Výsledkový servis

SEZONA:2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BEN CEB CHM FRM HAV JIH KAD LTM POR PRE PRO SLA SOK TRE UNL VSE
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

28 07.03.2020 Přerov Vsetín 4:3sn
28 07.03.2020 Prostějov Ústí n/L 4:2
28 07.03.2020 Frýdek-Místek Benátky n/J 5:4p
28 07.03.2020 Havířov Chomutov 5:1
28 07.03.2020 Kadaň Třebíč 5:6
28 07.03.2020 Č.Budějovice Poruba 8:1
28 07.03.2020 Litoměřice Slavia 6:3
28 07.03.2020 Jihlava Sokolov 3:1
27 04.03.2020 Benátky n/J Prostějov 3:4
27 04.03.2020 Poruba Havířov 3:4
27 04.03.2020 Vsetín Č.Budějovice 2:5
27 04.03.2020 Chomutov Litoměřice 4:2
27 04.03.2020 Sokolov Kadaň 8:0
27 04.03.2020 Třebíč Frýdek-Místek 4:3sn
27 04.03.2020 Ústí n/L Jihlava 3:7
27 04.03.2020 Slavia Přerov 2:4
26 02.03.2020 Havířov Litoměřice 4:3
26 02.03.2020 Jihlava Benátky n/J 5:0
26 02.03.2020 Poruba Vsetín 3:2
26 02.03.2020 Č.Budějovice Slavia 12:1
26 02.03.2020 Sokolov Ústí n/L 3:1
26 02.03.2020 Prostějov Třebíč 2:3
26 02.03.2020 Kadaň Frýdek-Místek 1:9
25 29.02.2020 Slavia Poruba 2:3
25 29.02.2020 Ústí n/L Kadaň 6:4
25 29.02.2020 Chomutov Č.Budějovice 1:2
25 29.02.2020 Frýdek-Místek Prostějov 6:3
25 29.02.2020 Vsetín Havířov 2:5
25 29.02.2020 Benátky n/J Sokolov 3:2sn
25 29.02.2020 Litoměřice Přerov 5:4sn
25 29.02.2020 Třebíč Jihlava 3:1
13 27.02.2020 Třebíč Frýdek-Místek 3:2sn
24 26.02.2020 Havířov Přerov 3:1
24 26.02.2020 Vsetín Slavia 4:1
24 26.02.2020 Ústí n/L Benátky n/J 4:2
24 26.02.2020 Sokolov Třebíč 2:5
24 26.02.2020 Kadaň Prostějov 1:6
24 26.02.2020 Jihlava Frýdek-Místek 6:5p
24 25.02.2020 Č.Budějovice Litoměřice 3:1
5 24.02.2020 Benátky n/J Jihlava 3:0
17 23.02.2020 Chomutov Poruba 3:2
23 22.02.2020 Benátky n/J Kadaň 7:1
23 22.02.2020 Litoměřice Poruba 6:3
23 22.02.2020 Slavia Havířov 2:3
23 22.02.2020 Prostějov Jihlava 2:5
23 22.02.2020 Přerov Č.Budějovice 4:2
23 22.02.2020 Třebíč Ústí n/L 6:2
23 22.02.2020 Chomutov Vsetín 3:5
23 21.02.2020 Sokolov Frýdek-Místek 2:6
22 19.02.2020 Havířov Č.Budějovice 2:4
22 19.02.2020 Benátky n/J Třebíč 0:1
22 19.02.2020 Poruba Přerov 8:1
22 19.02.2020 Vsetín Litoměřice 6:4
22 19.02.2020 Ústí n/L Frýdek-Místek 3:2
22 19.02.2020 Slavia Chomutov 3:4
22 19.02.2020 Sokolov Prostějov 3:5
22 18.02.2020 Kadaň Jihlava 2:4
21 18.02.2020 Benátky n/J Frýdek-Místek 3:1
21 17.02.2020 Vsetín Přerov 2:3
