Výsledkový servis

SEZONA:2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BEN CEB CHM FRM HAV JIH KAD LTM POR PRE PRO SLA SOK TRE UNL VSE
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

30 07.12.2019 Slavia Kadaň 4:3
30 07.12.2019 Chomutov Havířov 3:2
30 07.12.2019 Poruba Frýdek-Místek 0:3
30 07.12.2019 Benátky n/J Ústí n/L 1:3
30 07.12.2019 Č.Budějovice Prostějov 6:0
30 07.12.2019 Přerov Sokolov 3:1
30 07.12.2019 Litoměřice Vsetín 2:1
30 07.12.2019 Jihlava Třebíč 3:1
29 04.12.2019 Vsetín Poruba 3:2
29 04.12.2019 Třebíč Slavia 4:1
29 04.12.2019 Havířov Přerov 1:2
29 04.12.2019 Kadaň Benátky n/J 5:4
29 04.12.2019 Frýdek-Místek Chomutov 3:2
29 04.12.2019 Sokolov Č.Budějovice 1:6
29 04.12.2019 Ústí n/L Litoměřice 4:2
29 04.12.2019 Prostějov Jihlava 4:3sn
28 02.12.2019 Benátky n/J Třebíč 3:2p
28 02.12.2019 Jihlava Sokolov 6:4
28 02.12.2019 Litoměřice Poruba 6:1
28 02.12.2019 Č.Budějovice Havířov 5:3
28 02.12.2019 Chomutov Vsetín 6:2
28 02.12.2019 Přerov Frýdek-Místek 1:2p
28 02.12.2019 Slavia Prostějov 3:1
27 30.11.2019 Poruba Chomutov 4:5
27 30.11.2019 Prostějov Benátky n/J 3:4p
27 30.11.2019 Frýdek-Místek Č.Budějovice 2:4
27 30.11.2019 Kadaň Litoměřice 2:6
27 30.11.2019 Sokolov Slavia 3:5
27 30.11.2019 Vsetín Přerov 1:2sn
27 30.11.2019 Třebíč Ústí n/L 1:2
27 30.11.2019 Havířov Jihlava 3:1
26 27.11.2019 Benátky n/J Sokolov 4:1
26 27.11.2019 Jihlava Frýdek-Místek 2:0
26 27.11.2019 Č.Budějovice Vsetín 5:0
26 27.11.2019 Litoměřice Chomutov 8:3
26 27.11.2019 Přerov Poruba 6:1
26 27.11.2019 Kadaň Třebíč 1:3
26 27.11.2019 Ústí n/L Prostějov 4:5sn
26 26.11.2019 Slavia Havířov 5:0
28 25.11.2019 Ústí n/L Kadaň 3:0
25 24.11.2019 Frýdek-Místek Slavia 3:4p
25 23.11.2019 Poruba Č.Budějovice 1:3
25 23.11.2019 Havířov Benátky n/J 3:1
25 23.11.2019 Sokolov Ústí n/L 8:2
25 23.11.2019 Vsetín Jihlava 3:2
25 23.11.2019 Prostějov Kadaň 6:3
25 23.11.2019 Třebíč Litoměřice 3:2sn
25 22.11.2019 Chomutov Přerov 5:2
24 21.11.2019 Litoměřice Přerov 2:4
24 21.11.2019 Jihlava Poruba 2:4
24 20.11.2019 Č.Budějovice Chomutov 6:4
24 20.11.2019 Třebíč Prostějov 1:3
24 20.11.2019 Benátky n/J Frýdek-Místek 4:5p
24 20.11.2019 Kadaň Sokolov 4:3
24 20.11.2019 Slavia Vsetín 5:4p
9 19.11.2019 Havířov Ústí n/L 3:2
23 18.11.2019 Vsetín Benátky n/J 8:0
23 18.11.2019 Poruba Slavia 4:1
23 18.11.2019 Chomutov Jihlava 1:3
23 18.11.2019 Sokolov Třebíč 3:4
23 18.11.2019 Havířov Kadaň 4:0
23 18.11.2019 Frýdek-Místek Ústí n/L 4:2
23 18.11.2019 Prostějov Litoměřice 4:5p
23 18.11.2019 Přerov Č.Budějovice 3:2sn
22 16.11.2019 Slavia Chomutov 1:4
22 16.11.2019 Ústí n/L Vsetín 2:3p
22 16.11.2019 Kadaň Frýdek-Místek 2:7
22 16.11.2019 Benátky n/J Poruba 6:2
22 16.11.2019 Prostějov Sokolov 4:2
22 16.11.2019 Litoměřice Č.Budějovice 5:8
22 16.11.2019 Jihlava Přerov 0:1p
22 16.11.2019 Třebíč Havířov 4:3
21 13.11.2019 Poruba Ústí n/L 6:2
21 13.11.2019 Vsetín Kadaň 5:2
21 13.11.2019 Chomutov Benátky n/J 1:2p
21 13.11.2019 Č.Budějovice Jihlava 3:2
