Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

12.1.Tonda Hub,  V neděli zemřel dlouholetý ledař Zimáku ANTONÍN HUB. Upřímnou soustrast celé rodině. Tonda
5.1.Vítěz 11. kola,  Daniel Palička se může těšit na Ďábelský hrníček, neboť správně odhalil Davida Štefku, který nám odpovídal na otázky.
23.12.10. kolo Pohled do duše Ďábla,Desáté kolo vyhrál Rostislav Hypl a Ďábelský hrníček je jeho odměnou. GRATULUJEME !!!
18.12.9. kolo duše Ďábla je u konce,na otázky 9. kola pohled do duše Ďábla nám odpovídal Daniel Šimonů, což správně a jako první odhalila Veronika Pšenicová z Šenova u Nového Jičína - gratulujeme k Ďábelskému hrníčku !!!
15.12.8. kolo má výherce !!!,  Václav Šťastný z Bartošovic správně odhalil že odpovědi v 8. kole pohledu do duše Ďábla nám poskytl Jakub Hruška. GRATULUJEME k Ďábelskému hrníčku !!!
11.12.7. kolo Pohled do duše Ďábla, V sedmém kole nám odpovídal Ďábel Jan Holáň a jako první ho správně uhodl Petr Čech z Hladkých Životic a může se těšit na Ďábelský hrníček!! GRATULUJEME !!!
8.12.Pohled do duše Ďábla - 6. koloV šestém kole nemáme vítěze a hrníček od nás dostává Ďábel Viktor Konečný, který byl hráčem 6. kola.
4.12.5. kolo Pohled do duše Ďábla mVítězem 5. kola Pohledu do duše Ďábla se stala Martina Paličková, která správně odhalila, že za odpověďmi se skrýval Jan Már.
4.12.Nominace U18,  Poté, co odletí juniorská reprezentace do Kanady na mistrovství světa, bude odstartován na stejném místě ve Vyškově přípravný kemp české reprezentace do 18 let 13. - 20. prosince. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce. Všichni hráči se musí při nástupu na akci prokázat negativním testem na onemocnění Covid-19. V nominaci je i náš odchovanec ONDŘEJ CUBO, nyní hráč finského Lukko Rauma.nominace
1.12.4. kolo Pohled do duše Ďábla mDalším vítězem naší soutěže Pohled do duše Ďábla je Tomáš Suchomel z Nového Jičína. Ten správně poznal, ze na otázky nám odpovídal brankář Ďáblů Petr Galuška, nikoliv Daniel Šimonů, jak odpovídala většina soutěžících. GRATULUJEME a posíláme poukaz na Ďábelský hrníček !!!
27.11.NAROZENINY ,  V listopadu oslavili narozeniny Rok Macuh, Roman Maliník, Jakub Lehečka a Petr Galuška. GRATULUJEME !!!
25.11.Narozeniny,  Dnes slaví narozeniny Jakub Lehečka - moc GRATULUJEME !!!
25.11.3. kolo soutěže Pohled do duše3. kolo je ukončeno, přišla spousta správných odpovědí že tato duše patřila Jakubovi Lehečkovi, ale první byla Dorota Šťastná - GRATULUJEME !!!
24.11.Pro rodiče,  Vážení rodiče, veškeré odkazy, týkající se ONLINE TÝDNE HOKEJE, najdete na stránkách https://pojdhrathokej.cz/
23.11.Vítěz 2. kola Pohled do duše ĎVítězem 2. kola se stal Filip Jaglarz, přišla spousta správných odpovědí, ale on byl zkrátka první. GRATULUJEME !!!
20.11.Výherce 1. kola !!!,  Už už to vypadalo, že hrníček si odnese Rok Macuh, který se skrýval pod tajenkou 1. kola, ale nakonec přece jen přišla správná odpověď od Adély Berčíkové. Ke krásnému hrníčku GRATULUJEME !!!
19.11.1. Kolo - Duše Ďádla,  Dnes je poslední den, kdy můžete vyhrát hrníček s ,logem Ďáblů - všechny odpovědi na první kolo byly doposud špatné. Tipujte až do dnešní půlnoci !!
