Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2016 byly zveřejněny tyto aktuality:

7.6.Ve čtvrtek proběhne aktiv WSM Zástupci prvoligových klubů budou 9. června debatovat o směřování druhé nejvyšší soutěže. „K jednání je stále mnoho otázek – například působení Kladna ve WSM Lize, nebo extralize," uvedl pro hstrebic.cz Karel Čapek, ředitel Horácké Slavie. Více o tomto tématu ZDE.
8.6.Extraligový Nový Jičín si zahrNovojičínští in-line hokejisté vyřadili ve čtvrtfinále Stilmat extraligy Přerov a v sobotu je čeká vyvrcholení sezony, které hostí Boskovice. Více ZDE.
8.6.Břeclav ve druhé lize končí,  S městem se na větší finanční podpoře nedohodl a spasitele nenašel ani z řad širší veřejnosti. Břeclav, jejíž barvy v uplynulém ročníku hájil třeba i Marek Ivan, mizí z druholigové mapy po osmi sezonách. Více o problémech Břeclavi ZDE.
10.6.Svaz chce zmírnit tabulky. ,  Už 18. června proběhne konference ČSLH, na níž se bude jednat také o tabulkovém odstupném. Hokejový svaz ho chce upravit k lepšímu, ale ne zrušit. Kdyby to udělal, prý by přešlo příliš mnoho nákladů na rodiče. Více k tématu ZDE.
13.6.Povídání o mentální přípravě:,„Spousta sportovců, trenérů a klubů si sice uvědomuje, jak moc je psychická příprava důležitá, ale ve většině případů to pro ně není až taková priorita a věnují se všemu jinému než tomuto typu přípravy," říká mentální kouč Ondřej Petr. Více k tématu ZDE.
15.6.Nový metodický materiál z dílnČeský svaz ledního hokeje vydává zcela nový metodický materiál s názvem Hokejový trénink mládeže A-Z. Publikace je zaměřena na několik aktuálních témat – etický kodex trenéra, hokejový nábor, trénink mimo led, hry mimo led, manuál na trénování hokejových brankářů a manuál na hokejovou výstroj pro hráče i brankaře. Pokud máte zájem, objednejte si metodický materiál ZDE.
16.6.Druhá liga,  Co se nového událo v současné době v II. lize? VHK Vsetín i Salith Šumperk v současné době rekonstruují stadiony. A co více? To si přečtěte ZDE.
18.6.Kluby WSM rozhodly,  O herním řádu druhé nejvyšší soutěže je konečně jasno. Na mimořádném jednání se rozhodlo, že rozpis bude takový, jaký byl avizován před týdnem na prvoligovém aktivu. Tedy s nevyváženými sobotními domácími zápasy. A jaký tedy bude? Přečtěte si ZDE.
18.6.Změny v řádech,  Konference hokejového svazu schválila některé zásadní změny v přestupním řádu. Týká se odstupného za děti v případě přestupu bez souhlasu oddílu, byla zavedena rozlišení v kategoriích dorostu a juniorů. Nově do všech soutěží je rozšířen institut hostování hokejistů, kteří jsou bez platné smlouvy. Více ZDE.
24.6.Vsetín mění trenérský tandemPo útočníkovi Filipu Čechovi hlásí hokejový Vsetín další novou tvář. I když lépe by se hodilo napsat – staronovou. Na Lapač se po patnácti letech v roli trenéra vrací Jiří Dopita, tým povede spolu s Lubošem Jenáčkem. Více ZDE.
24.6.Napodobí Frýdek?Ve druhé nejvyšší soutěži působili naposledy už před více než sedmi lety, ale v následujících sezonách budou usilovat o návrat. Porubští hokejisté se stali oficiální "farmou" extraligových Vítkovic. Více k tématu si přečtěte ZDE.
5
HC Kopřivnice
0
HK Nový Jičín
Online
Rozpis ledové plochy
Aktuality
9.5.2021
39.den soutěže Ďáblíci se připravují na novou sezonu je za námi. V čele soutěže je stále Vojta, kterému na záda dýchají Seboš, Siki a Maty. 🥇🥈🥉 Kdo z nich si vybojuje nádherné ceny od našich odchovanců Ondra Kovařčík, Michal Kovařčík a Honza Bartko. Speciální cenu máme od Jan Zahradníček. V samostatné kategorii za nejlepšího hráče v úkolech. 💪 Vše sledujete na našem FB.
5.5.2021
VOJTA jede. I po 35. dni je v čele pelotonu Vojta Novotný. Tradiční soupeři jsou mu však stále v patách 35.den
1.5.2021
Druhý nejproduktivnější obránce Chance ligy, náš odchovanec, Jan Bartko posílí Znojmo v mezinárodní Bet-at-home ICE Hockey League.
13.4.2021
Vojta N. jde do čela 13.den
13.4.2021
I za nepříznivého počasí pokračuje naše Soutěžení, v čele je pořád Seboš, těsně za ním Siki nejmladší a Vojta N. 12. den
11.4.2021
Průběžné pořadí po 1. týdnu najdete na konci článku s úkoly na další týden. Je to boj :-)
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Průběžné pořadí a úkoly na další týden

N o v ý J i č í n - Soutěž se nám přehoupla do druhého měsíce a abyste si mohli zkontrolovat zlepšení v jednotlivých cvicích, budeme je opakovat. Všichni se snaží, fotografií z výletů je hromada. Pomalu už...

Úkoly pro soutěžící na další týden a průběžné pořadí

N o v ý J i č í n - Soutěžící jsou skoro v polovině a trenéři, kromě obnovených tréninků, připravili další úkoly. Na čele je pořád litý boj.