10. kolo, 2.liga - Východ 2016/2017, so 15.10.2016

SHK Hodonín

4:2

Branky a nahrávky: 32. Kadlec (Jurča, Pokorný), 47. Polesný (Charvát, Vrána), 57. Jurča (Kadlec, Kužílek), 57. Vaněk (Kadlec, Kuba) - 22. Zdeněk (Vašut, Kratochvíl Š.), 59. Kratochvíl Š. (Samiec, Gebauer). Rozhodčí: Koziol - Linhart, Kleprlík . Vyloučení: 7:9, navíc Miklík (HOD) 10 minut, Málek (NJI) 10 minut. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 1061. Střely na branku: 43:25. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:2.

SHK Hodonín: Haloda O. (Kukin) - Sorokin, Miklík, Loginovsky, Pokorný, Haloda M., Kužílek, Polesný, Jedlička - Jurča, Peš (C), Kadlec - Kuba (A), Vaněk, Matula - Hajný, Vrána, Janás - Hložánek, Charvát, Zháňal. Trenéři: Stanislav Beťko, Jan Prčík

HK Nový Jičín: Iláš (Slovák) - Stránský, Běhal, Hruška, Bahounek, Vašut (C), Dresler, Cabák - Gebauer, Samiec, Hladiš, Dalajka, Zdeněk, Chvostek, Christov, Kocián, Málek, Kratochvíl, Novotný, Uhlar. Trenéři: Petr Macháček, Robin Bacul.

Stanislav Beťko (Hodonín): Dnes jsme se přesvědčili o tom, že je úplně jedno, na kterém místě se to které mužstvo nachází. Týmy v naší skupině jsou tak vyrovnané, že o vítězi rozhoduje každá maličkost. My jsme neodehráli nejlepší zápas. Ze začátku nám vůbec nešly nohy, puky se nám odrážely. Ale i takové zápasy jsou. Absolutorium dnes zaslouží Ondra Haloda, který nás v těžkých chvílích podržel. Myslím si, že nás nakopla ta bitka ze začátku druhé třetiny. Od toho momentu jsme zlepšili pohyb a zápas jsme i díky fanouškům, kteří nás hnali za vítězstvím, dokázali zvládnout. Moc si ceníme jejich podpory a všichni je zveme na středeční zápas s Kopřivnicí. Petr Macháček (Nový Jičín): Věděli jsme, že nás čeká těžký zápas s těžkým soupeřem. Myslím si, že jsme utkání takticky zvládli docela dobře, až do poloviny poslední třetiny, kdy jsme po zbytečné chybě dostali gól na 2:1. To byl podle mého zlomový moment zápasu. V závěru pak měli domácí výhodu dlouhé přesilovky, v níž dali dvě branky a tím ten zápas rozhodli. Chtěl bych ale poděkovat týmu za předvedený výkon, bojovnost a nasazení.