11.10.2019, Bohumil Vincura

Brod vyučoval Ďábly

N o v ý J i č í n - Domácí měli na paměti výprask z Brodu a chtěli soupeře potrápit. I přes převahu hostí byl výsledek do poloviny utkání lichotivý. Kvalita soupeře se projevila a proměňování šancí, po chybách domácích, bylo učebnicové. Zítra zajíždějí do Žďáru s odhodláním napravit dnešní prohru.
10.kolo, pátek 11.10.2019
HK Nový Jičín3:9
(0:1, 2:4, 1:4)
HC Havlíčkův Brod
Branky a nahrávky: 25. Palička (Macuh, Hruška), 31. Rufer (Macuh), 54. Slovák (Hruška, Macuh) – 13. Voříšek (Kuchta, Matušík), 27. Juráň (Voříšek, Vála), 29. Matušík (Voříšek, Semrád), 34. Přidal (Kulhánek, Semrád), 36. Kuchta (Kadlec), 44. Kuchta (Holenda, Kliment), 45. Cachnín (Juráň), 47. Voříšek (Benák, Juráň), 51. Holenda (Kadlec, Kuchta). Rozhodčí: Škach, Musil, Komínek. Vyloučení: 6:8. Využití: 2:2. V oslabení: 0:3. Diváci: 200. Střely na branku: 21:34. Průběh utkání: 0:1,1:1, 1:3, 2:3, 2:9, 3:9.
HK Nový Jičín: Loubal (Palička) – Hruška, Adamík, Tomeček, Holáň, Rufer, Kobylík, Tolokonnikov – Pecha, Štefka, Kočica, Poruba, Kafka, Krupa, Hilšer, Palička, Macuh, Plitko, Slovák
HC Havlíčkův Brod: Holík (Chaloupek) – Benák, Semrád, Kulhánek, Vála, Vala, Kliment, Dudycha – Voříšek, Kadlec, Juráň, Třetina, Přidal, Kuchta, Cachnín, Mikeš, Matušík, Holenda

V prví třetině dominovali hosté, jejich kombinace mají oči, jsou rychlejší, lépe si přihrávají, Ďáblové se jim vyrovnali teprve v posledních třech minutách, ale Ďáblové mívají první třetinu skoro vždy slabou. 

Ve druhé třetině padlo celkem 6 branek a bylo to jako na střelnici. Nicméně vedení hostů bylo po dvou třetinách naprosto zasloužené. Byli kompaktnějším týmem, rychlejší, lépe kombinovali. Ďáblové sice dřeli, to se jim nedá upřít, ale na hosty to vůbec nestačilo. 

Třetí třetina byla pro Ďábly naprostý propadák a prohráli ji 1:4. Havlíčkův Brod je zřejmě pro náš tým absolutně neoblíbený soupeř, který nás přehrál v prvním i ve druhém vzájemném utkání ve všech oblastech. Není nic, zač bych mohl Ďábly ve třetí třetině pochválit. A nemohu je pochválit ani za to, že divákům, kteří je povzbuzovali až do konce, nedokázali ani poděkovat. Havlíčkův Brod si ve třetí třetině jen skvěle zatrénoval.

Hodnocení trenéra Petra Macháčka : 

Plán utkání byl, co nejdéle zůstat v zápase. Chtěli jsme aby se rozhodovalo až v závěru zápasu a to se nám nepovedlo. Utkání jsme ztratili už v polovině, kdy jsme nakupili spousty chyb a hosté nás nemilosrdně trestali.Vrcholem byly dvě inkasované branky v naší přesilovce a pak už se utkání jen dohrávalo a hosté si jej po zásluze užívali.
Hned zítra odjíždíme k dalšímu utkání, ve kterém chceme uspět. Zápas jsme si vyhodnotili , rozebrali. Klukům jsme řekli ať večer dobře zregenerují, hodí zápas za hlavu a soustředí se na další zápas.
Chceme poděkovat fanouškům, kteří nás i přes nepříznivý stav podporovali a fandili.

FOTOGALERIE ZDETIP: sport doma
5
HC Kopřivnice
0
HK Nový Jičín
Online
7.kolo, 31.10.2020
SHK Hodonín
Muži
Rozpis ledové plochy
Aktuality
9.10.2020
V těchto dnech slaví 60 let bývalý útočník, který byl rychlejší než Franta Černík, Láďa "Bombardir" Brus. Klub mu blahopřeje. Bombardir
26.9.2020
Fotografie z prvního utkání 2.ligy Opava - Ďáblové. Fotky z Opavy
24.9.2020
Dnes oslavuje 60 let bývalý vynikající brankář Ivo Milich, jeden z pilířů mužstva, které v roce 1994 postoupilo do 2. ligy. Blahopřejeme !!!
22.9.2020
Na střídavý start přichází z Frýdku Místku útočník Adam FLOK.
20.9.2020
Gratulujeme Dominikovi Kafkovi k získání vysokoškolského titulu !!! DOMINIK KAFKA
19.9.2020
Obě víkendová utkání juniorů, dnes s Polska 18 a zítra s Černými vlky, jsou zrušena.