Redakce

N o v ý J i č í n - Fanoušci HK Nový Jičín se mohou těšit na "anglický" týden, protože ve středu i v sobotu odehrají muži utkání doma. Ve středu budou hosté, protože mužstvo HK Frýdek-Místek, po dobu výstavby nového stadionu, využívá novojičínský zimní stadion jako domovský stánek. V sobotu přivítá velmi dobře hrající mužstvo z Břeclavi.

HC Frýdek-Místek

V loňské sezóně skončilo mužstvo HCFM na 8. místě po základní části. Ve čtvrtfinále se utkali s největším favoritem soutěže, Prostějovem, a zle mu zatápěli. Favorit, za stavu 1:2 na utkání, prohrával po 2.třetině i ve 4.utkání. Vše otočil a potvrdil postup

V letošní sezoně se mužstvo, pod vedením trenérů Radima Nečase a Jaroslava Havlíka, pomaleji rozehrává, je zatím na posledním místě tabulky i díky cestování, které musí absolvovat na tréninky a zápasy.

V brance FM nastupuje Daniel Chvostek, a v útoku Pavel Zedník, oba odehráli několik sezón v našem dresu.

Z novojičínské kabiny

Do utkání s FM nenastoupí zraněný Michal Horák a nemocný Pavel Hanák

Poslední vzájemný zápas

22. 01. 2014

Naši muži dnes ukázali, jak se bojuje až do konce utkání. Ještě v 58. minutě prohrávali s Frýdkem Místkem o dvě branky, aby zápas otočili a vyhráli po samostatných nájezdech 3:2. Rozhodující nájezd vstřelila nová posila HC NJ Josef Fojtík, který tak skóroval i ve druhém utkání v novojičínském dresu.