21 17.02.2020 Poruba Č.Budějovice 1:8
21 17.02.2020 Třebíč Kadaň 11:1
21 17.02.2020 Chomutov Havířov 3:1
21 17.02.2020 Sokolov Jihlava 2:6
21 17.02.2020 Ústí n/L Prostějov 4:1
21 17.02.2020 Slavia Litoměřice 3:4
20 15.02.2020 Č.Budějovice Vsetín 3:2
20 15.02.2020 Prostějov Benátky n/J 3:1
20 15.02.2020 Frýdek-Místek Třebíč 2:3
20 15.02.2020 Kadaň Sokolov 2:1
20 15.02.2020 Přerov Slavia 2:3p
20 15.02.2020 Havířov Poruba 2:6
20 15.02.2020 Jihlava Ústí n/L 5:1
20 15.02.2020 Litoměřice Chomutov 4:3p
19 12.02.2020 Vsetín Poruba 5:1
19 12.02.2020 Benátky n/J Jihlava 1:2
19 12.02.2020 Litoměřice Havířov 1:5
19 12.02.2020 Třebíč Prostějov 5:2
19 12.02.2020 Přerov Chomutov 2:0
19 12.02.2020 Frýdek-Místek Kadaň 5:3
19 12.02.2020 Ústí n/L Sokolov 3:5
19 12.02.2020 Slavia Č.Budějovice 3:6
26 11.02.2020 Přerov Chomutov 3:1
5 11.02.2020 Frýdek-Místek Kadaň 9:0
4 10.02.2020 Sokolov Benátky n/J 5:6p
3 09.02.2020 Frýdek-Místek Jihlava 6:1
6 03.02.2020 Frýdek-Místek Třebíč 0:5
18 01.02.2020 Č.Budějovice Chomutov 4:3
18 01.02.2020 Poruba Slavia 3:6
18 01.02.2020 Kadaň Ústí n/L 4:2
18 01.02.2020 Havířov Vsetín 4:1
18 01.02.2020 Přerov Litoměřice 3:1
18 01.02.2020 Prostějov Frýdek-Místek 3:4p
18 01.02.2020 Sokolov Benátky n/J 2:1p
18 01.02.2020 Jihlava Třebíč 3:0
17 29.01.2020 Benátky n/J Ústí n/L 2:1p
17 29.01.2020 Litoměřice Č.Budějovice 0:3
17 29.01.2020 Třebíč Sokolov 3:1
17 29.01.2020 Přerov Havířov 3:2
17 29.01.2020 Prostějov Kadaň 6:1
17 29.01.2020 Slavia Vsetín 4:2
17 29.01.2020 Frýdek-Místek Jihlava 5:7sn
24 28.01.2020 Poruba Chomutov 3:0
16 27.01.2020 Havířov Slavia 2:7
16 27.01.2020 Vsetín Chomutov 2:0
16 27.01.2020 Poruba Litoměřice 3:2
16 27.01.2020 Č.Budějovice Přerov 3:2p
16 27.01.2020 Jihlava Prostějov 5:4
16 27.01.2020 Kadaň Benátky n/J 5:1
16 27.01.2020 Ústí n/L Třebíč 2:4
16 26.01.2020 Frýdek-Místek Sokolov 7:2
15 25.01.2020 Chomutov Slavia 1:4
15 25.01.2020 Prostějov Sokolov 6:2
15 25.01.2020 Přerov Poruba 3:1
15 25.01.2020 Litoměřice Vsetín 2:6
15 25.01.2020 Č.Budějovice Havířov 7:1
15 25.01.2020 Jihlava Kadaň 0:2
15 25.01.2020 Třebíč Benátky n/J 5:3
1 24.01.2020 Třebíč Benátky n/J 2:3sn
15 23.01.2020 Frýdek-Místek Ústí n/L 5:3
14 22.01.2020 Havířov Chomutov 1:3
14 22.01.2020 Jihlava Sokolov 5:0
14 22.01.2020 Litoměřice Slavia 3:4
14 22.01.2020 Č.Budějovice Poruba 4:2
14 22.01.2020 Prostějov Ústí n/L 6:1
