Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2015 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.5.Model druhé ligy? Návrh pěti dFanoušci třetí nejvyšší soutěže jistě napjatě čekají na blížící se aktiv zástupců druholigových klubů, na němž by se měl definitivně ujasnit model pro následující sezonu. Ještě před tím ale musí osmadvacet účastníků zaslat startovné s přihláškou. "Termín byl stanoven na 1. června a hned následující den se sejde sportovní oddělení s STK. Tam se rozhodne o tom, jak bude druhá liga vypadat," říká viceprezident Výkonného výboru ČSLH Miloslav Šeba. Více si přečtěte ZDE.
26.5.Otevřený dopis prezidenta ČSLHOtevřený dopis prezidenta ČSLH T. Krále. Celý otevřený dopis JUDr. Tomáše Krále panu PhDr. Luďku Bukačovi čtěte ZDE .
26.5.Vyjádření ČSLH k výrokům MarkaČeský svaz ledního hokeje reaguje na výroky předsedy výkonného výboru hráčské asociace CAIHP Marka Černoška, které uveřejnil v pondělí na svých stránkách. Celé vyjádření čtěte ZDE .
26.5.Výzva k omluvě,  Výzvu k omluvě za nepravdivá tvrzení, kterou dnes prezident ČSLH T. Král adresoval výkonnému výboru České asociace hokejistů Markovi Černoškovi si můžete přečíst ZDE .
21.5.Chcete se s dětmi zdokonalovatCeloroční suchá příprava je nezbytně nutnou součástí pro všechny mladé hokejisty, kteří se chtějí zdokonalovat. Příprava mimo led není pouze pro období mimo sezonu, ale měla by doplňovat tréninkový proces i během soutěžního období. Celý článek vč. videí čtěte ZDE .
19.5.Proč je ta Kanada jinde? Část Každý, kdo sledoval právě ukončený pražský šampionát, musel uznat, že nejnovější mistr světa předvedl letos jinou úroveň sportu než zbytek startovního pole. Navíc mu k titulu stačilo zahrát naplno vždy pár minut proti papírově slabším soupeřům, dvě třetiny proti Švédům, jednu a půl proti nám a řekněme už pro radost skoro celý zápas s Rusy. To vše doprovázeno dovolenkovým režimem mimo hokejovou arénu. Více ZDE .
17.5.Zápas MS o bronzPoslední zápas Jaromíra Jágra na domácím MS – buďte u toho! Lístky na zápas o bronz mezi Českou republikou a USA koupíte na pokladnách O2 areny a zde.
14.5.Lístky na MSZažijte atmosféru mistrovství světa! V prodeji jsou lístky na dnešní čtvrtfinálové zápasy včetně duelu Čechů s Finy. Vstupenky jsou v prodeji na pokladnách O2 areny v Praze a ČEZ Arény v Ostravě, nebo na webu www.sazkaticket.cz.
4.5.Luděk Bukač: Začínají chybět tLuděk Bukač: Začínají chybět typy jako Jágr nebo Messi, kteří mají ještě herní mozek. - Před třiceti lety koučoval vítězný národní tým na mistrovství světa v Praze. V roce 1996 pak triumf zopakoval. - Dnes žije svou hokejovou školou, v níž se snaží uplatňovat trochu jiný přístup k výchově talentů. - "Dnes se děti řídí, šikanují, v takovém prostředí dítě nemůže rozvinout svůj talent, neučí se jedno od druhého, nevzniká kamarádství," říká v rozhovoru Luděk Bukač. Více si přečtěte ZDE.
1.5.CHL se losuje v novém formátu Nový formát atraktivnější pro fanoušky. To přinese druhý ročník Champions Hockey League, jehož základní skupiny se budou losovat 13. května v rámci programu letošního světového šampionátu v Praze a Ostravě. Počet týmů byl navýšen o čtyři na aktuálních 48 mužstev, která budou rozdělena do tříčlenných skupin. Po jejich odehrání budou ihned následovat napínavé souboje play off! Jaké zástupce bude mít Česká republika si můžete přečíst ZDE.
5
HC Kopřivnice
0
HK Nový Jičín
Online
Rozpis ledové plochy
Aktuality
28.5.2021
Naši nejmladší si dnes vyzkoušeli další, skoro sportovní aktivitu paintball
19.5.2021
I k dnešnímu dni jede bomby VOJTA 49.DEN
17.5.2021
V 15. kole našeho seriálu nám odpovídal Milan Urban a hrneček od nás dostane Daniel Horák z Rybího !!! GRATULUJEME !!!
9.5.2021
39.den soutěže Ďáblíci se připravují na novou sezonu je za námi. V čele soutěže je stále Vojta, kterému na záda dýchají Seboš, Siki a Maty. 🥇🥈🥉 Kdo z nich si vybojuje nádherné ceny od našich odchovanců Ondra Kovařčík, Michal Kovařčík a Honza Bartko. Speciální cenu máme od Jan Zahradníček. V samostatné kategorii za nejlepšího hráče v úkolech. 💪 Vše sledujete na našem FB.
5.5.2021
VOJTA jede. I po 35. dni je v čele pelotonu Vojta Novotný. Tradiční soupeři jsou mu však stále v patách 35.den
1.5.2021
Druhý nejproduktivnější obránce Chance ligy, náš odchovanec, Jan Bartko posílí Znojmo v mezinárodní Bet-at-home ICE Hockey League.
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Oslava Soutěže a titulu Třince

N o v ý J i č í n - dnešní den Dětí se vydařil. Proběhlo vyhodnocení dlouhodobé Soutěže našich Ďáblíků v přípravě na novou sezónu a navíc přijeli naši odchovanci, Ondra, Honza a Michal, kteří dovezli...

Dlouhodobá soutěž je u konce, slavnostní vyhodnocení bude 1. června

N o v ý J i č í n - Dnes je oficiálně ukončena dvouměsíční soutěž Ďáblíci se připravují na novou sezonu 2021 ❗❗❗ Vyhlášení soutěže proběhne v úterý 1.6. za doprovodu našich třineckých...