Výsledkový servis

SEZONA:2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CGD DAS KLT KOB KOL PIS PRI TAB
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

42 04.03.2020 DS Č.Budějovice Kobra Praha 1:4
42 04.03.2020 Kolín Tábor 7:4
42 04.03.2020 Příbram Klatovy 5:1
41 29.02.2020 Tábor DS Č.Budějovice 6:3
41 29.02.2020 Kobra Praha Příbram 7:4
40 26.02.2020 DS Č.Budějovice Příbram 4:2
40 26.02.2020 Kolín Klatovy 3:2
40 26.02.2020 Tábor Písek 9:2
39 22.02.2020 Písek DS Č.Budějovice 4:7
39 22.02.2020 Klatovy Tábor 3:4
39 22.02.2020 Kobra Praha Kolín 0:5
41 19.02.2020 Písek Kolín 2:5
38 15.02.2020 Kolín Příbram 1:4
38 15.02.2020 Písek Klatovy 1:8
38 15.02.2020 Tábor Kobra Praha 4:3
37 12.02.2020 Klatovy DS Č.Budějovice 3:2
37 12.02.2020 Kobra Praha Písek 12:1
37 12.02.2020 Příbram Tábor 3:2
36 08.02.2020 Klatovy Kobra Praha 2:1p
36 08.02.2020 Písek Příbram 2:6
36 08.02.2020 DS Č.Budějovice Kolín 1:10
35 01.02.2020 Klatovy Příbram 7:4
35 01.02.2020 Tábor Kolín 6:1
35 01.02.2020 Kobra Praha DS Č.Budějovice 2:4
34 29.01.2020 DS Č.Budějovice Tábor 0:1
34 29.01.2020 Kolín Písek 11:1
34 29.01.2020 Příbram Kobra Praha 6:5
34 28.01.2020 China GD Klatovy 0:12
33 25.01.2020 China GD Kobra Praha 3:6
33 25.01.2020 Příbram DS Č.Budějovice 7:2
33 25.01.2020 Klatovy Kolín 2:4
33 25.01.2020 Písek Tábor 4:7
32 22.01.2020 Tábor Klatovy 2:3
32 22.01.2020 Kolín Kobra Praha 4:3
32 22.01.2020 DS Č.Budějovice Písek 2:1p
32 22.01.2020 China GD Příbram 1:14
31 18.01.2020 Příbram Kolín 10:2
31 18.01.2020 Klatovy Písek 7:2
31 18.01.2020 Kobra Praha Tábor 5:6sn
31 18.01.2020 China GD DS Č.Budějovice 0:11
35 15.01.2020 Písek China GD 5:3
30 11.01.2020 Písek Kobra Praha 2:8
30 11.01.2020 DS Č.Budějovice Klatovy 2:3
30 11.01.2020 Tábor Příbram 4:3
30 11.01.2020 China GD Kolín 1:11
29 09.01.2020 China GD Tábor 1:15
29 08.01.2020 Kobra Praha Klatovy 2:1
29 08.01.2020 Kolín DS Č.Budějovice 6:2
29 08.01.2020 Příbram Písek 8:3
37 06.01.2020 Kolín China GD 7:0
28 04.01.2020 Kolín Tábor 2:3
28 04.01.2020 Příbram Klatovy 1:2sn
28 04.01.2020 DS Č.Budějovice Kobra Praha 6:4
28 04.01.2020 China GD Písek 2:7
27 28.12.2019 Tábor DS Č.Budějovice 6:2
27 28.12.2019 Klatovy China GD 6:4
27 28.12.2019 Kobra Praha Příbram 8:5
26 21.12.2019 Kolín Klatovy 4:1
26 21.12.2019 DS Č.Budějovice Příbram 2:9
26 21.12.2019 China GD Kobra Praha 4:13
26 21.12.2019 Tábor Písek 7:4
41 18.12.2019 Klatovy China GD 11:1
27 18.12.2019 Písek Kolín 0:6
25 14.12.2019 Písek DS Č.Budějovice 2:4
25 14.12.2019 Klatovy Tábor 3:2
25 14.12.2019 Kobra Praha Kolín 2:5
25 14.12.2019 Příbram China GD 13:1
24 11.12.2019 DS Č.Budějovice China GD 7:2
24 11.12.2019 Tábor Kobra Praha 3:5
24 11.12.2019 Kolín Příbram 3:4
24 11.12.2019 Písek Klatovy 3:4
23 07.12.2019 Příbram Tábor 1:5
23 07.12.2019 Klatovy DS Č.Budějovice 2:1p
23 07.12.2019 China GD Kolín 3:7
23 07.12.2019 Kobra Praha Písek 4:8
22 04.12.2019 Klatovy Kobra Praha 2:4
22 04.12.2019 DS Č.Budějovice Kolín 1:7
22 04.12.2019 Tábor China GD 9:1
22 04.12.2019 Písek Příbram 2:10
38 02.12.2019 DS Č.Budějovice China GD 9:1
21 30.11.2019 Písek China GD 5:3
