Ve středu přivítáme Bobry z Valašského Meziříčí. Oplatí jim Ďáblové předchozí porážku?
9.10.2017, Redakce

Ve středu přivítáme Bobry z Valašského Meziříčí. Oplatí jim Ďáblové předchozí porážku?

V desátém kole 2. ligy skupiny východ se Ďáblové střetnou na domácím stadionu s Bobry Valašské Meziříčí. Utkání začíná ve středu 11. října 2017 v 18:00.

Z posledních tří zápasů získali Ďáblové 8 bodů - výhra nad Šumperkem a Opavou za tři body a výhra na nájezdy za dva body nad Hodonínem. Přesně taková je bilance novojičínských Ďáblů. Po devíti kolech jim náleží třetí pozice se 14 body. Aby svěřenci Petra Macháčka natáhli šňůru neporaženosti na domácím ledě, potřebují uspět proti Bobrům Valašské Meziříčí. 
Statistikám Nového Jičína po sedmi střetnutích vládne zkušený útočník Pavel Zedník (2 + 6). Velmi dobře mu sekunduje spoluhráč Robin Gebauer (3 + 4) a Matěj Málek (3 + 3). Mezi obránci je na tom z hlediska produktivity výborně Vojta Adamík (1 + 6). O čas v brankovišti se pak dělí dvojice gólmanů Jiří Slovák - Tomáš Kohn, přičemž více minut má odchytáno prvně zmíněný.

Sestava Nového Jičína z minulého kola proti Opavě: 
Slovák I. – Adamík, Már, Běhal, Hruška, Janiczek, Metelka – Palacký, Pecha, Málek, Motloch, Kafka, Chvostek, Kratochvíl, Gebauer, Kocián, Zedník, Sonnek, Slovák II.

Valašské Meziříčí naposledy bodovali ve druhém kole, kdy porazili Nový Jičín 6:3. Od třetího kola si zatím připsali 5 proher v řadě a po devátém kole obývají šestou příčku s počtem 6 bodů.
Statistikám Valašského Meziříčí po sedmi střetnutích vládne zkušený útočník Petr Dvořák (6 + 7), který je také nejlepším střelcem svého týmu. Velmi dobře mu sekunduje spoluhráč Jakub Pořický (4 + 5), ale i David Vítek (3 + 3). Mezi obránci jsou na tom z hlediska produktivity výborně Michal Žák (2 + 4) a Michal Hryciow (2 + 2). O čas v brankovišti se pak dělí dvojice gólmanů Lukáš Plšek - Daniel Bechný, přičemž více minut má odchytáno druhý zmíněný.

Sestava Valašského Meziříčí z předminulého kola proti Opavě (minulé kolo měli volno): 

Plšek (46. Bechný) – Dudek, Mikel, Hryciow, Baroš, Varga Mar., Báchor (C), Váňa, Hladiš – Matějka, Dvořák, Pořický – Brunec (A), Daněk, Vítek D. – Varga Mir., Studený, Martiník (A) – Weintritt, Peterka, Dalajka 5
HC Bobři Valašské Meziříčí
2
HK Nový Jičín
Rozpis ledové plochy
Aktuality
20.5.2018
V pátek 1. června se v sídle ČSLH uskuteční aktiv klubů 2. ligy, kde by mělo dojít k určení systému následující sezóny.
30.4.2018
1.5.2018 proběhne trénink B-týmu a juniorů o hodinu dříve. Tzn. od 17:00 do 18:30, sraz: 16:30 na zimním stadioně!!!
8.3.2018
Napsali o nás v Novojičínském deníku: Hotovo! Bobři udělali s novojičínskými Ďábly krátký proces (více ZDE).
6.3.2018
Napsali o nás v Novojičínském deníku: Šafránek opět zavřel klec! Ďáblové musí odvracet konec sezony (více ZDE).
6.3.2018
Výkonný výbor ČSLH schválil novou strukturu a věkové kategorie mládežnických soutěží, změny vstoupí v platnost od sezony 2018/19. Stávající model se třemi nejvyššími soutěžemi – extraligou mladšího dorostu, extraligou staršího dorostu a extraligou juniorů – nahradí model se dvěma soutěžemi, dvouročníkovou extraligou dorostu a tříročníkovou extraligou juniorů. Více k tématu si přečtěte ZDE.
5.3.2018
Napsali o nás v Novojičínském deníku: Ďáblům to na ledě Bobrů nevyšlo. Dnes se pokusí vyrovnat (více ZDE).
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

KEMPY PRO HRÁČE A GÓLMANY

Máme pro vás nabídku hokejových kempů pro vaše děti. Podívejte se na nabídku. HK Nový Jičín pořádá týdenní kemp v červenci.

JEDNODENNÍ KEMPY PRO HRÁČE

JEDNODENNÍ KEMPY PRO HRÁČE VE VĚKU 6 AŽ 15 LET.