11.1.2020, Redakce

Skvělé body s Bobry a hurá na Kopřivnici

N o v ý J i č í n - Ďáblové zvládli důležité utkání s Bobry. I přes obdrženou branku v úvodu byli celé utkání lepší a zaslouženě vyhráli.
31.kolo, sobota 11.1.2020
HK Nový Jičín4:3
(1:1, 3:1, 0:1)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Branky a nahrávky: 19. Kafka (Palička), 22. Krupa (Lehečka, Irgl), 27. Králík (Lehečka, Rufer), 38. Králík (Kobylík) – 11. Vašenka (Běhal), 33. Baroš (Romančík, Běhal), 60. Vaněk (Baroš, Dvořák). Rozhodčí: Král, Musil, Kománek. Vyloučení: 8:5. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 550. Střely na branku: 28:26. Průběh utkání: 0:1,3:1, 3:2, 4:2, 4:3 .
HK Nový Jičín: Šimonů, Štipčák, – Metelka, Hruška, Tomeček, Rufer, Váňa, Kobylík, Krutil, – Lehečka, Kafka, Irgl, Macuh, Králík, Krupa, Štefka, Palička, Finsterle, Plitko, Poruba
HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák, Sachr, – Weintritt, Běhal, Holiš, Ďurkáč, Kamas, Baroš, – Vávra, Pořízek, Paťava, Martiník, Slovák, Vašenka, Seidler, Romančík, Dvořák, Andris, Daněk, Vaněk, Kuchařík

Parádní výkon předvedli Ďáblové v tomto utkání a to ve všech ohledech. konečně jsme viděli zodpovědný tým, který plní taktické pokyny a poctivá dlouhodobá práce trenérů se projevila i v předchozím zápase s Šumperkem a i v tomto zápase s Bobry. Opravdu jsme viděli zodpovědný výkon hráčů a i když měla hra své špatné momenty, bylo vidět, že doby, kdy panoval chaos, jsou, doufejme dávno pryč a pevně věřím, že pokud bude tým hrát stejným způsobem i v Kopřivnici, musíme uzmout  3 body i tam. Těší mne, že byli hodně vidět mladí hráči jako je Mirek Krupa, který mohl ke svému gólu ještě minimálně jeden přidat. Také na Lukášovi Irglovi bylo vidět vzrůstající sebevědomí a skvělý zápas odehrál Lukáš Králík. Vzadu jsme měli jistotu v podobě Daniela Šimonů, vítané je probuzení Dominika Kafky a takto bych mohl pokračovat dál a dál. Zápas se trochu nepovedl Jardovi Tomečkovi, u kterého je možno pochopit některá zbytečná vyloučení pramenící z přemíry snahy, ale nechat se vyloučit úplně zbytečně za nesportovní chování, když jsme v laufu a máme přesilovku, to je fakt už na zamyšlení. Vzhledem k tomu, že jsem komentoval i ONLAJNY, je zbytečné, abych zde znovu popisovat průběh utkání, kdo byl, tak tuto parádu viděl, kdo nebyl, pak si ho můžete přečíst zde : http://www.onlajny.com/match/index/date/2020-01-11/id/281311 Pravdou však zůstává, že jsem viděl jeden z nejzodpovědnějších výkonů Ďáblů v této sezóně a pevně věřím, že své výkony nejenže potvrdí, ale budou stupňovat ve zbývajících zápasech a že vytoužené play of uvidíme i na našem Zimáku. Velké uznání také letí k fanouškům, kteří byli neúnavní a klukům to také hodně pomohlo. Skvělá atmosféra!!

Mgr. Bohumil Vincura - redaktor

hodnocení utkání 

Kamil Gebauer - asistent trenéra : 

Dnes jsme byli o gól lepším týmem. Těší nás, že kluci plnili herní plán i pod tíhou důležitosti utkání. Hráli jsme aktivně, napadali rozehrávku soupeře a donutili ValMez k individuálním chybám.
Výborně nám opět zachytal gólman. Velké díky patří fanouškům, kteří dnes podporovali kluky celý zápas. Oproti začátku sezóny, vidíme a slyšíme velkou podporu, taková atmosféra klukům
ohromně pomáhá. Díky všem.


TIP: sport doma
7
SKLH Žďár nad Sázavou
4
HK Nový Jičín
Online
Muži
Rozpis ledové plochy
Aktuality
23.6.2020
Gratulujeme Ing. Dominikovi Kafkovi k úspěšným státnicím!!!
19.6.2020
Dnes slaví 60 let bývalý ledař, rolbař Petr "Petar" Bajer. Blahopřejeme !!! Petar
8.6.2020
Rozpis soutěže - II. liga ČR 2020-2021 ke stažení ZDE
8.6.2020
2020-06-05 Stanovení hracích systémů soutěží ČSLH ke stažení ZDE
28.5.2020
Zítra slaví 50 let bývalý kapitán, miláček ochozů, Ota Lahres. Blahopřejeme!!! Ota
12.5.2020
Ďáblové dohodli první přípravná utkání. S tradičním letním rivalem z PÚCHOVA se utkají 28.8. venku a 4.9. doma. MŠK Púchov
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Český svaz ledního hokeje ukončil hokejovou sezónu

Praha - Výkonný výbor ČSLH rozhodl na svém zasedání dnes s okamžitou platností o zrušení všech zbývajících utkání ve všech soutěžích MLÁDEŽE.

Tréninky a soutěže mládeže pokračují

N o v ý J i č í n - Na základě rozhodnutí ČSLH budou pokračovat tréninky a utkání mládeže a počet diváků při nich nesmí přesáhnout 100 osob ve stejný čas.