14 22.01.2020 Kadaň Třebíč 3:2sn
14 22.01.2020 Přerov Vsetín 3:2sn
14 21.01.2020 Frýdek-Místek Benátky n/J 4:1
3 20.01.2020 Litoměřice Č.Budějovice 4:6
13 18.01.2020 Slavia Přerov 4:2
13 18.01.2020 Ústí n/L Jihlava 3:6
13 18.01.2020 Poruba Havířov 1:2
13 18.01.2020 Chomutov Litoměřice 3:1
13 18.01.2020 Benátky n/J Prostějov 2:5
13 18.01.2020 Vsetín Č.Budějovice 0:3
13 18.01.2020 Sokolov Kadaň 4:3p
12 15.01.2020 Havířov Litoměřice 1:2
12 15.01.2020 Jihlava Benátky n/J 4:1
12 15.01.2020 Č.Budějovice Slavia 2:3p
12 15.01.2020 Poruba Vsetín 1:0p
12 15.01.2020 Sokolov Ústí n/L 4:1
12 15.01.2020 Prostějov Třebíč 7:2
12 15.01.2020 Kadaň Frýdek-Místek 3:6
12 14.01.2020 Chomutov Přerov 1:2p
11 13.01.2020 Benátky n/J Sokolov 4:3p
11 13.01.2020 Vsetín Havířov 4:1
11 13.01.2020 Litoměřice Přerov 3:4
11 13.01.2020 Chomutov Č.Budějovice 3:6
11 13.01.2020 Třebíč Jihlava 4:3
11 13.01.2020 Ústí n/L Kadaň 4:0
11 13.01.2020 Frýdek-Místek Prostějov 3:2
11 13.01.2020 Slavia Poruba 4:3
10 11.01.2020 Ústí n/L Benátky n/J 4:5
10 11.01.2020 Sokolov Třebíč 1:3
10 11.01.2020 Havířov Přerov 3:4
10 11.01.2020 Kadaň Prostějov 3:0
10 11.01.2020 Vsetín Slavia 6:2
10 11.01.2020 Č.Budějovice Litoměřice 5:4
10 11.01.2020 Jihlava Frýdek-Místek 5:1
9 09.01.2020 Frýdek-Místek Sokolov 3:1
3 09.01.2020 Chomutov Poruba 3:1
9 08.01.2020 Benátky n/J Kadaň 5:2
9 08.01.2020 Třebíč Ústí n/L 4:3
9 08.01.2020 Litoměřice Poruba 8:4
9 08.01.2020 Chomutov Vsetín 6:4
9 08.01.2020 Prostějov Jihlava 1:3
9 08.01.2020 Přerov Č.Budějovice 4:5
9 08.01.2020 Slavia Havířov 4:6
8 07.01.2020 Frýdek-Místek Ústí n/L 7:3
8 06.01.2020 Havířov Č.Budějovice 2:5
8 06.01.2020 Benátky n/J Třebíč 2:6
8 06.01.2020 Poruba Přerov 1:2
8 06.01.2020 Vsetín Litoměřice 4:3sn
8 06.01.2020 Sokolov Prostějov 2:4
8 06.01.2020 Slavia Chomutov 1:3
8 06.01.2020 Kadaň Jihlava 3:2sn
7 05.01.2020 Poruba Č.Budějovice 1:2
7 04.01.2020 Slavia Litoměřice 3:4
7 04.01.2020 Ústí n/L Prostějov 5:6
7 04.01.2020 Chomutov Havířov 2:4
7 04.01.2020 Benátky n/J Frýdek-Místek 3:1
7 04.01.2020 Vsetín Přerov 2:0
7 04.01.2020 Sokolov Jihlava 2:4
7 04.01.2020 Třebíč Kadaň 6:1
6 30.12.2019 Havířov Poruba 2:1
6 30.12.2019 Litoměřice Chomutov 3:4p
6 30.12.2019 Jihlava Ústí n/L 7:2
6 30.12.2019 Prostějov Benátky n/J 5:1
6 30.12.2019 Č.Budějovice Vsetín 5:2
6 30.12.2019 Přerov Slavia 4:1
6 30.12.2019 Kadaň Sokolov 2:1sn
