Rozhovor s autorem hattricku Jirkou Slovákem
2.11.2018, Bohumil Vincura

Rozhovor s autorem hattricku Jirkou Slovákem

N o v ý J i č í n

Ahoj Jirko, v poslední době se ti daří a v zápase s Opavou jsi dokonce vstřelil čistý hattrick, byl to tvůj první?

Ne, už jsem jeden dal a to kdysi v zápase se Studénkou. Ale ve II.lize je to můj první. Užil jsem si ho parádně a to jak na ledě, tak i po zápase.

Není tajemstvím, že jsi i pokladník, kolik Tě to bude stát?

No, nemáme nějak přesné taxy, ale určitě něco budu muset přispět, zvlášť,když mám zítra ještě narozeniny., předpokládám, tak dvě lahve...

Nezlob se na mne, ale 2 lahve za hattrick s narozeninami, to se mi zdá příliš málo a vypovídá to o malé náročnosti tebe jako pokladníka.... Co tedy má přispět Jakub Lehečka, kterého narozeniny také čekají, láhev mléka?

Velký smích a váhavá odpověď - No, budu muset o tom ještě popřemýšlet)))))

Před sezónou jste nepatřili mezi favority soutěže, ale dnes se o Vás jako favoritech mluví...

Ano, daří se nám a zvlášť mám radost, že všechny vítězství byly zasloužené, hrajeme atraktivní hru, oproti přípravě nám to tam i padá, takže spokojenost. Jako favorité se však necítíme a podle výsledků s Opavou a Orlovou venku ani jako favorité hrát asi neumíme. Spíš nám vyhovuje náročnější hokej jako předvádí Hodonín či Šumperk.

Podle mých informací panuje v kabině pohodička...

Ano, jsme hodně mladý kolektiv a v kabině i mimo ní tvoříme super partu. Dokážeme si utahovat jeden z druhého, ale také jeden za druhého bojovat i na ledě. Jsme prostě prima parta a doufám, že to zůstane i kdyby přišla nějaká herní krize.

Máš v kabině nějakého oblíbeného spoluhráče?

Ne, fakt jsme super parta,která táhne za jeden provaz a rozumí si každý s každým. Jsme si blízcí věkově i názorově, takže jsme jedna parta, která se hokejem prostě baví.

Týmu se daří, Tobě také, takže přeji, aby to zůstalo co nejdéle a věřím, že i za tento rozhovor budeš muset přispět nějakou částkou do pokladny!

Ano, obávám se, že budu opět muset sáhnout do peněženky, bude trpět)))

Jirku Slováka zpovídal Bohumil Vincura4
HK Nový Jičín
1
HC David servis České Budějovice
Online
17.kolo, 14.11.2018
HC Bobři Valašské Meziříčí
Rozpis ledové plochy
Aktuality
4.11.2018
Odchovanec Nového Jičína, hráč Vítkovic, Ondřej Cubo, obdržel pozvánku do reprezentace U 16 na zápasy se Švýcarskem. Blahopřejeme !!! nominace
30.10.2018
Odchovanec Nového Jičína, hráč Olomouce, Michal Matiaško obdržel pozvánku do reprezentace U 19 na zápasy s Finskem. Blahopřejeme !!! nominace
18.10.2018
Odchovanec Nového Jičína, hráč Třince, Štěpán Macháček obdržel pozvánku do reprezentace U 17 na zápasy do Kanady. Blahopřejeme !!! nominace
7.10.2018
Táborský zápas má,bohužel, dohru ve formě zlomené nohy Honzy Kysučana. Jeho premiéra za A tým, má tak hořkou příchuť. Honza je ale bojovník a celou situaci zvládne. Přejeme mu rychlé uzdravení a těšíme se na něj!!!
5.10.2018
Odchovanec Nového Jičína, Štěpán Macháček, hráč Ocelářů Třinec, obdržel pozvánku na sraz reprezentace do 17 let v Jihlavě, blahopřejeme! nominace
24.9.2018
V 17. minutě 1. třetiny hráli Ďáblové přesilovku a vstřelili branku, kterou rozhodčí Velčovský uznal. Následně, na základě stížnosti čárového rozhodčího, že ho při střídání napadl hráč Slovák ( hrajeme přesilovku ). Hlavní rozhodčí, zrušil regulérní branku, vyloučil hráče Slováka a zapomněl vrátit vyloučeného hráče domácích zpět na trestnou lavici.... Nikdo nechápal, proč se nehraje.
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Dorost zahájil sezónu prohrou

Dorostenci, po slibně rozehrané 1.třetině, podlehli soupeři z Brumova-Bylnice.

Na turnaji MD Ďáblové třetí

N o v ý J i č í n - Rožnov pod Radhoštěm