Rozhovor s autorem hattricku Jirkou Slovákem
2.11.2018, Bohumil Vincura

Rozhovor s autorem hattricku Jirkou Slovákem

N o v ý J i č í n

Ahoj Jirko, v poslední době se ti daří a v zápase s Opavou jsi dokonce vstřelil čistý hattrick, byl to tvůj první?

Ne, už jsem jeden dal a to kdysi v zápase se Studénkou. Ale ve II.lize je to můj první. Užil jsem si ho parádně a to jak na ledě, tak i po zápase.

Není tajemstvím, že jsi i pokladník, kolik Tě to bude stát?

No, nemáme nějak přesné taxy, ale určitě něco budu muset přispět, zvlášť,když mám zítra ještě narozeniny., předpokládám, tak dvě lahve...

Nezlob se na mne, ale 2 lahve za hattrick s narozeninami, to se mi zdá příliš málo a vypovídá to o malé náročnosti tebe jako pokladníka.... Co tedy má přispět Jakub Lehečka, kterého narozeniny také čekají, láhev mléka?

Velký smích a váhavá odpověď - No, budu muset o tom ještě popřemýšlet)))))

Před sezónou jste nepatřili mezi favority soutěže, ale dnes se o Vás jako favoritech mluví...

Ano, daří se nám a zvlášť mám radost, že všechny vítězství byly zasloužené, hrajeme atraktivní hru, oproti přípravě nám to tam i padá, takže spokojenost. Jako favorité se však necítíme a podle výsledků s Opavou a Orlovou venku ani jako favorité hrát asi neumíme. Spíš nám vyhovuje náročnější hokej jako předvádí Hodonín či Šumperk.

Podle mých informací panuje v kabině pohodička...

Ano, jsme hodně mladý kolektiv a v kabině i mimo ní tvoříme super partu. Dokážeme si utahovat jeden z druhého, ale také jeden za druhého bojovat i na ledě. Jsme prostě prima parta a doufám, že to zůstane i kdyby přišla nějaká herní krize.

Máš v kabině nějakého oblíbeného spoluhráče?

Ne, fakt jsme super parta,která táhne za jeden provaz a rozumí si každý s každým. Jsme si blízcí věkově i názorově, takže jsme jedna parta, která se hokejem prostě baví.

Týmu se daří, Tobě také, takže přeji, aby to zůstalo co nejdéle a věřím, že i za tento rozhovor budeš muset přispět nějakou částkou do pokladny!

Ano, obávám se, že budu opět muset sáhnout do peněženky, bude trpět)))

Jirku Slováka zpovídal Bohumil Vincura5
HK Nový Jičín
4
HC Slezan Opava
Online
Rozpis ledové plochy
Aktuality
21.3.2019
Saša Hřívová obdržela pozvánku na přípravný kemp reprezentace reprezentace ČR 16 ženy a 2 utkání se Slovenskem, který se uskuteční ve dnech 5. - 7. dubna 2019 v Ostravě. Blahopřejeme !!! 1.3.2019
20.3.2019
Odchovanec Nového Jičína, hráč Třince, Štěpán Macháček obdržel pozvánku do reprezentace U 17 na Turnaj 5 zemí, který se uskuteční ve dnech 10. – 13. dubna 2019 ve švýcarské Basileji. Blahopřejeme !!!
13.3.2019
Náš odchovanec, David Květoň, včera vstřelil dvě branky v dresu Vítkovic v utkání předkola play off proti Spartě Praha a zajistil svému mužstvu vedení 2:0 v sérii.
9.3.2019
Michal Matiaško, odchovanec našeho klubu, vstřelil v dresu Olomouce první extraligovou branku proti Pirátům Chomutov. Blahopřejeme !!!
7.3.2019
Saša Hřívová obdržela pozvánku na přípravný kemp reprezentace ČR 18 žen a 2 přípravná utkání s Austrálii který se uskuteční ve dnech 26. - 28. března 2019 v Liberci. Blahopřejeme !!!
1.3.2019
Saša Hřívová obdržela pozvánku na přípravný kemp reprezentace ČR 16 žen, který se uskuteční ve dnech 8. - 10. března 2019 v Klášterci nad Ohří. Blahopřejeme !!!
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Děti jsou na Zimáku jako doma...

N o v ý J i č í n

Pojď hrát hokej !!!

N o v ý J i č í n