5 28.12.2019 Ústí n/L Sokolov 5:2
5 28.12.2019 Chomutov Přerov 3:1
5 28.12.2019 Litoměřice Havířov 5:6
5 28.12.2019 Vsetín Poruba 3:1
5 28.12.2019 Třebíč Prostějov 0:7
5 28.12.2019 Slavia Č.Budějovice 4:2
4 26.12.2019 Poruba Slavia 2:5
4 26.12.2019 Přerov Litoměřice 4:1
4 26.12.2019 Prostějov Frýdek-Místek 2:3p
4 26.12.2019 Kadaň Ústí n/L 9:4
4 26.12.2019 Č.Budějovice Chomutov 2:5
4 26.12.2019 Havířov Vsetín 2:3sn
3 21.12.2019 Slavia Vsetín 3:5
3 21.12.2019 Benátky n/J Ústí n/L 5:4p
3 21.12.2019 Přerov Havířov 1:3
3 21.12.2019 Prostějov Kadaň 3:6
3 21.12.2019 Třebíč Sokolov 3:4p
10 20.12.2019 Poruba Chomutov 4:2
2 19.12.2019 Havířov Slavia 3:0
2 19.12.2019 Poruba Litoměřice 9:1
2 19.12.2019 Vsetín Chomutov 4:3p
2 19.12.2019 Jihlava Prostějov 3:4p
2 19.12.2019 Č.Budějovice Přerov 9:3
2 19.12.2019 Sokolov Frýdek-Místek 4:7
2 19.12.2019 Kadaň Benátky n/J 2:4
2 19.12.2019 Ústí n/L Třebíč 2:3sn
1 18.12.2019 Ústí n/L Frýdek-Místek 6:2
1 17.12.2019 Jihlava Kadaň 3:2
1 17.12.2019 Č.Budějovice Havířov 2:1
1 17.12.2019 Litoměřice Vsetín 3:4p
1 17.12.2019 Chomutov Slavia 3:2
1 17.12.2019 Prostějov Sokolov 1:4
1 17.12.2019 Přerov Poruba 1:2
4 14.12.2019 Jihlava Třebíč 2:3sn
30 07.12.2019 Slavia Kadaň 4:3
30 07.12.2019 Chomutov Havířov 3:2
30 07.12.2019 Poruba Frýdek-Místek 0:3
30 07.12.2019 Benátky n/J Ústí n/L 1:3
30 07.12.2019 Č.Budějovice Prostějov 6:0
30 07.12.2019 Přerov Sokolov 3:1
30 07.12.2019 Litoměřice Vsetín 2:1
30 07.12.2019 Jihlava Třebíč 3:1
29 04.12.2019 Vsetín Poruba 3:2
29 04.12.2019 Třebíč Slavia 4:1
29 04.12.2019 Havířov Přerov 1:2
29 04.12.2019 Kadaň Benátky n/J 5:4
29 04.12.2019 Frýdek-Místek Chomutov 3:2
29 04.12.2019 Sokolov Č.Budějovice 1:6
29 04.12.2019 Ústí n/L Litoměřice 4:2
29 04.12.2019 Prostějov Jihlava 4:3sn
28 02.12.2019 Benátky n/J Třebíč 3:2p
28 02.12.2019 Jihlava Sokolov 6:4
28 02.12.2019 Litoměřice Poruba 6:1
28 02.12.2019 Č.Budějovice Havířov 5:3
28 02.12.2019 Chomutov Vsetín 6:2
28 02.12.2019 Přerov Frýdek-Místek 1:2p
28 02.12.2019 Slavia Prostějov 3:1
27 30.11.2019 Poruba Chomutov 4:5
27 30.11.2019 Prostějov Benátky n/J 3:4p
27 30.11.2019 Frýdek-Místek Č.Budějovice 2:4
27 30.11.2019 Kadaň Litoměřice 2:6
27 30.11.2019 Sokolov Slavia 3:5
27 30.11.2019 Vsetín Přerov 1:2sn
27 30.11.2019 Třebíč Ústí n/L 1:2
27 30.11.2019 Havířov Jihlava 3:1
26 27.11.2019 Benátky n/J Sokolov 4:1
