Bohumil Vincura

N o v ý J i č í n

Dorostenci ve svých mistrovských utkáních 2x na kolenou.  Nejprve 12.10. prohrálu v Polským U16 vysoko 1:8 a druhý den nestačili na vedoucí tým tabulky Orlovou, které podlehli 3 : 7

Zápasy vyhodnotil trenér dorostu Robin Gebauer :

NJ - Polsko U16 1:8
Dnešní utkání se mi hodnotí těžko. Měli jsme katastrofální vstup do prvních dvou třetin. I když jsme hráče upozorňovali na kvalitu soupeře, nepohlídali jsme si vstupy do obou třetin. Po individuálních chybách, kterých dnes bylo strašně moc a které tak kvalitní tým dokázal potrestat, jsme ve 39 min. prohrávali 0:7. Do poslední třetiny jsme vstupovali s tím, že pro nás začíná nový zápas a budeme chtít, připravit se na nedělní utkání s Orlovou. Poslední třetinu jsme odehráli dobře, ale hokej se hraje 60 minut, my jsme dnes dokázali hrát pouze 20 minut a proti tak silnému týmu, je to málo. Gratuluji soupeři k zaslouženému vítězství.
Jestli dnes mám chválit, tak jen za přístup hráčů v poslední třetině. Musím ale znovu zopakovat, že hokej se hraje 60 minut.

NJ - Orlová 3:7
Dnes jsme nastoupili proti vedoucímu týmu naší skupiny. I přes porážku, jsme byli více než vyrovnaným soupeřem. Do 53 minuty byl zápas nerozhodný 3:3. Šance měly oba týmy. Bohužel dnes se štěstí přiklonilo na stranu Orlové, která dokázala potrestat chybnou rozehrávku v našem obranném pásmu. A za dvě minuty nedůsledné bránění hráče ve slotu. Poté jsme zkusili hru 6 na 4, ale soupeři se povedlo trefit prázdnou bránu. Dnes vyhrál šťastnější tým.
Dnes musím pochválit oba brankáře, předvedli několik vynikajících zákroků a dlouho drželi zápas vyrovnaný. Bohužel pro nás, dnes měl větší štěstí Denis Irgl z Orlové. Gratuluji.