21 30.11.2019 Kobra Praha DS Č.Budějovice 6:2
21 30.11.2019 Tábor Kolín 3:5
21 30.11.2019 Klatovy Příbram 3:2sn
20 27.11.2019 Kolín Písek 5:3
20 27.11.2019 DS Č.Budějovice Tábor 3:2
20 27.11.2019 Příbram Kobra Praha 8:1
20 27.11.2019 China GD Klatovy 3:6
19 23.11.2019 Příbram DS Č.Budějovice 4:2
19 23.11.2019 Klatovy Kolín 6:2
19 23.11.2019 Písek Tábor 2:9
19 23.11.2019 Kobra Praha China GD 14:0
18 20.11.2019 Tábor Klatovy 5:2
18 20.11.2019 DS Č.Budějovice Písek 5:2
18 20.11.2019 Kolín Kobra Praha 3:2
18 20.11.2019 China GD Příbram 4:5
17 16.11.2019 China GD DS Č.Budějovice 4:8
17 16.11.2019 Příbram Kolín 3:1
17 16.11.2019 Klatovy Písek 2:1p
17 16.11.2019 Kobra Praha Tábor 2:8
40 13.11.2019 Kobra Praha China GD 9:2
16 09.11.2019 Kolín China GD 10:2
16 09.11.2019 Písek Kobra Praha 6:4
16 09.11.2019 DS Č.Budějovice Klatovy 5:4
16 09.11.2019 Tábor Příbram 0:2
15 06.11.2019 Kobra Praha Klatovy 1:8
15 06.11.2019 Kolín DS Č.Budějovice 4:3
15 06.11.2019 Příbram Písek 8:2
15 06.11.2019 China GD Tábor 3:7
14 02.11.2019 Kolín Tábor 2:1
14 02.11.2019 Příbram Klatovy 9:6
14 02.11.2019 DS Č.Budějovice Kobra Praha 5:7
14 02.11.2019 China GD Písek 3:4
13 30.10.2019 Písek Kolín 1:5
13 30.10.2019 Klatovy China GD 6:3
13 30.10.2019 Tábor DS Č.Budějovice 1:4
13 30.10.2019 Kobra Praha Příbram 5:2
12 26.10.2019 China GD Kobra Praha 3:17
12 26.10.2019 Kolín Klatovy 3:4p
12 26.10.2019 Tábor Písek 5:1
12 26.10.2019 DS Č.Budějovice Příbram 3:5
11 23.10.2019 Kobra Praha Kolín 5:1
11 23.10.2019 Klatovy Tábor 4:5sn
11 23.10.2019 Příbram China GD 11:1
11 23.10.2019 Písek DS Č.Budějovice 1:3
10 19.10.2019 Kolín Příbram 4:2
10 19.10.2019 Písek Klatovy 2:3
10 19.10.2019 DS Č.Budějovice China GD 13:1
10 19.10.2019 Tábor Kobra Praha 2:4
9 17.10.2019 China GD Kolín 1:12
9 16.10.2019 Kobra Praha Písek 4:3p
9 16.10.2019 Klatovy DS Č.Budějovice 3:0
9 16.10.2019 Příbram Tábor 3:6
22 12.10.2019 Tábor China GD 7:1
8 12.10.2019 Klatovy Kobra Praha 5:3
8 12.10.2019 DS Č.Budějovice Kolín 3:4sn
8 12.10.2019 Písek Příbram 5:2
8 08.10.2019 Tábor China GD 16:0
7 05.10.2019 Klatovy Příbram 3:6
7 05.10.2019 Kobra Praha DS Č.Budějovice 7:0
7 05.10.2019 China GD Písek 2:5
7 05.10.2019 Tábor Kolín 2:3
6 03.10.2019 China GD Klatovy 1:16
6 02.10.2019 DS Č.Budějovice Tábor 1:4
6 02.10.2019 Kolín Písek 3:2
6 02.10.2019 Příbram Kobra Praha 7:2
5 28.09.2019 Písek Tábor 0:6
5 28.09.2019 Příbram DS Č.Budějovice 8:3
5 28.09.2019 Klatovy Kolín 5:2
5 28.09.2019 Kobra Praha China GD 11:2
4 25.09.2019 Tábor Klatovy 2:0
4 25.09.2019 DS Č.Budějovice Písek 7:4
4 25.09.2019 Kolín Kobra Praha 4:6
4 25.09.2019 China GD Příbram 2:19
42 23.09.2019 Písek China GD 6:5sn
3 22.09.2019 China GD DS Č.Budějovice 1:8
3 21.09.2019 Příbram Kolín 5:7
3 21.09.2019 Klatovy Písek 6:1
3 21.09.2019 Kobra Praha Tábor 4:3
39 18.09.2019 Příbram China GD 11:1
2 14.09.2019 Kolín China GD 10:0
2 14.09.2019 Písek Kobra Praha 2:5
2 14.09.2019 DS Č.Budějovice Klatovy 3:8
2 14.09.2019 Tábor Příbram 1:0
1 11.09.2019 Příbram Písek 3:2p
1 11.09.2019 China GD Tábor 0:7
1 11.09.2019 Kobra Praha Klatovy 4:2
1 11.09.2019 Kolín DS Č.Budějovice 3:1

