Ďáblové - Černý kůň soutěže !
7.10.2018, Redakce

Ďáblové - Černý kůň soutěže !

N o v ý J i č í n

Přátelé, kdyby někdo před začátkem sezóny řekl, že mladičký tým Ďáblů bude po osmém kole druhý se ztrátou jediného bodu na vedoucí Šumperk, asi bychom uvažovali o množství jeho promilí v krvi, nebo zda utekl z psychiatrické léčebny. Faktem však je, že dnes bychom jej obdivovali.

Ďáblové mají za sebou skalp Šumperku, Hodonína, Orlové i Tábora. Tým se semkl a vozí body z venku. Mladíci dobře zapadli do kádru a navíc předvádějí líbivý, útočný hokej. Nebýt zaváhání v Opavě, bylo by ještě veseleji. Skvělé je, že kluci pochopili, že hrát se dá s každým, pokud však odvedou na ledě maximální soustředění a výkon.

Strategie a taktika realizačního týmu sedí a kluci ji, zdá se, pochopili, což bylo vidět zejména v domácím utkání se Šumperkem. Vstup do soutěže se naopak nepovedl Hodonínu, který přes velkohubé řeči o postupu a favoritovi soutěže dostávají jedno KO za druhým a i naši Ďáblové mu na jeho ledě jedno takové udělili.

Fajn, super práce pánové. Od teď to však bude ještě těžší. Do této chvíle mohou všichni hovořit o podcenění a plodit další a další výmluvy. Nyní se situace obrací. Předvedli jsme parádní úvod soutěže a všem týmům dali jasně najevo - POZOR, s Ďábly se musí počítat!! Možná se tomu bude spousta lidí bránit, ale stává se z nás, když už ne favorit, tak zcela jistě obávaný a nevyzpytatelný soupeř. V další části soutěže si nesmíme sednout na zadek. Co musíme zlepšit, víme. Katastrofické přesilovky, kdy to někdy vypadá, že nás rozhodčí přesilovkou trestá, máme, bohužel, také nepříjemně mnoho technických vyloučení, které nás, bohužel, stojí úplně zbytečně síly v rozhodujících částech utkání. Ze všech týmů máme také nejpomalejší střídání během hry. Je prostě spousta věcí, které musíme vylepšit. Co nám nechybí je urputnost, elán a touha po vítězství, ke které se přidala i disciplína. Paráda. Nesmíme však usnout na vavřínech a makat, makat, makat.

Věříme, že se skvělými výkony Ďáblů, se také na stadióně objeví Fans, kteří zatím klukům moc chybí, že se tribuny budou více zaplňovat a diváci se budou více hokejem bavit. Kluci pro to udělali, prozatím, co mohli.

Jsme velmi zvědaví na další výkony Ďáblů a věříme, že nás kluci svými výkony nezklamou.8
HC Orlová
1
HK Nový Jičín
Online
41.kolo, 23.2.2019
HC Slezan Opava
Rozpis ledové plochy
Aktuality
19.2.2019
Upozorňujeme fanoušky, že sobotní utkání s Opavou se hraje od 18 hodin !!!
6.2.2019
Michal Matiáško, útočník Olomouce, náš odchovanec byl nominován do reprezentace do 19 let na turnaj pěti zemí do Finska, gratulujeme!!! nominace
3.2.2019
Jan Poruba dohraje sezónu v Polsku za mužstvo Janova, které bude v baráži bojovat o postup do polské nejvyšší soutěže.Přejeme mu hodně zdaru !!!
30.1.2019
Vítězství nad Kopřivnicí bylo dárkem sekretáři Jirkovi MOHLEROVI k jeho 87. narozeninám !!!
23.1.2019
Vojtěch Adamík a Dominik Kafka byli pozváni na 7. přípravný jednodenní kemp pro Zimní světovou Univerziádu, která se bude konat v Rusku v Krasnoyarsku v termínu 26. února - 13. března 2019. Blahopřejeme
21.1.2019
Odchovanec Nového Jičína, hráč Třince, Štěpán Macháček obdržel pozvánku do reprezentace U 17 na Evropský olympijský festival mládeže EYOF, které se uskuteční ve dnech 5. – 16. února 2019 v Sarajevu (Bosna a Hercegovina). Blahopřejeme !!! nominace
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Děti jsou na Zimáku jako doma...

N o v ý J i č í n

Pojď hrát hokej !!!

N o v ý J i č í n