3.11.Jarda 44,  Dnes má narozeniny (44) náš Jarda Máček. Gratulujeme !!!
9.10.Brus 60,  V těchto dnech slaví 60 let bývalý útočník, který byl rychlejší než Franta Černík, Láďa "Bombardir" Brus. Klub mu blahopřeje. Bombardir
26.9.Fotky z Opavy,  Fotografie z prvního utkání 2.ligy Opava - Ďáblové. Fotky z Opavy
24.9.Milich 60Dnes oslavuje 60 let bývalý vynikající brankář Ivo Milich, jeden z pilířů mužstva, které v roce 1994 postoupilo do 2. ligy. Blahopřejeme !!!
22.9.Doplnění útočníků,  Na střídavý start přichází z Frýdku Místku útočník Adam FLOK.
20.9.GRATULACE,  Gratulujeme Dominikovi Kafkovi k získání vysokoškolského titulu !!! DOMINIK KAFKA
19.9.Junioři nehrají,  Obě víkendová utkání juniorů, dnes s Polska 18 a zítra s Černými vlky, jsou zrušena.
17.9.Hodonín ještě venku,  Vzhledem k dokončovacím pracím na Zimáku bude první utkání A mužstva 10.10. se Žďárem nad Sázavou
17.9.Pilíšek v extralize dorostu,  Dnes měl premiéru v extralize dorostu náš odchovanec Vojtěch Pilíšek. V dresu Havířova získal bod za prohru v prodloužení na ledě Komety Brno.
17.9.Utkání ve VeM odloženo,  V sobotu se neodehraje utkání HHK VELKÉ MEZIŘÍČÍ - HK NOVÝ JIČÍN. Důvodem je karanténa Velkého Meziříčí. Taktéž se nehraje utkání Hodonín - Valašské Meziříčí.
4.9.Utkání v Opavě,  Pozor oprava!!! Druhé utkání v Opavě se hraje ve čtvrtek 10.9. od 18,30 hodin.
31.8.Fotografie z turnaje v PodlesíFotografie z fotbalového turnaje v Podlesí si můžete prohlédnout : ZDE Děkujeme p. Baculové
28.8.s univerzitou vítězně,  V utkání s univerzitní BO Ostrava vyhráli Ďáblové 8:1. Podrobnosti přineseme později.
5
HC Kopřivnice
0
HK Nový Jičín
Online
27.kolo, 20.1.2021
HC Kopřivnice
Rozpis ledové plochy
Aktuality
12.1.2021
V neděli zemřel dlouholetý ledař Zimáku ANTONÍN HUB. Upřímnou soustrast celé rodině. Tonda
5.1.2021
Daniel Palička se může těšit na Ďábelský hrníček, neboť správně odhalil Davida Štefku, který nám odpovídal na otázky.
23.12.2020
Desáté kolo vyhrál Rostislav Hypl a Ďábelský hrníček je jeho odměnou. GRATULUJEME !!!
18.12.2020
na otázky 9. kola pohled do duše Ďábla nám odpovídal Daniel Šimonů, což správně a jako první odhalila Veronika Pšenicová z Šenova u Nového Jičína - gratulujeme k Ďábelskému hrníčku !!!
15.12.2020
Václav Šťastný z Bartošovic správně odhalil že odpovědi v 8. kole pohledu do duše Ďábla nám poskytl Jakub Hruška. GRATULUJEME k Ďábelskému hrníčku !!!
11.12.2020
V sedmém kole nám odpovídal Ďábel Jan Holáň a jako první ho správně uhodl Petr Čech z Hladkých Životic a může se těšit na Ďábelský hrníček!! GRATULUJEME !!!
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Špičky prosí ministra: Neberte lidem sport! Chystají pilotní projekt

Praha - Nikoho, kdo se pohybuje ve sportovním prostředí, nenechává aktuální situace klidným. Lídři českého sportu proto poslali ministru zdravotnictví Janu Blatnému společný dopis.

Zemřel Pavel Chalupa

N o v ý J i č í n - ​Ve věku nedožitých 75 let zemřel dlouholetý činovník hokejového klubu, Pavel Chalupa.