19. kolo, 2. liga - Východ, st 20.11.2019

BK Havlíčkův Brod

7:3

Branky a nahrávky: 6. Ludvík (Kuchta, Benák), 12. Ludvík (Nepokoj, Vala), 17. Matušík (Voříšek, Kliment), 24. Přidal (Třetina, Pospíchal), 48. Přidal (Mikeš, Holík), 60. Voříšek (Juráň, Vala), 60. Cachnín (Kuchta, Vala) – 5. Finsterle (Kafka), 49. Finsterle (Kobylík, Kafka), 49. Slovák. Rozhodčí: Michal Maršálek – Pavel Mikšík, Marek Čelechovský. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 342. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 5:1, 5:3, 7:3.

BK Havlíčkův Brod: Holík (Nedvěd) – Pospíchal, Semrád, Kliment, Benák, Nepokoj, Vala – Mikeš, Třetina (C), Přidal – Juráň, Matušík, Voříšek (A) – Kuchta, Cachnín ml., Ludvík – Holenda, Kadlec

HK Nový Jičín: Šimonů (Loubal) – Rufer, Krutil, Váňa, Hruška (C), Metelka, Kobylík, Tolokonnikov – Slovák, Kafka, Macuh, Štefka, Pecha, Finstrle, Palička (A), Irgl, Plitko, Krupa