26 27.11.2019 Jihlava Frýdek-Místek 2:0
26 27.11.2019 Č.Budějovice Vsetín 5:0
26 27.11.2019 Litoměřice Chomutov 8:3
26 27.11.2019 Přerov Poruba 6:1
26 27.11.2019 Kadaň Třebíč 1:3
26 27.11.2019 Ústí n/L Prostějov 4:5sn
26 26.11.2019 Slavia Havířov 5:0
28 25.11.2019 Ústí n/L Kadaň 3:0
25 24.11.2019 Frýdek-Místek Slavia 3:4p
25 23.11.2019 Poruba Č.Budějovice 1:3
25 23.11.2019 Havířov Benátky n/J 3:1
25 23.11.2019 Sokolov Ústí n/L 8:2
25 23.11.2019 Vsetín Jihlava 3:2
25 23.11.2019 Prostějov Kadaň 6:3
25 23.11.2019 Třebíč Litoměřice 3:2sn
25 22.11.2019 Chomutov Přerov 5:2
24 21.11.2019 Litoměřice Přerov 2:4
24 21.11.2019 Jihlava Poruba 2:4
24 20.11.2019 Č.Budějovice Chomutov 6:4
24 20.11.2019 Třebíč Prostějov 1:3
24 20.11.2019 Benátky n/J Frýdek-Místek 4:5p
24 20.11.2019 Kadaň Sokolov 4:3
24 20.11.2019 Slavia Vsetín 5:4p
9 19.11.2019 Havířov Ústí n/L 3:2
23 18.11.2019 Vsetín Benátky n/J 8:0
23 18.11.2019 Poruba Slavia 4:1
23 18.11.2019 Chomutov Jihlava 1:3
23 18.11.2019 Sokolov Třebíč 3:4
23 18.11.2019 Havířov Kadaň 4:0
23 18.11.2019 Frýdek-Místek Ústí n/L 4:2
23 18.11.2019 Prostějov Litoměřice 4:5p
23 18.11.2019 Přerov Č.Budějovice 3:2sn
22 16.11.2019 Slavia Chomutov 1:4
22 16.11.2019 Ústí n/L Vsetín 2:3p
22 16.11.2019 Kadaň Frýdek-Místek 2:7
22 16.11.2019 Benátky n/J Poruba 6:2
22 16.11.2019 Prostějov Sokolov 4:2
22 16.11.2019 Litoměřice Č.Budějovice 5:8
22 16.11.2019 Jihlava Přerov 0:1p
22 16.11.2019 Třebíč Havířov 4:3
21 13.11.2019 Poruba Ústí n/L 6:2
21 13.11.2019 Vsetín Kadaň 5:2
21 13.11.2019 Chomutov Benátky n/J 1:2p
21 13.11.2019 Č.Budějovice Jihlava 3:2
21 13.11.2019 Havířov Prostějov 3:2
21 13.11.2019 Frýdek-Místek Třebíč 3:5
21 13.11.2019 Přerov Slavia 2:4
21 13.11.2019 Sokolov Litoměřice 2:3sn
20 02.11.2019 Slavia Č.Budějovice 2:7
20 02.11.2019 Sokolov Havířov 3:5
20 02.11.2019 Prostějov Frýdek-Místek 3:2
20 02.11.2019 Kadaň Poruba 3:2
20 02.11.2019 Litoměřice Jihlava 3:1
20 02.11.2019 Benátky n/J Přerov 2:1sn
20 02.11.2019 Třebíč Vsetín 2:3
20 01.11.2019 Ústí n/L Chomutov 1:3
19 31.10.2019 Č.Budějovice Benátky n/J 5:2
19 31.10.2019 Poruba Třebíč 4:2
19 30.10.2019 Vsetín Prostějov 3:2
19 30.10.2019 Chomutov Kadaň 4:0
19 30.10.2019 Jihlava Slavia 1:2p
19 30.10.2019 Havířov Litoměřice 1:2
19 30.10.2019 Frýdek-Místek Sokolov 5:3
19 30.10.2019 Přerov Ústí n/L 5:2
18 26.10.2019 Ústí n/L Č.Budějovice 1:8
