37. kolo, 2. liga - Východ, so 1.2.2020

BK Havlíčkův Brod

6:3

Branky a nahrávky: 4. Přidal (Mikeš, Dvořák), 7. Voříšek, 11. Ludvík (Kuchta, Kulhánek), 12. Třetina (Vala), 21. Třetina (Kulhánek, Přidal), 59. Vala – 11. Poruba (Macuh), 24. Macuh (Lehečka, Tomeček), 30. Kafka (Finsterle, Rufer). Rozhodčí: Ivan Čuňočka – Martin Musil, Jan Vašíček. Vyloučení: 6:7, navíc Krutil (NJ) TH napadení rozhodčího. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 408. Střely na branku: . Průběh utkání: 2:0, 2:1, 5:1, 5:3, 6:3.

BK Havlíčkův Brod: Holík (Nedvěd) – Dvořák, Kulhánek, Krejčí, Vala, Benák, Pospíchal – Mikeš, Třetina (C), Přidal – Holenda, Cachnín, Voříšek (A) – Kuchta, Ludvík, Musil – Čermák Trenér: Richard Cachnín

HK Nový Jičín: Šimonů (Loubal) – Rufer, Tomeček, Hruška, Váňa, Kobylík, Krutil – Lehečka, Štefka, Macuh, Kuba, Kafka, Palička (C), Poruba, Plitko, Finsterle, Pecha, Irgl Trenér: Petr Macháček