15.1.2020, Redakce

Ďáblové urvali v derby všechny body

Kopřivnice - utkání, kde výhra přibližuje k play off. Jak říkají fotbalisté, o šest bodů. Ďáblové byli celý zápas o krok vpředu a vyhráli zaslouženě.
32.kolo, středa 15.1.2020
HC Kopřivnice1:5
(1:2, 0:0, 0:3)
HK Nový Jičín
Branky a nahrávky: 20. Hrubý (Gola) – 19. Macuh, 19. Finsterle (Králík, Rufer), 50. Kafka (Kobylík), 52. Finsterle (Kafka, Králík), 60. Kafka (Finsterle). Rozhodčí: Škach – Vengřín, Kořistka. Vyloučení: 4:4, navíc Krzak (K) 10 minut. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 1200. Střely na branku: 23:33. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:5.
HC Kopřivnice: Hromada (Kučera) – Štěpánek, Krzak, Imrich, Bail, Fojtík, Stříž – Mach J. (C), Gebauer, Daron, Sluštík (A), Bochnak, Pěnčík, Suchý, Hrubý, Gola, Mach M., Marek
HK Nový Jičín: Šimonů (Loubal) – Metelka, Hruška (C), Tomeček, Rufer, Váňa, Kobylík, Krutil – Macuh, Králík, Irgl, Lehečka, Štefka, Kafka, Plitko, Poruba, Krupa, Finsterle, Pecha, Kuba

Jestliže jsem pěl chválu na výkon Ďáblů v minulém utkání s Bobry, pak jejich výkon v Kopřivnici má slova jen a jen podtrhuje. Hráči se snad konečně srovnali s požadavky trenérů a je vidět, že systém hry a taktika byla od začátku nastavena správně, akorát déle trvalo pochopení a uvedení do praxe. Myslím, že konečně můžeme být spokojeni a spokojeni jsou zcela určitě i hráči a je to na nich vidět! Kopřivnice padla a to moc a moc chtěla! Ďáblové ale začali věřit ve své schopnosti a v nastavení systému a začali na ledě kouzlit. Dát 5 branek Kopřivnici doma a ještě v derby, to se nepodaří každý den. Také bych chtěl poděkovat znovu se rodícímu Ďábelskému kotli, který, stejně jako hráči, předvedli v Kopřivnici parádní představení a vím od kluků, že jim to hodně pomáhá. Ve chvílích, kdy se nedaří je nabíjíte k tomu, že k vůli Vám přece nemohou vypnout, ale ještě více makat a bojovat, jste šestým hráčem na ledě! Všem fanouškům velký dík, že jste nezlomili hůl. Na hráčích je vidět, jak moc si Vaší důvěry váží, začali si věřit a je to vidět na výkonech zejména Richarda Kobylíka, Lukáše Králíka, v posledních zápasech se probudil Dominik Kafka, očekávání začínají plnit Rok Macuh, Lukáš Finsterle. A máme v sestavě další borce, kteří jsou v zástupu a čekají na svou chvíli jako je Honza Poruba, který ne a ne navázat na skvělou loňskou sezónu, Mirek Krupa a Lukáš Irgl, kteří ukázali v zápase s Bobry, že když se chce, tak to jde a nemohu nezmínit Danka Šimonů, o jehož momentální formě by mohla spousta soupeřů napsat knihu s titulem - Ať dělám, co dělám, všude samý beton....

     Nepěkný úraz, bez cizího zavinění, utrpěl kotelník a Ďábel Kuba, nicméně věříme, že ho na dalším utkání uvidíme a i když je nyní trochu omezen, budeme fandit a hrát zejména pro něj! 

No, veledůležité tři body máme doma, ale musíme jít dál, zápas od zápasu, potřebujeme jich ještě hodně abychom sobě i Vám mohli nadělit dárek v podobě play of. 

Asistent trenéra Kamil Gebauer : 

Důležitá výhra, jsme spokojeni. Ale nemůžeme být spokojeni s naší hrou v
prvních dvou třetinách! Nebýt vynikajícího Danka v bráně, který nás podržel, tak
bychom po sobě jen smutně koukali. Chyběla nám pokora k soupeři. Kluci si
musí uvědomit, že je úplně jedno proti komu hrajeme. Každý zápas a je jedno,
jestli hrajeme proti prvnímu nebo poslednímu, musíme dělat věci, které
trénujeme, musíme dodržovat pravidla naší hry, bezpodmínečně. Po druhé
třetině jsme na tyhle věci hráče upozornili a těší nás, že ve třetí třetině kluci plnili
vše co jsme po nich chtěli. Díky tomu jsme ve třetí části Kopřivnici pustili do
jediné střely na naší bránu. Tohle je cesta jak můžeme uspět.
Velké díky patři našim fanouškům, kteří za námi dorazili a podporovali nás.
Děkujeme Vám.
Strašně moc nás mrzí událost z konce utkání. Celý tým přeje našemu fandovi
bezproblémové uzdravení a těšíme se, že tě Kubo opět brzy uvidíme na zápase.TIP: sport doma
7
SKLH Žďár nad Sázavou
4
HK Nový Jičín
Online
Muži
Rozpis ledové plochy
Aktuality
23.6.2020
Gratulujeme Ing. Dominikovi Kafkovi k úspěšným státnicím!!!
19.6.2020
Dnes slaví 60 let bývalý ledař, rolbař Petr "Petar" Bajer. Blahopřejeme !!! Petar
8.6.2020
Rozpis soutěže - II. liga ČR 2020-2021 ke stažení ZDE
8.6.2020
2020-06-05 Stanovení hracích systémů soutěží ČSLH ke stažení ZDE
28.5.2020
Zítra slaví 50 let bývalý kapitán, miláček ochozů, Ota Lahres. Blahopřejeme!!! Ota
12.5.2020
Ďáblové dohodli první přípravná utkání. S tradičním letním rivalem z PÚCHOVA se utkají 28.8. venku a 4.9. doma. MŠK Púchov
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Český svaz ledního hokeje ukončil hokejovou sezónu

Praha - Výkonný výbor ČSLH rozhodl na svém zasedání dnes s okamžitou platností o zrušení všech zbývajících utkání ve všech soutěžích MLÁDEŽE.

Tréninky a soutěže mládeže pokračují

N o v ý J i č í n - Na základě rozhodnutí ČSLH budou pokračovat tréninky a utkání mládeže a počet diváků při nich nesmí přesáhnout 100 osob ve stejný čas.