1. kolo, 2. liga - Východ, st 11.9.2019

BK Havlíčkův Brod

8:1

Branky a nahrávky: 4. Třetina (Kulhánek, Přidal), 13. Juráň (Voříšek, Matušík), 17. Mikeš (Semrád, Přidal), 24. Třetina (Kuchta, Přidal), 32. Přidal (Vala, Třetina), 33. Přidal (Semrád, Holík), 34. Cachnín (Kadlec, Vála), 56. Matušík (Mikeš, Přidal) – 55. Králík (Kafka). Rozhodčí: Jakub Horáček – Aleš Vavruška, Jakub Oudes. Vyloučení: 3:6. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 425. Střely na branku: 46:18. Průběh utkání: 7:0, 7:1, 8:1.

BK Havlíčkův Brod: Holík (Nedvěd) – Kliment, Kulhánek, Vala, Semrád, Vála, Pospíchal, Mareš – Třetina (C), Přidal, Kuchta, Cachnín, Kadlec, Matušík, Plachý, Mikeš, Holenda, Voříšek (A), Juráň

HK Nový Jičín: Matoušek (Loubal) – Hruška (C), Adamík, Gřesík, Pohl, Rufer, Kobylík, Tolokonnikov – Pecha, Kafka, Slovák, Poruba, Králík, Krupa, Štefka, Palička, Macuh, Plitko, Irgl