2.9.2016, Redakce

Kopřivnice obrátila utkání ve svůj prospěch

Kopřivnice - Nový Jičín nastoupil k odvetě v derby víc než dobře. Po 10 minutách vedl 3:0 a soupeře k ničemu nepustil. Pomalý obrat nastal ve 2. třetině, kdy mnoha vyloučeními se Kopřivnici podařilo snížit a vyrovnat. V poslední třetině domácí obrat dokonali a vyhráli 5:3
přát., pátek 2.9.2016
HC Kopřivnice5:3
(0:3, 3:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 23. Bartošák, 30. Chomič (Červenka), 39. Chalupa (Teper), 45. Tomášek, 50. Tomášek (Poruba, Hrubý) – 1. Zdeněk (Vašut, Kocián), 7. Chvostek (Zdeněk, Kabeláč), 11. Kratochvíl Š. ( Hruška ) Rozhodčí: Langer Vyloučení: 5:5, Vašut 10 minut a OK, Běhal 5 minut a OK Využití: 1:0 V oslabení: 0:0 Diváci: 350 Střely na branku: 25:22 Průběh utkání: 0:3, 5:3
HC Kopřivnice: Vrba, Fendrich, Jašek, Hoďa, Krutil, Teper, Čintala, Marek, Merenda, Chalupa, Bartošák, Pěnčík, Poruba, Chomič, Hrubý, Stránský, Tomášek, Pargáč, Vyčesaný, Mach, Ollender, Červenka.
HK Nový Jičín: Iláš, Slovák, Stránský, Kužílek, běhal, Hruška, Bahounek, Vašut, Cabák, Kabeláč, Samiec, Hladiš, Dalajka, Zdeněk, Kocián, Blinka, Chvostek, Sonnek, Kratochvíl, Schwatz, Novotný

TIP: sport doma