18 26.10.2019 Sokolov Vsetín 2:6
18 26.10.2019 Benátky n/J Jihlava 1:3
18 26.10.2019 Kadaň Přerov 1:2
18 26.10.2019 Litoměřice Slavia 6:4
18 26.10.2019 Prostějov Poruba 3:4p
18 26.10.2019 Třebíč Chomutov 3:1
18 26.10.2019 Havířov Frýdek-Místek 4:2
17 24.10.2019 Slavia Benátky n/J 3:2
17 23.10.2019 Č.Budějovice Kadaň 5:2
17 23.10.2019 Vsetín Havířov 3:1
17 23.10.2019 Chomutov Prostějov 3:1
17 23.10.2019 Jihlava Ústí n/L 2:1
17 23.10.2019 Poruba Sokolov 7:0
17 23.10.2019 Přerov Třebíč 3:2
16 21.10.2019 Třebíč Č.Budějovice 1:5
16 21.10.2019 Litoměřice Benátky n/J 4:2
16 21.10.2019 Kadaň Jihlava 2:1
16 21.10.2019 Havířov Poruba 3:2
16 21.10.2019 Frýdek-Místek Vsetín 5:2
16 21.10.2019 Ústí n/L Slavia 2:4
16 21.10.2019 Prostějov Přerov 0:3
16 21.10.2019 Sokolov Chomutov 4:2
15 19.10.2019 Prostějov Č.Budějovice 0:5
15 19.10.2019 Havířov Chomutov 2:3
15 19.10.2019 Kadaň Slavia 2:5
15 19.10.2019 Sokolov Přerov 4:3sn
15 19.10.2019 Vsetín Litoměřice 4:2
15 19.10.2019 Třebíč Jihlava 2:4
15 19.10.2019 Frýdek-Místek Poruba 5:1
15 17.10.2019 Ústí n/L Benátky n/J 4:3p
14 17.10.2019 Poruba Vsetín 3:1
14 16.10.2019 Č.Budějovice Sokolov 4:1
14 16.10.2019 Litoměřice Ústí n/L 6:3
14 16.10.2019 Jihlava Prostějov 4:1
14 16.10.2019 Benátky n/J Kadaň 3:2p
14 16.10.2019 Chomutov Frýdek-Místek 6:4
14 16.10.2019 Přerov Havířov 4:2
14 16.10.2019 Slavia Třebíč 3:1
17 13.10.2019 Frýdek-Místek Litoměřice 2:4
13 12.10.2019 Kadaň Ústí n/L 2:5
13 12.10.2019 Sokolov Jihlava 4:5
13 12.10.2019 Prostějov Slavia 4:1
13 12.10.2019 Poruba Litoměřice 0:6
13 12.10.2019 Havířov Č.Budějovice 2:5
13 12.10.2019 Třebíč Benátky n/J 2:3
13 12.10.2019 Vsetín Chomutov 5:2
13 12.10.2019 Frýdek-Místek Přerov 1:2sn
12 10.10.2019 Ústí n/L Třebíč 1:4
12 09.10.2019 Benátky n/J Prostějov 2:8
12 09.10.2019 Litoměřice Kadaň 4:2
12 09.10.2019 Jihlava Havířov 1:3
12 09.10.2019 Č.Budějovice Frýdek-Místek 3:2
12 09.10.2019 Slavia Sokolov 4:0
12 09.10.2019 Chomutov Poruba 8:3
12 09.10.2019 Přerov Vsetín 2:1
11 07.10.2019 Třebíč Kadaň 5:3
11 07.10.2019 Chomutov Litoměřice 2:1
11 07.10.2019 Vsetín Č.Budějovice 3:5
11 07.10.2019 Sokolov Benátky n/J 3:4
11 07.10.2019 Poruba Přerov 4:1
11 07.10.2019 Prostějov Ústí n/L 5:4
11 07.10.2019 Havířov Slavia 1:0
11 07.10.2019 Frýdek-Místek Jihlava 4:3sn
10 05.10.2019 Ústí n/L Sokolov 4:2
10 05.10.2019 Benátky n/J Havířov 4:1
10 05.10.2019 Litoměřice Třebíč 4:0
