Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

20.5.Aktiv klubů,  V pátek 1. června se v sídle ČSLH uskuteční aktiv klubů 2. ligy, kde by mělo dojít k určení systému následující sezóny.
30.4.Změna času,  1.5.2018 proběhne trénink B-týmu a juniorů o hodinu dříve. Tzn. od 17:00 do 18:30, sraz: 16:30 na zimním stadioně!!!
8.3.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Hotovo! Bobři udělali s novojičínskými Ďábly krátký proces (více ZDE).
6.3.Změny v mládežnických soutěžícVýkonný výbor ČSLH schválil novou strukturu a věkové kategorie mládežnických soutěží, změny vstoupí v platnost od sezony 2018/19. Stávající model se třemi nejvyššími soutěžemi – extraligou mladšího dorostu, extraligou staršího dorostu a extraligou juniorů – nahradí model se dvěma soutěžemi, dvouročníkovou extraligou dorostu a tříročníkovou extraligou juniorů. Více k tématu si přečtěte ZDE.
6.3.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Šafránek opět zavřel klec! Ďáblové musí odvracet konec sezony (více ZDE).
5.3.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Ďáblům to na ledě Bobrů nevyšlo. Dnes se pokusí vyrovnat (více ZDE).
1.3.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Ďáblové padli doma s Šumperkem a play-off načnou na ledě Bobrů (více ZDE).
27.2.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Novojičínští Ďáblové ztratili v Porubě zápas až v závěru (více ZDE).
22.2.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Závěrečné derby si podmanila kopřivnická Tatra (více ZDE).
15.2.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Výhru Ďáblů zařídil v úplném závěru Jiří Slovák (více ZDE).
13.2.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: O výhře s Opavou rozhodla trefa Robina Gebauera (více ZDE).
8.2.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Přestřelka na jihu Moravy! Nový Jičín nakonec padl s Hodonínem (více ZDE).
6.2.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Oslabení Ďáblové padli s Draky (více ZDE).
5.2.Novojičínský deník,   Redakce Novojičínského deníku každý týden v pondělí v tištěné verzi Deníku zveřejňuje skupinové fotografie sportovních týmů. V pondělí 8. a 15. ledna 2018 představili týmy HK Ďáblíci Nový Jičín. Na fotografie se můžete podívat ZDE.
1.2.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Ďáblové měli s Porubou dobře našlápnuto, ale nebrali ani bod (více ZDE).
30.1.Do branky přichází Daniel BechDaniel Bechný ( r.1997 ) ze Vsetína nahradí zraněného Tomáše Kohna v brance Ďáblů. Bechný na Elite Prospects
28.1.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Benefiční derby: Kopřivnice obrala Ďábly prvně o všechny body (více ZDE).
26.1.HC Poruba,  DK ČSLH potrestala porubského útočníka Vladimíra Luku trestem na dvě utkání (v Opavě 24.1. a s Valašským Meziříčím 27.1.) za napadení diváka v Šumperku, dále porubského Josefa Fojtíka trestem na pět zápasů za řádění v zápase na ledě Šumperka a dále potrestala klub Draci Šumperk pokutou ve výši 3 000 Kč za nedostatečnou pořadatelskou službu v utkání s Porubou.
26.1.Sympaťák 2. Ligy,  Sympaťák 2. Ligy 2017/18 velké finále. Neváhejte a hlasujte. Mezi finalisty je i novojičínský Jakub Hruška. Hlasujte ZDE.
23.1.Sympaťák skupiny Východ,  Sympaťákem skupiny Východ se stal JAKUB HRUŠKA z Nového Jičína, který zároveň postupuje do velkého finále proti vítězům Západu a Středu. 1. JAKUB HRUŠKA (HK Nový Jičín) - 92 hlasů (48,7%); 2. Adam Heinzl (HC Tatra Kopřivnice) - 40 hlasů (21,2%); 3. Václav Studený (HC Bobři Valašské Meziříčí) - 21 hlasů (11,1%)
