Kateřina Krutilková

Nový Jičín – Lukáš Šrámek nám poskytl rozhovor po utkání, které odchytal opravdu skvěle, ale 2 góly v jeho brance znamenaly prohru. Jak hodnotí výkon Poruby a jak vidí vyhlídky mužstva?

S čím jste šli jako tým do dnešního zápasu?

Tak hlavně jsme chtěli vyhrát. Přijela k nám Poruba, což je těžký soupeř, ale hráli jsme s nimi vyrovnaně. Bylo to celou dobu 1:1 a až pak jim to tam padlo na 2:1 a oni už to pak utloukli.

Poruba se řadí mezi favority. Jak je hodnotíš ty? Zatím se jim moc nedaří. Dokáží se zase vyhoupnout nahoru?

Já bych se vůbec nedivil, kdyby byla kolem prosince na první, druhé příčce. Ten vstup jim ideálně nevyšel, tak to asi teď nějak dohání. Úplně k poražení jsme dneska nebyli. Minimálně bod bychom si určitě zasloužili.

I přestože jsi dnes inkasoval 2 góly, chytal jsi opravdu skvěle. Jak hodnotíš sám svůj dnešní výkon?

Já sám sebe nehodnotím. Takže asi nějak…

Jak bys hodnotil atmosféru v kabině po dnešním zápase?

Já jsem ještě nějak s klukama pořádně nestihl být, zatím úplně nevím, ale je tam pořádně naštvaná atmosféra. Kluky to hrozně štve, jelikož makali celý zápas. Škoda těch vyloučení a co se tam pak dělo na tom ledě. Myslím, že je atmosféra dost zklamaná, ovšem musíme to ze sebe všechno hned shodit, jedeme do Hodonína, tam to taky bude černo-bílé a soutěž pokračuje, jsme teprve na začátku.

Rozhodčí dnes pískali opravdu přísně. Co si o tom myslíš ty?

No neměli by se hodnotit rozhodčí hned po zápase. Slyšel jsem, že čárový rozhodčí pískal dnes poprvé. Takže to zatím nechám nějak tak neutrálně. Já jsem brankář a hodnocení rozhodčích není tak úplně na mě.

V Novém Jičíne, hraješ již několik sezón po sobě, uvažoval jsi, že změníš mančaft?

To je otázka, máte pro mě nějakou nabídku? (smích) Ne ne ne! Já jsem tady spokojený a také jsem to vždycky tvrdil, že v Novém Jičíně jsem spokojený. Nemám proč měnit své působiště. Nad tím jsem opravdu nikdy neuvažoval. I když nějaká ta nabídka byla, dokud to v Jičíně bude fungovat, tak jak to tady funguje, jsem a budu spokojený.