Ďáblové - Černý kůň soutěže !
7.10.2018, Redakce

Ďáblové - Černý kůň soutěže !

N o v ý J i č í n

Přátelé, kdyby někdo před začátkem sezóny řekl, že mladičký tým Ďáblů bude po osmém kole druhý se ztrátou jediného bodu na vedoucí Šumperk, asi bychom uvažovali o množství jeho promilí v krvi, nebo zda utekl z psychiatrické léčebny. Faktem však je, že dnes bychom jej obdivovali.

Ďáblové mají za sebou skalp Šumperku, Hodonína, Orlové i Tábora. Tým se semkl a vozí body z venku. Mladíci dobře zapadli do kádru a navíc předvádějí líbivý, útočný hokej. Nebýt zaváhání v Opavě, bylo by ještě veseleji. Skvělé je, že kluci pochopili, že hrát se dá s každým, pokud však odvedou na ledě maximální soustředění a výkon.

Strategie a taktika realizačního týmu sedí a kluci ji, zdá se, pochopili, což bylo vidět zejména v domácím utkání se Šumperkem. Vstup do soutěže se naopak nepovedl Hodonínu, který přes velkohubé řeči o postupu a favoritovi soutěže dostávají jedno KO za druhým a i naši Ďáblové mu na jeho ledě jedno takové udělili.

Fajn, super práce pánové. Od teď to však bude ještě těžší. Do této chvíle mohou všichni hovořit o podcenění a plodit další a další výmluvy. Nyní se situace obrací. Předvedli jsme parádní úvod soutěže a všem týmům dali jasně najevo - POZOR, s Ďábly se musí počítat!! Možná se tomu bude spousta lidí bránit, ale stává se z nás, když už ne favorit, tak zcela jistě obávaný a nevyzpytatelný soupeř. V další části soutěže si nesmíme sednout na zadek. Co musíme zlepšit, víme. Katastrofické přesilovky, kdy to někdy vypadá, že nás rozhodčí přesilovkou trestá, máme, bohužel, také nepříjemně mnoho technických vyloučení, které nás, bohužel, stojí úplně zbytečně síly v rozhodujících částech utkání. Ze všech týmů máme také nejpomalejší střídání během hry. Je prostě spousta věcí, které musíme vylepšit. Co nám nechybí je urputnost, elán a touha po vítězství, ke které se přidala i disciplína. Paráda. Nesmíme však usnout na vavřínech a makat, makat, makat.

Věříme, že se skvělými výkony Ďáblů, se také na stadióně objeví Fans, kteří zatím klukům moc chybí, že se tribuny budou více zaplňovat a diváci se budou více hokejem bavit. Kluci pro to udělali, prozatím, co mohli.

Jsme velmi zvědaví na další výkony Ďáblů a věříme, že nás kluci svými výkony nezklamou.6
HK Hokej Šumperk 2003
1
HK Nový Jičín
Online
12.kolo, 24.10.2018
SHK Hodonín
Rozpis ledové plochy
Aktuality
18.10.2018
Odchovanec Nového Jičína, hráč Třince, Štěpán Macháček obdržel pozvánku do reprezentace U 17 na zápasy do Kanady. Blahopřejeme !!! nominace
7.10.2018
Táborský zápas má,bohužel, dohru ve formě zlomené nohy Honzy Kysučana. Jeho premiéra za A tým, má tak hořkou příchuť. Honza je ale bojovník a celou situaci zvládne. Přejeme mu rychlé uzdravení a těšíme se na něj!!!
5.10.2018
Odchovanec Nového Jičína, Štěpán Macháček, hráč Ocelářů Třinec, obdržel pozvánku na sraz reprezentace do 17 let v Jihlavě, blahopřejeme! nominace
24.9.2018
V 17. minutě 1. třetiny hráli Ďáblové přesilovku a vstřelili branku, kterou rozhodčí Velčovský uznal. Následně, na základě stížnosti čárového rozhodčího, že ho při střídání napadl hráč Slovák ( hrajeme přesilovku ). Hlavní rozhodčí, zrušil regulérní branku, vyloučil hráče Slováka a zapomněl vrátit vyloučeného hráče domácích zpět na trestnou lavici.... Nikdo nechápal, proč se nehraje.
24.9.2018
Ďáblové odehráli, pravděpodobně, svoji nejdelší 1.třetinu v historii 2.ligy. Trvala 53 minut a nebylo to kvůli výpadku elektrického proudu.
17.9.2018
Rádi bychom Vás informovali o výsledcích našich nejmenších borců, ale ze svazu máme striktně zakázáno zveřejňovat jakékoliv výsledky mistrovských turnajů až po Ml.žáky.. Jsou i zakázány počitadla a výsledky se nepíšou. Výsledky uvidíte na www.superturnaje.cz a na Facebooku Superturnaje.cz - tato společnost nepodléhá svazu...
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Dorost zahájil sezónu prohrou

Dorostenci, po slibně rozehrané 1.třetině, podlehli soupeři z Brumova-Bylnice.

Na turnaji MD Ďáblové třetí

N o v ý J i č í n - Rožnov pod Radhoštěm