23.1.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Ďáblové zažili vzpouru Bobrů (více ZDE).
22.1.Draci Šumperk,  Draci Šumperk mají nového trenéra, po 11 letech se vrací Josef Zavadil. Více k tématu si přečtěte na klubových stránkách Draků Šumperk.
22.1.HC Bobři Valašské Meziříčí,  Valašské Meziříčí přivedlo hodně zajímavou posilu pro závěr sezóny, jeho řady posílí jedenatřicetiletý gólman Dušan Šafránek z Opavy. Více k tématu si přečtěte na klubových stránkách Bobrů Valašské Meziříčí.
18.1.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Novojičínští Ďáblové zdolali poslední Opavu už pošesté v sezoně (více ZDE).
17.1.Nový Jičín posiluje,  Novojičínští Ďáblové doplňují sestavu. Na střídavý start je připraven zasáhnout do druholigových bojů obránce Michael Foltýn (r. 1994), hráč HC Frýdek-Místek. Michael už v Novém Jičíně nastupoval v době, kdy hrál za juniory Třince. Foltýn na Elite Prospects
16.1.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Od Hodonína k Hodonínu (více ZDE.)
12.1.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Kosení favoritů pokračuje! Nový Jičín srazil po Porubě i Šumperk (více ZDE).
11.1.Draci Šumperk,  Porážka 2:3 na novojičínském ledě byla pro vedení ambiciózního Šumperka poslední kapkou. Nespokojenost s výsledky týmu a neplnění sportovních cílů klubu, to je hlavní důvod, proč byl hlavní kouč Pavel Hulva odvolán. Tým dočasně převezme dosavadní asistent Zdeněk Novosad. Více k tomuto tématu si můžete přečíst na webových stránkách klubu.
9.1.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Ďáblové usmažili lídra z Poruby, ve středu hostí Šumperk (více ZDE).
8.1.Milan Urban,  Dnes slaví narozenin místopředseda a manažer HK Nový Jičín, z.s. Milan Urban. Přejeme ti vše nejlepší, hlavně zdraví, štěstí, spokojenosti a sportovních úspěchů.
5
HC Bobři Valašské Meziříčí
2
HK Nový Jičín
Rozpis ledové plochy
Aktuality
20.5.2018
V pátek 1. června se v sídle ČSLH uskuteční aktiv klubů 2. ligy, kde by mělo dojít k určení systému následující sezóny.
30.4.2018
1.5.2018 proběhne trénink B-týmu a juniorů o hodinu dříve. Tzn. od 17:00 do 18:30, sraz: 16:30 na zimním stadioně!!!
8.3.2018
Napsali o nás v Novojičínském deníku: Hotovo! Bobři udělali s novojičínskými Ďábly krátký proces (více ZDE).
6.3.2018
Napsali o nás v Novojičínském deníku: Šafránek opět zavřel klec! Ďáblové musí odvracet konec sezony (více ZDE).
6.3.2018
Výkonný výbor ČSLH schválil novou strukturu a věkové kategorie mládežnických soutěží, změny vstoupí v platnost od sezony 2018/19. Stávající model se třemi nejvyššími soutěžemi – extraligou mladšího dorostu, extraligou staršího dorostu a extraligou juniorů – nahradí model se dvěma soutěžemi, dvouročníkovou extraligou dorostu a tříročníkovou extraligou juniorů. Více k tématu si přečtěte ZDE.
5.3.2018
Napsali o nás v Novojičínském deníku: Ďáblům to na ledě Bobrů nevyšlo. Dnes se pokusí vyrovnat (více ZDE).
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

KEMPY PRO HRÁČE A GÓLMANY

Máme pro vás nabídku hokejových kempů pro vaše děti. Podívejte se na nabídku. HK Nový Jičín pořádá týdenní kemp v červenci.

JEDNODENNÍ KEMPY PRO HRÁČE

JEDNODENNÍ KEMPY PRO HRÁČE VE VĚKU 6 AŽ 15 LET.