17. kolo, 2. liga - Východ 2015/2016, so 7.11.2015

HC Moravské Budějovice

2:1 PP.

Branky a nahrávky: 16. Havel, 62. Šťáva – 50. Mikšan (Ižacký, Málek). Rozhodčí: Svatopluk Kopeček - Martin Klouda, Bc. Pavel Lainka. Vyloučení: 6:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.

HC Moravské Budějovice: Šťastný (Máj) – Sobotka, Pelikán, Sechovec, Jaroš, Peroutka, Šťáva – Rytnauer, Havel, Pěška, Mikeš, Paták Trojan, Juráň, Vlašín, Lupač, Horký, Matějka, Latner.

HK Nový Jičín: Iláš (Chvostek) – Zahradníček, Flašar, Hruška, Hoďa, Horák, Andrýsek, Haloda, Cabák – Gebauer, Škumát, Kabeláč, Mikšan, Lehečka, Zdeněk, Málek, Ižacký, Novotný, Uhlár.

Ohlasy

Aleš Flašar (trenér Nového Jičína):
Přijeli jsme do Moravských Budějovic za mančaftem, který je velice silný, což jsme říkali už po prvním utkání u nás. Jsme rádi, že nám po problémové cestě sem místní vyšli vstříc, počkali a posunuli začátek utkání. My jsme v něm dřeli a makali a kdyby nám před ním někdo řekl. že získáme bod, tak bychom byli rádi, protože domácí jsou momentálně v laufu. Rozhodl sice smolný gól v prodloužení, ale já jsem s bodem spokojený.

Jiří Rech (trenér Moravských Budějovic):
Dnešní utkání probíhalo od začátku dost špatně. Soupeř přijel později, začali jsme až po půl šesté. I když jsme v první třetině vstřelili gól, celá byla taková neslaná nemastná a od toho se vyíjel i zbytek zápasu. Bohužel jsme nedokázali proměnit tři nebo čtyři tutovky a hosté nás potrestali vyrovnávacím gólem. Přesto jsme si šli za druhým bodem získaným v prodloužení.