10 05.10.2019 Kadaň Prostějov 2:3
10 05.10.2019 Přerov Chomutov 2:1
10 05.10.2019 Slavia Frýdek-Místek 2:1
10 05.10.2019 Č.Budějovice Poruba 2:3sn
10 05.10.2019 Jihlava Vsetín 2:4
9 03.10.2019 Vsetín Slavia 4:5
9 02.10.2019 Frýdek-Místek Benátky n/J 5:3
9 02.10.2019 Sokolov Kadaň 8:3
9 02.10.2019 Poruba Jihlava 2:1
9 02.10.2019 Přerov Litoměřice 5:2
9 02.10.2019 Prostějov Třebíč 1:2sn
9 02.10.2019 Chomutov Č.Budějovice 1:4
24 29.09.2019 Ústí n/L Havířov 2:3p
8 28.09.2019 Slavia Poruba 6:2
8 28.09.2019 Ústí n/L Frýdek-Místek 4:2
8 28.09.2019 Kadaň Havířov 1:4
8 28.09.2019 Litoměřice Prostějov 6:1
8 28.09.2019 Benátky n/J Vsetín 2:3
8 28.09.2019 Č.Budějovice Přerov 3:2
8 28.09.2019 Třebíč Sokolov 4:2
8 28.09.2019 Jihlava Chomutov 4:0
7 25.09.2019 Č.Budějovice Litoměřice 2:6
7 25.09.2019 Chomutov Slavia 5:0
7 25.09.2019 Vsetín Ústí n/L 3:1
7 25.09.2019 Frýdek-Místek Kadaň 8:0
7 25.09.2019 Havířov Třebíč 1:3
7 25.09.2019 Poruba Benátky n/J 5:1
7 25.09.2019 Sokolov Prostějov 3:9
7 25.09.2019 Přerov Jihlava 1:3
6 23.09.2019 Litoměřice Sokolov 5:3
6 23.09.2019 Třebíč Frýdek-Místek 4:1
6 23.09.2019 Benátky n/J Chomutov 0:4
6 23.09.2019 Jihlava Č.Budějovice 2:3
6 23.09.2019 Prostějov Havířov 1:4
6 23.09.2019 Kadaň Vsetín 2:7
6 23.09.2019 Ústí n/L Poruba 2:4
6 23.09.2019 Slavia Přerov 3:0
5 21.09.2019 Chomutov Ústí n/L 5:2
5 21.09.2019 Č.Budějovice Slavia 4:2
5 21.09.2019 Havířov Sokolov 4:2
5 21.09.2019 Přerov Benátky n/J 1:0
5 21.09.2019 Poruba Kadaň 4:2
5 21.09.2019 Vsetín Třebíč 4:2
5 21.09.2019 Jihlava Litoměřice 2:1sn
5 21.09.2019 Frýdek-Místek Prostějov 2:1sn
4 18.09.2019 Litoměřice Havířov 1:5
4 18.09.2019 Třebíč Poruba 2:4
4 18.09.2019 Ústí n/L Přerov 1:7
4 18.09.2019 Sokolov Frýdek-Místek 4:2
4 18.09.2019 Benátky n/J Č.Budějovice 5:4sn
4 18.09.2019 Prostějov Vsetín 3:1
4 18.09.2019 Kadaň Chomutov 3:4sn
4 18.09.2019 Slavia Jihlava 2:1
3 16.09.2019 Chomutov Třebíč 3:0
3 16.09.2019 Č.Budějovice Ústí n/L 9:1
3 16.09.2019 Vsetín Sokolov 3:2
3 16.09.2019 Jihlava Benátky n/J 4:5sn
3 16.09.2019 Poruba Prostějov 9:3
3 16.09.2019 Frýdek-Místek Havířov 2:1sn
3 16.09.2019 Přerov Kadaň 7:0
3 16.09.2019 Slavia Litoměřice 3:2sn
2 14.09.2019 Ústí n/L Jihlava 2:3
2 14.09.2019 Benátky n/J Slavia 3:1
2 14.09.2019 Havířov Vsetín 2:0
2 14.09.2019 Litoměřice Frýdek-Místek 3:2sn
2 14.09.2019 Kadaň Č.Budějovice 1:7
