Ďáblové - Černý kůň soutěže !
7.10.2018, Redakce

Ďáblové - Černý kůň soutěže !

N o v ý J i č í n

Přátelé, kdyby někdo před začátkem sezóny řekl, že mladičký tým Ďáblů bude po osmém kole druhý se ztrátou jediného bodu na vedoucí Šumperk, asi bychom uvažovali o množství jeho promilí v krvi, nebo zda utekl z psychiatrické léčebny. Faktem však je, že dnes bychom jej obdivovali.

Ďáblové mají za sebou skalp Šumperku, Hodonína, Orlové i Tábora. Tým se semkl a vozí body z venku. Mladíci dobře zapadli do kádru a navíc předvádějí líbivý, útočný hokej. Nebýt zaváhání v Opavě, bylo by ještě veseleji. Skvělé je, že kluci pochopili, že hrát se dá s každým, pokud však odvedou na ledě maximální soustředění a výkon.

Strategie a taktika realizačního týmu sedí a kluci ji, zdá se, pochopili, což bylo vidět zejména v domácím utkání se Šumperkem. Vstup do soutěže se naopak nepovedl Hodonínu, který přes velkohubé řeči o postupu a favoritovi soutěže dostávají jedno KO za druhým a i naši Ďáblové mu na jeho ledě jedno takové udělili.

Fajn, super práce pánové. Od teď to však bude ještě těžší. Do této chvíle mohou všichni hovořit o podcenění a plodit další a další výmluvy. Nyní se situace obrací. Předvedli jsme parádní úvod soutěže a všem týmům dali jasně najevo - POZOR, s Ďábly se musí počítat!! Možná se tomu bude spousta lidí bránit, ale stává se z nás, když už ne favorit, tak zcela jistě obávaný a nevyzpytatelný soupeř. V další části soutěže si nesmíme sednout na zadek. Co musíme zlepšit, víme. Katastrofické přesilovky, kdy to někdy vypadá, že nás rozhodčí přesilovkou trestá, máme, bohužel, také nepříjemně mnoho technických vyloučení, které nás, bohužel, stojí úplně zbytečně síly v rozhodujících částech utkání. Ze všech týmů máme také nejpomalejší střídání během hry. Je prostě spousta věcí, které musíme vylepšit. Co nám nechybí je urputnost, elán a touha po vítězství, ke které se přidala i disciplína. Paráda. Nesmíme však usnout na vavřínech a makat, makat, makat.

Věříme, že se skvělými výkony Ďáblů, se také na stadióně objeví Fans, kteří zatím klukům moc chybí, že se tribuny budou více zaplňovat a diváci se budou více hokejem bavit. Kluci pro to udělali, prozatím, co mohli.

Jsme velmi zvědaví na další výkony Ďáblů a věříme, že nás kluci svými výkony nezklamou.4
SKLH Žďár nad Sázavou
3
HK Nový Jičín
Online
27.kolo, 19.12.2018
HC Slezan Opava
Online
Rozpis ledové plochy
Aktuality
12.12.2018
Premiérové utkání ve 2.lize dnes s Orlovou odehrál náš junior Jan Holáň (2002). Blahopřejeme
11.12.2018
Ďábelská rodina se rozrostla o dvě nové princezny. Rodičům Markétky Sedlářové a Míši Oherové blahopřejeme !!!
9.12.2018
První extraligový zápas dnes odehrál v dresu HC Olomouc Michal Matiáško, odchovanec Nového Jičína. Olomouc získala bod v Chomutově. Blahopřejeme!!! Statistiky utkání
22.11.2018
V Nominaci reprezentace ČR 16 ženy na Turnaj olympijských nadějí 4 visegrádských národů, který se uskuteční ve dnech 11. – 15. prosince 2018 ve Zlíně je i naše Alexandra Hřívová, blahopřejeme !!!
20.11.2018
Hokejovou kariéru přerušil Jakub Palacký, odešel pracovat do Anglie.
20.11.2018
Ďáblové posilují útočné řady. Z Hodonína přichází Miroslav Kuba. odchovanec HC Olomouc. Elite Prospects
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

SANTA CLAUS - AAA turnaj ročníku 2009 Dunaújváros, Maďarsko

N o v ý J i č í n - D u n a ú j v á r o s

Ďáblíci stále vedou!!!

N o v ý J i č í n
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Slezan Opava
HK Nový Jičín