7.2.2018, Redakce

Drtiči udolali Ďábly a nakonec berou tři body

Hodonín - V úvodní třetině byl k vidění rychlý nástup do zápasu ze strany Ďáblů, kteří se prosadili už v sedmé minutě. Domácí napadali hluboko v útočném pásmu, poté však propadli a v přečíslení dvou proti jednomu Michael Chvostek přihrál Lukáši Irglovi, který puk nasměroval do prázdné brány. O pět minut později se povedlo hodonínského gólmana Halodu překonat Honzovi Márovi. Domácí se nevzdali a ještě do konce třetiny se snížit povedlo Matějovi Charvátovi a stav utkání srovnal stav Jakub Kadlec. V prostřední části se Drtičům povedlo otočit vývoj zápasu zásluhou Petra Peše, který už v první minutě druhé třetiny dostal kotouč za záda novojičínského gólmana. Fanoušci byli také svědky několik nevyužitých přesilovek a dokonce i dvojnásobné přesilové hry Ďáblů, kteří tuhle příležitost nevyužili. Poslední část zápasu byla velmi plodná na branky. Nejprve Drtiči odskočili do tříbrankového vedení a už to vypadalo, že se zápas bez větších problémů dohraje. Ďáblové využili dlouhou přesilovku a vstřelili dvě branky a byli na kontakt s Drtiči. V závěru Ďáblové hráli bez gólmana, čehož využil Jan Sedlák a přes celé kluziště domácím vrátil dvoubrankové vedení zpět. Nový Jičín se nevzdal a patnáct sekund před konce snížil novojičínský Jan Sonnek.
43.kolo, středa 7.2.2018
SHK Hodonín6:5
(2:2, 1:0, 3:3)
HK Nový Jičín
Branky a nahrávky: 14. Charvát (Sajdl, Peška), 20. Kadlec (Vaněk), 21. Peš (Hložánek, Kobylík), 50. Kadlec (Vaněk), 51. Hložánek (Matula, Peš), 59. Sedlák – 7. Irgl (Chvostek, Slovák), 12. Már (Podlaha), 56. Běhal (Pecha, Hruška), 56. Chvostek (Hruška), 60. Sonnek (Gebauer, Chvostek). Rozhodčí: Čuňočka - Maťašovký, Čelechovský. Vyloučení: 7:6, navíc Matějka (HOD) 5 min+OK. Využití: 1:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 953. Střely na branku: 34:29. Průběh utkání: 0:2, 5:2, 5:4, 6:4, 6:5.
SHK Hodonín: Haloda O. (Štěpanovský) – Kobylík, Mojžíš (A), Sedlák, Hladiš, Žabčík, Kužílek, Miklík – Matula, Peš (C), Hložánek, Jurča, Černohous, Matějka, Hajný, Vaněk, Kadlec, Peška, Charvát, Sajdl (A), Venclík.
HK Nový Jičín: Sonnek (Slovák Jiří) – Adamík, Már, Běhal, Hruška (A), Metelka, Tomeček, Janiczek – Krupa, Pecha, Hilšer, Chvostek, Irgl, Gebauer, Kocián (C), Podlaha, Palička, Sonnek J., Slovák Jiří, UhlárTIP: sport doma
5
HC Bobři Valašské Meziříčí
2
HK Nový Jičín
Muži
Rozpis ledové plochy
Aktuality
20.5.2018
V pátek 1. června se v sídle ČSLH uskuteční aktiv klubů 2. ligy, kde by mělo dojít k určení systému následující sezóny.
30.4.2018
1.5.2018 proběhne trénink B-týmu a juniorů o hodinu dříve. Tzn. od 17:00 do 18:30, sraz: 16:30 na zimním stadioně!!!
8.3.2018
Napsali o nás v Novojičínském deníku: Hotovo! Bobři udělali s novojičínskými Ďábly krátký proces (více ZDE).
6.3.2018
Napsali o nás v Novojičínském deníku: Šafránek opět zavřel klec! Ďáblové musí odvracet konec sezony (více ZDE).
6.3.2018
Výkonný výbor ČSLH schválil novou strukturu a věkové kategorie mládežnických soutěží, změny vstoupí v platnost od sezony 2018/19. Stávající model se třemi nejvyššími soutěžemi – extraligou mladšího dorostu, extraligou staršího dorostu a extraligou juniorů – nahradí model se dvěma soutěžemi, dvouročníkovou extraligou dorostu a tříročníkovou extraligou juniorů. Více k tématu si přečtěte ZDE.
5.3.2018
Napsali o nás v Novojičínském deníku: Ďáblům to na ledě Bobrů nevyšlo. Dnes se pokusí vyrovnat (více ZDE).
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Turnaj "HOKEJ - FOTBÁLEK" r. 2008

Turnaj se odehrál na Zimáku v Novém Jičíně.

KEMPY PRO HRÁČE A GÓLMANY

Máme pro vás nabídku hokejových kempů pro vaše děti. Podívejte se na nabídku. HK Nový Jičín pořádá týdenní kemp v červenci.