Tábor - Ďáblové si vyzkoušeli první delší trasu a hned úspěšně!
8.kolo, sobota 6.10.2018
HC Tábor2:4
(0:0, 1:4, 1:0)
Branky a nahrávky: 23. Matušík (Květoň, Heřman), 41. Blažek (Havran) - 25. Poruba (Lehečka, Hruška), 29. Irgl (Lehečka), 30. Lehečka (Chvostek, Poruba), 31. J. Sonnek (Adamík, Lehečka). Rozhodčí: Jílek - Vavruška, Oudes. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 1523. Střely na branku: 39:30. Průběh utkání: 1:0, 1:4, 2:4.
HC Tábor: Novák – Havran, Tesař, Černý, Duben, Hajič, Pípal, Raiterman – Heřman, Kadilák, Točík – Blažek, Březina, Kalaš, Matušík, Zayml, Hrala, Přášek, Pechánek, Květoň
HK Nový Jičín: Sonnek – Adamík, Már, Hruška, Kysučan, Beutl, Metelka – Palacký, Palička, Krupa, Pecha, Málek, Lehečka, Chvostek, Poruba, Gřešík, Tomeček, Sonnek, Irgl

Atmosféru i hodnocení zápasu za nás tentokrát udělali naši kolegové z Tábora. Musíme je pochválit, kéž by všichni byli tak objektivní......

Článek si přečtěte ZDE
Hodnocení trenéra Petra Macháčka :
Kluci celé utkání odmakali s touhou zvítězit. Ve druhé třetině jsme domácím zasadili k.o. v podobě čtyř branek a ve třetí třetině jsme nezopakovali kolaps , který nás postihl v Opavě, ale dobrou obranou a velmi spolehlivým Soňasem v bráně si uhlídali tři body. Jedinou kaňkou zápasu je zlomená noha obránce Honzy Kysučana, který měl v utkání premiéru za A" tým a výkonem určitě nezklamal. Touto cestou ho chceme povzbudit a těšíme se na jeho návrat do kabiny.

TIP: sport doma