15.9.2018, Redakce

TATRA trestala chyby ĎÁBLŮ

Kopřivnice - první letošní derby vyznělo výsledkově jednoznačně pro domácí, trestali každou chybu Ďáblů, ale přítomní diváci museli uznat výkon hostujících. Ti se snažili, ale Hromada jim nic nedovolil. Kuriozitou utkání byla dvě neproměněná trestná střílení hostujícího Jana Sonnka.
2.kolo, sobota 15.9.2018
HC Kopřivnice4:1
(2:0, 2:0, 0:1)
HK Nový Jičín
Branky a nahrávky: 8. Tomášek (Marek), 18. Kofroň (Stříž, Pargáč), 29. Tomášek (Suchý), 40. Suchý (Červenka) – 46. Zedník (Sonnek). Rozhodčí: Škach – Zb. Novák, Wesley. Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 4:0, 4:1.
HC Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Stříž (A), Ficek, Krutil, Zuzaník, Bail, Marek, Imrich, Fojtík – Pěnčík, Hrubý, Pargáč, Mach (C), Červenka, Suchý, Raška, Tomášek, Kofroň, Gola, Sluštík
HK Nový Jičín: Hlaváč (Sonnek) – Adamík, Már, Hruška (C), Kysučan, Beutl, Metelka, Gřesík – Palacký, Palička, Krupa, Pecha, Málek, Zedník (A), Lehečka, Chvostek (A), Michel, Sonnek, Slovák, Irgl

K utkání jsme získali vyjádření trenéra Ďáblů Petra Macháčka :

Zbytečné obdržené branky a neproměňování gólových příležitostí. Jen pro upřesnění přesilovka 5:3 , dvě trestná střílení a vyšší počet střel než soupeř. Produktivita musí jít nahoru !!!


Redakce :

Po přípravě a v prvních dvou mistrovských utkáních je tedy jasno. Ďáblové mají problém. Hrají sice velmi dobrý hokej, ale neplodný. Spousta promarněných šancí, neschopnost dokonat skvěle rozdělanou příležitost. Petr Macháček Jako hráč s tím problém neměl a věříme, že má dostatek zkušeností na to, aby i jako trenér dokázal tuto neblahou situaci vyřešit...TIP: sport doma
3
HC Slezan Opava
4
HK Nový Jičín
Online
2.kolo, 23.9.2020
HC Slezan Opava
Online
Muži
Rozpis ledové plochy
Aktuality
22.9.2020
Na střídavý start přichází z Frýdku Místku útočník Adam FLOK.
20.9.2020
Gratulujeme Dominikovi Kafkovi k získání vysokoškolského titulu !!! DOMINIK KAFKA
19.9.2020
Obě víkendová utkání juniorů, dnes s Polska 18 a zítra s Černými vlky, jsou zrušena.
17.9.2020
V sobotu se neodehraje utkání HHK VELKÉ MEZIŘÍČÍ - HK NOVÝ JIČÍN. Důvodem je karanténa Velkého Meziříčí. Taktéž se nehraje utkání Hodonín - Valašské Meziříčí.
17.9.2020
Dnes měl premiéru v extralize dorostu náš odchovanec Vojtěch Pilíšek. V dresu Havířova získal bod za prohru v prodloužení na ledě Komety Brno.
17.9.2020
Vzhledem k dokončovacím pracím na Zimáku bude první utkání A mužstva 10.10. se Žďárem nad Sázavou
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Ďáblíci na fotbalovém turnaji úspěšní !!!

N o v ý J i č í n - P o d l e s í

Ďáblíci na florbalovém turnaji v Hranicích

Hranice na Moravě
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Slezan Opava
HK Nový Jičín