19. kolo, 2.liga - Východ 2017/2018, pá 10.11.2017

HC ISMM Kopřivnice

4:2

Branky a nahrávky: 5. Janiczek (Zedník, Gebauer), 24. Kafka (Motloch), 42. Gebauer (Zedník, Málek), 60. Kafka - 19. Tomášek (Poruba), 29. Štěpánek. Rozhodčí: Šudoma - Bláha, Goňa. Vyloučení: 7:9, navíc Kafka (NJ) 10 minut za nesport. chování, Tomášek (KOP) 10 minut za nesport. chování, Fojtík (KOP) 10 minut za nesport. chování. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 30:22. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 4:2.

HK Nový Jičín: Slovák - Adamík, Tomeček, Janiczek, Matyáš, Hruška "A", Běhal, Metelka - Chvostek, Kocián "C", Irgl - Málek, Zedník "A", Gebauer - Kafka, Motloch, Kratochvíl - Slovák

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) - Štěpánek, Heinzl, Stříž, Marek "A", Kropka, Bail, Fojtík, Merenda - Poruba, Tomášek, Vyčesaný, Hrubý, Sluštík "C", Mach, Suchý, Bartošák, Pěnčík, Kofroň, Gola