21 13.11.2019 Havířov Prostějov 3:2
21 13.11.2019 Frýdek-Místek Třebíč 3:5
21 13.11.2019 Přerov Slavia 2:4
21 13.11.2019 Sokolov Litoměřice 2:3sn
20 02.11.2019 Slavia Č.Budějovice 2:7
20 02.11.2019 Sokolov Havířov 3:5
20 02.11.2019 Prostějov Frýdek-Místek 3:2
20 02.11.2019 Kadaň Poruba 3:2
20 02.11.2019 Litoměřice Jihlava 3:1
20 02.11.2019 Benátky n/J Přerov 2:1sn
20 02.11.2019 Třebíč Vsetín 2:3
20 01.11.2019 Ústí n/L Chomutov 1:3
19 31.10.2019 Č.Budějovice Benátky n/J 5:2
19 31.10.2019 Poruba Třebíč 4:2
19 30.10.2019 Vsetín Prostějov 3:2
19 30.10.2019 Chomutov Kadaň 4:0
19 30.10.2019 Jihlava Slavia 1:2p
19 30.10.2019 Havířov Litoměřice 1:2
19 30.10.2019 Frýdek-Místek Sokolov 5:3
19 30.10.2019 Přerov Ústí n/L 5:2
18 26.10.2019 Ústí n/L Č.Budějovice 1:8
18 26.10.2019 Sokolov Vsetín 2:6
18 26.10.2019 Benátky n/J Jihlava 1:3
18 26.10.2019 Kadaň Přerov 1:2
18 26.10.2019 Litoměřice Slavia 6:4
18 26.10.2019 Prostějov Poruba 3:4p
18 26.10.2019 Třebíč Chomutov 3:1
18 26.10.2019 Havířov Frýdek-Místek 4:2
17 24.10.2019 Slavia Benátky n/J 3:2
17 23.10.2019 Č.Budějovice Kadaň 5:2
17 23.10.2019 Vsetín Havířov 3:1
17 23.10.2019 Chomutov Prostějov 3:1
17 23.10.2019 Jihlava Ústí n/L 2:1
17 23.10.2019 Poruba Sokolov 7:0
17 23.10.2019 Přerov Třebíč 3:2
16 21.10.2019 Třebíč Č.Budějovice 1:5
16 21.10.2019 Litoměřice Benátky n/J 4:2
16 21.10.2019 Kadaň Jihlava 2:1
16 21.10.2019 Havířov Poruba 3:2
16 21.10.2019 Frýdek-Místek Vsetín 5:2
16 21.10.2019 Ústí n/L Slavia 2:4
16 21.10.2019 Prostějov Přerov 0:3
16 21.10.2019 Sokolov Chomutov 4:2
15 19.10.2019 Prostějov Č.Budějovice 0:5
15 19.10.2019 Havířov Chomutov 2:3
15 19.10.2019 Kadaň Slavia 2:5
15 19.10.2019 Sokolov Přerov 4:3sn
15 19.10.2019 Vsetín Litoměřice 4:2
15 19.10.2019 Třebíč Jihlava 2:4
15 19.10.2019 Frýdek-Místek Poruba 5:1
15 17.10.2019 Ústí n/L Benátky n/J 4:3p
14 17.10.2019 Poruba Vsetín 3:1
14 16.10.2019 Č.Budějovice Sokolov 4:1
14 16.10.2019 Litoměřice Ústí n/L 6:3
14 16.10.2019 Jihlava Prostějov 4:1
14 16.10.2019 Benátky n/J Kadaň 3:2p
14 16.10.2019 Chomutov Frýdek-Místek 6:4
14 16.10.2019 Přerov Havířov 4:2
14 16.10.2019 Slavia Třebíč 3:1
17 13.10.2019 Frýdek-Místek Litoměřice 2:4
13 12.10.2019 Kadaň Ústí n/L 2:5
13 12.10.2019 Sokolov Jihlava 4:5
13 12.10.2019 Prostějov Slavia 4:1
13 12.10.2019 Poruba Litoměřice 0:6
13 12.10.2019 Havířov Č.Budějovice 2:5
13 12.10.2019 Třebíč Benátky n/J 2:3
13 12.10.2019 Vsetín Chomutov 5:2
13 12.10.2019 Frýdek-Místek Přerov 1:2sn
12 10.10.2019 Ústí n/L Třebíč 1:4
12 09.10.2019 Benátky n/J Prostějov 2:8
12 09.10.2019 Litoměřice Kadaň 4:2
12 09.10.2019 Jihlava Havířov 1:3
12 09.10.2019 Č.Budějovice Frýdek-Místek 3:2
12 09.10.2019 Slavia Sokolov 4:0
12 09.10.2019 Chomutov Poruba 8:3
12 09.10.2019 Přerov Vsetín 2:1
11 07.10.2019 Třebíč Kadaň 5:3
11 07.10.2019 Chomutov Litoměřice 2:1
11 07.10.2019 Vsetín Č.Budějovice 3:5
11 07.10.2019 Sokolov Benátky n/J 3:4
11 07.10.2019 Poruba Přerov 4:1
