Online
Rozpis ledové plochy
Aktuality
12.10.2021
Smůlu měli junioři v utkání s lídrem soutěže Opavou. V utkání vedli 3:2 po 2.třetinách, 5 minut před koncem vyrovnali na 4:4, aby zasloužený bod ztratili 1,5 vteřiny před koncem.
24.9.2021
Ve věku 71 let zemřel Josef Furmánek, bývalý ligový rozhodčí a hokejový funkcionář, který působil i v Novém Jičíně. Upřímnou soustrast rodině.
23.9.2021
Na žádost soupeře bylo utkání Béčka přeloženo z úterý na pondělí 27.9. v 19,00 hodin.
20.9.2021
V neděli 19.9. odehráli malí Ďáblíci 2011+2012 přípravná utkání v Kopřivnici a v obou kategoriích svého soupeře přehráli.
19.9.2021
V neděli 19.9. odehráli svá utkání junioři a dorostenci. Dorost vyhrál doma se Studénkou 4:3, junioři prohráli v Opavě 3:7.
19.9.2021
V sobotu 18.9. odehráli svá utkání žáci a dorostenci. Dorost prohrál ve FM 1:10, mladší žáci vyhráli v Prostějově 18:0, starší žáci vyhráli v Krnově 11:1.
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Na akci Pojď hrát hokej byl letos rekordní počet děvčat

Nový Jičín - ve středu 22.9.2021 proběhla již tradiční náborová akce Českého hokeje Pojď hrát hokej, které se zúčastnil rekordní počet děvčat.

Páťáci vezou zlato z Ostravy, druháci si užili turnaj ve Zlíně

Ostrava a Zlín - Ďáblíci ročníku 2011 měli v programu poslední turnaj před dlouhodobou soutěží v Ostravě. Naši druháci se zúčastnili skvělého projektu Capri-Sun Cupu ve Zlíně.