2 14.09.2019 Sokolov Poruba 3:5
2 14.09.2019 Třebíč Přerov 4:5p
2 13.09.2019 Prostějov Chomutov 4:3
1 11.09.2019 Benátky n/J Litoměřice 0:4
1 11.09.2019 Jihlava Kadaň 3:1
1 11.09.2019 Chomutov Sokolov 4:1
1 11.09.2019 Č.Budějovice Třebíč 3:2
1 11.09.2019 Vsetín Frýdek-Místek 3:4p
1 11.09.2019 Poruba Havířov 4:2
1 11.09.2019 Přerov Prostějov 3:2
1 11.09.2019 Slavia Ústí n/L 1:2p

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:02x
1:0pp1x
2:05x
2:112x
2:1pp2x
2:1sn5x
3:08x
3:133x
3:227x
3:2pp3x
3:2sn9x
4:06x
4:119x
4:229x
4:39x
4:3pp5x
4:3sn6x
5:05x
5:18x
5:213x
5:38x
5:44x
5:4pp3x
5:4sn2x
6:01x
6:17x
6:28x
6:35x
6:47x
6:5pp1x
7:02x
7:12x
7:23x
7:31x
8:03x
8:12x
8:21x
8:33x
8:41x
9:01x
9:12x
9:32x
9:41x
11:11x
12:11x
0:11x
0:1pp1x
0:21x
0:34x
0:42x
0:52x
0:61x
0:71x
1:211x
1:2pp5x
1:2sn3x
1:315x
1:47x
1:53x
1:62x
1:72x
1:82x
1:91x
2:312x
2:3pp5x
2:3sn6x
2:418x
2:511x
2:68x
2:74x
2:81x
3:410x
3:4pp9x
3:4sn1x
3:59x
3:66x
3:71x
3:91x
4:55x
4:5pp3x
4:5sn2x
4:62x
4:71x
5:63x
5:6pp1x
5:7sn1x
5:81x

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

5
HC Kopřivnice
0
HK Nový Jičín
Online
37.kolo, 3.3.2021
HC Slezan Opava
Muži
Rozpis ledové plochy
Aktuality
15.2.2021
Jakub Vacula byl autorem odpovědí minulého kola. Nikdo neposlal správnou odpověď a tak je sám autor stává majitelem Ďábelského hrníčku.
25.1.2021
13. kolo našeho seriálu Pohled do duše Ďábla je zde !! Ve 12 kole zabodoval Daniel Soviar a po zásluze získává Ďábelský hrníček.
12.1.2021
V neděli zemřel dlouholetý ledař Zimáku ANTONÍN HUB. Upřímnou soustrast celé rodině. Tonda
5.1.2021
Daniel Palička se může těšit na Ďábelský hrníček, neboť správně odhalil Davida Štefku, který nám odpovídal na otázky.
23.12.2020
Desáté kolo vyhrál Rostislav Hypl a Ďábelský hrníček je jeho odměnou. GRATULUJEME !!!
18.12.2020
na otázky 9. kola pohled do duše Ďábla nám odpovídal Daniel Šimonů, což správně a jako první odhalila Veronika Pšenicová z Šenova u Nového Jičína - gratulujeme k Ďábelskému hrníčku !!!
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Naděje pro mládež i nižší soutěže. Svaz promýšlí, jak dohrát sezonu

Praha - Koronavirus stále drží v šachu všechny domácí soutěže kromě extraligy a první ligy. Český hokej ale ještě nechce zbytek sezony odpískat a vydal k němu aktuální stanovisko.

Sportování amatérů se blíží. Jenže Hnilička mluví až o březnu!