11 07.10.2019 Prostějov Ústí n/L 5:4
11 07.10.2019 Havířov Slavia 1:0
11 07.10.2019 Frýdek-Místek Jihlava 4:3sn
10 05.10.2019 Ústí n/L Sokolov 4:2
10 05.10.2019 Benátky n/J Havířov 4:1
10 05.10.2019 Litoměřice Třebíč 4:0
10 05.10.2019 Kadaň Prostějov 2:3
10 05.10.2019 Přerov Chomutov 2:1
10 05.10.2019 Slavia Frýdek-Místek 2:1
10 05.10.2019 Č.Budějovice Poruba 2:3sn
10 05.10.2019 Jihlava Vsetín 2:4
9 03.10.2019 Vsetín Slavia 4:5
9 02.10.2019 Frýdek-Místek Benátky n/J 5:3
9 02.10.2019 Sokolov Kadaň 8:3
9 02.10.2019 Poruba Jihlava 2:1
9 02.10.2019 Přerov Litoměřice 5:2
9 02.10.2019 Prostějov Třebíč 1:2sn
9 02.10.2019 Chomutov Č.Budějovice 1:4
24 29.09.2019 Ústí n/L Havířov 2:3p
8 28.09.2019 Slavia Poruba 6:2
8 28.09.2019 Ústí n/L Frýdek-Místek 4:2
8 28.09.2019 Kadaň Havířov 1:4
8 28.09.2019 Litoměřice Prostějov 6:1
8 28.09.2019 Benátky n/J Vsetín 2:3
8 28.09.2019 Č.Budějovice Přerov 3:2
8 28.09.2019 Třebíč Sokolov 4:2
8 28.09.2019 Jihlava Chomutov 4:0
7 25.09.2019 Č.Budějovice Litoměřice 2:6
7 25.09.2019 Chomutov Slavia 5:0
7 25.09.2019 Vsetín Ústí n/L 3:1
7 25.09.2019 Frýdek-Místek Kadaň 8:0
7 25.09.2019 Havířov Třebíč 1:3
7 25.09.2019 Poruba Benátky n/J 5:1
7 25.09.2019 Sokolov Prostějov 3:9
7 25.09.2019 Přerov Jihlava 1:3
6 23.09.2019 Litoměřice Sokolov 5:3
6 23.09.2019 Třebíč Frýdek-Místek 4:1
6 23.09.2019 Benátky n/J Chomutov 0:4
6 23.09.2019 Jihlava Č.Budějovice 2:3
6 23.09.2019 Prostějov Havířov 1:4
6 23.09.2019 Kadaň Vsetín 2:7
6 23.09.2019 Ústí n/L Poruba 2:4
6 23.09.2019 Slavia Přerov 3:0
5 21.09.2019 Chomutov Ústí n/L 5:2
5 21.09.2019 Č.Budějovice Slavia 4:2
5 21.09.2019 Havířov Sokolov 4:2
5 21.09.2019 Přerov Benátky n/J 1:0
5 21.09.2019 Poruba Kadaň 4:2
5 21.09.2019 Vsetín Třebíč 4:2
5 21.09.2019 Jihlava Litoměřice 2:1sn
5 21.09.2019 Frýdek-Místek Prostějov 2:1sn
4 18.09.2019 Litoměřice Havířov 1:5
4 18.09.2019 Třebíč Poruba 2:4
4 18.09.2019 Ústí n/L Přerov 1:7
4 18.09.2019 Sokolov Frýdek-Místek 4:2
4 18.09.2019 Benátky n/J Č.Budějovice 5:4sn
4 18.09.2019 Prostějov Vsetín 3:1
4 18.09.2019 Kadaň Chomutov 3:4sn
4 18.09.2019 Slavia Jihlava 2:1
3 16.09.2019 Chomutov Třebíč 3:0
3 16.09.2019 Č.Budějovice Ústí n/L 9:1
3 16.09.2019 Vsetín Sokolov 3:2
3 16.09.2019 Jihlava Benátky n/J 4:5sn
3 16.09.2019 Poruba Prostějov 9:3
3 16.09.2019 Frýdek-Místek Havířov 2:1sn
3 16.09.2019 Přerov Kadaň 7:0
3 16.09.2019 Slavia Litoměřice 3:2sn
2 14.09.2019 Ústí n/L Jihlava 2:3
2 14.09.2019 Benátky n/J Slavia 3:1
2 14.09.2019 Havířov Vsetín 2:0
2 14.09.2019 Litoměřice Frýdek-Místek 3:2sn
2 14.09.2019 Kadaň Č.Budějovice 1:7
2 14.09.2019 Sokolov Poruba 3:5
2 14.09.2019 Třebíč Přerov 4:5p
2 13.09.2019 Prostějov Chomutov 4:3
1 11.09.2019 Benátky n/J Litoměřice 0:4
1 11.09.2019 Jihlava Kadaň 3:1
1 11.09.2019 Chomutov Sokolov 4:1
1 11.09.2019 Č.Budějovice Třebíč 3:2
1 11.09.2019 Vsetín Frýdek-Místek 3:4p
1 11.09.2019 Poruba Havířov 4:2
1 11.09.2019 Přerov Prostějov 3:2
1 11.09.2019 Slavia Ústí n/L 1:2p

