6. kolo, 2. liga - Východ, st 6.10.2021

HC ISMM Kopřivnice

2:5

Branky a nahrávky: 14. Pargáč (Gola), 51. M.Mach (Pargáč) – 7. Gebauer (Sluštík, Flok), 28. Váňa (Gebauer, Flok), 28. Kafka (Maliník, Foltýn), 34. Kafka (Poruba, Foltýn), 56. Sluštík (Gebauer). Rozhodčí: Goňa – Bubela, Mikšík. Vyloučení: 6:7. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 875. Střely na branku: 38:31. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4, 2:4, 2:5.

HC ISMM Kopřivnice: Šindelka (Kučera) – Krzak, Marek (A), Bail, Fojtík T., Štěpánek, Kyselý – Penčík, Urban, Seidler, Pindel, Pokorný, Sluštík (A), Suchý, Mach J. (C), Gola, Pargač, Häring, Mach M. – trenér: Jaroslav Kofroň

HK Nový Jičín: Galuška (Šimonů) – Váňa, Tomeček, Foltýn, Hladiš, Kleiner, Kožený – Hruška (A), Flok, Maliník, Poruba, Konečný, Lehečka (C), Pecha, Kafka, Sluštík, Gebauer, Potočný, Indráj, Štefka, Kořenek – trenér: Kamil Gebauer

Jaroslav Kofroň (trenér HC ISMM Kopřivnice): “Utkání jsme si prohráli ve druhé třetině, kdy naší nedůslednost soupeř trestal. I když jsme se ve třetí třetině snažili s výsledkem něco udělat, byl proti nám hostující brankář. Nový Jičín vyhrál zaslouženě. Byl produktivnější a dělal méně chyb. Děkujeme fanouškům za skvělou atmosféru.”