdnu potí na fyzických testech a také při sérii pohovorů v Buffalu. Více k tématu si přečtěte ZDE.
4
HK Nový Jičín
3
SKLH Žďár nad Sázavou
Online
2.kolo, 22.9.2021
HC Bobři Valašské Meziříčí
Rozpis ledové plochy
Aktuality
11.9.2021
Novou hokejovou sezónu zahájili žáci utkáními v Uničově. Mladší zvítězili 12:3 a starší 7:0. Podrobnější informace v sekci MLÁDEŽ
10.9.2021
Včera byla zahájena extraliga dorostu. Premiéru si odbyli i naši odchovanci Vojta Pilíšek (Havířov), Martin Škarka a Jáchym Pořízka (Vsetín). Ve vítězném utkání Vsetína se Šumperkem si Škarka připsal asistenci.
7.9.2021
V neděli změřili síly Ďáblíci 2011 se stejně starými Vsetíňáky. Fotografie najdete na odkazu: https://dablici2012.rajce.idnes.cz/2021-09-05_Dablici_Novy_Jicin_A_i_B_-_Vsetin/
6.9.2021
Ještě přikládáme odkaz na druháky ze Zlína https://www.hknj.cz/foto/2014zlin.jpg
25.8.2021
Naši Ďáblíci 2012 odehráli přípravu se stejně starými borci z Frýdku. Snaha všech je zachycena na těchto fotografiích. https://dablici2012.rajce.idnes.cz/2021-08-19_Dablici_NJ_-_Frydek_Mistek/
24.8.2021
Junioři dnes vyhráli v přípravě s Rožnovem 6:2
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Páťáci vezou zlato z Ostravy, druháci si užili turnaj ve Zlíně

Ostrava a Zlín - Ďáblíci ročníku 2011 měli v programu poslední turnaj před dlouhodobou soutěží v Ostravě. Naši druháci se zúčastnili skvělého projektu Capri-Sun Cupu ve Zlíně.

Konec prázdnin, konec turnajů, druháci vezou stříbro

N o v ý J i č í n - i poslední prázdninový víkend byl ve znamení turnajů doma i venku. Doma odehráli svou přípravu starší žáci a dorostenci, Ďáblíci 2013, 2014 hostovali v Šumperku na turnaji o Pohár...