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:02x
2:02x
2:19x
2:1sn4x
3:03x
3:115x
3:218x
3:2pp2x
3:2sn4x
4:05x
4:110x
4:219x
4:34x
4:3pp1x
4:3sn3x
5:03x
5:12x
5:29x
5:35x
5:42x
5:4pp1x
5:4sn1x
6:01x
6:13x
6:24x
6:32x
6:44x
7:02x
8:02x
8:21x
8:33x
9:11x
9:31x
0:1pp1x
0:32x
0:42x
0:51x
0:61x
1:24x
1:2pp4x
1:2sn3x
1:310x
1:45x
1:52x
1:61x
1:72x
1:81x
2:37x
2:3pp2x
2:3sn2x
2:410x
2:53x
2:63x
2:73x
2:81x
3:42x
3:4pp4x
3:4sn1x
3:55x
3:91x
4:53x
4:5pp3x
4:5sn2x
5:81x

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

3
HK Nový Jičín
1
SHK Hodonín
Online
26.kolo, 14.12.2019
HC Moravské Budějovice
Muži
Rozpis ledové plochy
Aktuality
5.12.2019
Útočník Jiří Slovák ukončil z pracovních a rodinných důvodů angažmá v našem klubu . Přejeme mu ve Valašském Meziříčí hodně úspěchů.
22.11.2019
Do zápasu B týmu s Orlovou byl vložen komentář trenéra Hradila Zde
19.11.2019
Do zápasu B-týmu vloženo hodnocení trenéra ZDE
15.11.2019
Do článku bylo přidáno hodnocení trenéra Hradila ZDE
14.11.2019
David Květoň, odchovanec Nového Jičína, přijal angažmá v HC Košice, tradičního účastníka Slovenské extraligy.
12.11.2019
Byly doplněny statistiky Béčka po utkání s Orlovou.
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Prohra dorostu ve Frýdku Místku

Nový Jičín

Pozor - přijíždějí HRDINOVÉ !!!

Dunaújváros - neskutečný výkon Ďáblíků 2010