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:01x
2:01x
2:12x
2:1pp4x
3:01x
3:12x
3:27x
3:2pp1x
3:2sn1x
4:11x
4:24x
4:35x
4:3pp1x
5:13x
5:25x
5:34x
5:41x
6:12x
6:24x
6:32x
6:43x
6:51x
6:5sn1x
7:02x
7:11x
7:24x
7:45x
8:11x
8:21x
8:32x
8:51x
9:12x
9:22x
9:61x
10:01x
10:22x
11:14x
11:21x
12:11x
13:12x
14:01x
16:01x
0:11x
0:21x
0:51x
0:62x
0:71x
0:111x
0:121x
1:2sn1x
1:31x
1:44x
1:52x
1:71x
1:83x
1:101x
1:111x
1:121x
1:141x
1:151x
1:161x
2:35x
2:45x
2:54x
2:61x
2:71x
2:82x
2:92x
2:101x
2:191x
3:44x
3:4pp1x
3:4sn1x
3:53x
3:64x
3:72x
3:81x
3:171x
4:51x
4:5sn1x
4:61x
4:72x
4:82x
4:131x
5:6sn1x
5:72x

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

5
HC Kopřivnice
0
HK Nový Jičín
Online
38.kolo, 6.3.2021
Orli Znojmo
Muži
Rozpis ledové plochy
Aktuality
15.2.2021
Jakub Vacula byl autorem odpovědí minulého kola. Nikdo neposlal správnou odpověď a tak je sám autor stává majitelem Ďábelského hrníčku.
25.1.2021
13. kolo našeho seriálu Pohled do duše Ďábla je zde !! Ve 12 kole zabodoval Daniel Soviar a po zásluze získává Ďábelský hrníček.
12.1.2021
V neděli zemřel dlouholetý ledař Zimáku ANTONÍN HUB. Upřímnou soustrast celé rodině. Tonda
5.1.2021
Daniel Palička se může těšit na Ďábelský hrníček, neboť správně odhalil Davida Štefku, který nám odpovídal na otázky.
23.12.2020
Desáté kolo vyhrál Rostislav Hypl a Ďábelský hrníček je jeho odměnou. GRATULUJEME !!!
18.12.2020
na otázky 9. kola pohled do duše Ďábla nám odpovídal Daniel Šimonů, což správně a jako první odhalila Veronika Pšenicová z Šenova u Nového Jičína - gratulujeme k Ďábelskému hrníčku !!!
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Naděje pro mládež i nižší soutěže. Svaz promýšlí, jak dohrát sezonu

Praha - Koronavirus stále drží v šachu všechny domácí soutěže kromě extraligy a první ligy. Český hokej ale ještě nechce zbytek sezony odpískat a vydal k němu aktuální stanovisko.

Sportování amatérů se blíží. Jenže Hnilička mluví až o březnu!