29.11.2017, Redakce

Ďáblové prohráli dobře rozehraný zápas. Nezvládli konec třetí třetiny a ani nájezdy

Zápas přinesl vyrovnaný souboj, s šancemi na obou stranách. Druhá třetina gólově patřila Ďáblům, kdy se do bobří brány trefili čtyřikrát. Třetí třetina byla pro Ďábly opakem. Nejprve Bobři vystřídali gólmany a pak nasázeli Ďáblům taky čtyři góly. Zápas šel do prodloužení, které ovšem nic nerozhodlo. V nájezdech měli lepší nervy Bobři a rozhodující nájezd vstřelil za záda domácího gólmana Ondřej Martiník.
24.kolo, středa 29.11.2017
HK Nový Jičín4:5sn
(0:0, 4:0, 0:4 - 0:0)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Branky a nahrávky: 29. Sonnek (Motloch, Bednář), 33. Adamík (Motloch), 39. Gebauer (Bednář, Běhal), 40. Adamík (Matiáško, Tomeček) – 42. Pořický (Váňa, Dvořák), 45. Dalajka (Váňa, Kývala), 59. Váňa (Dvořák, Pořický), 60. Studený (Weintritt, Báchor), rozh. náj. Pořický. Rozhodčí: Vaněk - Novotný, Šimčík. Vyloučení: 4:6. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 4:0, 4:5.
HK Nový Jičín: Slovák (Sonnek) - Adamík, Már, Běhal, Hruška, Tomeček, Janiczek, Metelka - Palacký, Krupa, Málek, Motloch, Chvostek, Matiaško, Gebauer, Kocián, Bednář, Zedník, Sonnek
HC Bobři Valašské Meziříčí: Plšek (41. Bechný) - Mikel, Nadýmáček, Varga Ma., Hajda, Báchor, Weintritt, Váňa - Brunec, Studený, Varga Mi., Pořický, Kývala, Varga D., Dvořák, Martiník, Daněk, Dalajka

TIP: sport doma