35. kolo, 2.liga - Východ+Jih 2018/2019, st 30.1.2019

HC ISMM Kopřivnice

4:2

Branky a nahrávky: 1. Kafka (Poruba, Lehečka), 42. Lehečka (Poruba, Gřesík), 57. Sonnek (Pecha, Málek), 60. Lehečka – 11. Červenka (Puškár, Gebauer), 59. Suchý (Hrubý) . Rozhodčí: František Held, Marek Čelechovský, Michal Zedník. Vyloučení: 8:7, navíc Gebauer (Kopřivnice) 1O minut plus 20 minut plus trest ve hře za nesportovní chování a napadení rozhodčího. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1 . Diváci: 550. Střely na branku: 35:22. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 4:2.

HK Nový Jičín: Sonnek V. (Palička) – Adamík, Már, Hruška, Kališ, Metelka, Gřesík, Tomeček – Kuba, Krupa, Pecha, Málek, Kafka, Lehečka, Chvostek, Poruba, Zedník, Vaňo, Sonnek J., Slovák, Irgl

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Stříž, Imrich, Ficek, Krutil, Zuzaník, Puškár, Marek, Fojtík – Hrubý, Korec, Mach J., Mach M., Červenka, Gebauer, Suchý, Tomášek, Kofroň, Gola, Sluštík