Martina Paličková

V 5. kole ELIOD Ligy mladšího dorostu jsme na domácím ledě přivítali ženské družstvo z Karviné.

Zápas se pro nás vyvíjel od samého začátku slibně. V 16. minutě otevřel skóre po samostatné akci Petr Komáčka. Na začátku 2. třetiny to hezké kombinaci vstřelil branku Tomáš Andris. Skóre jsme navýšili v 37. minutě, kdy soupeřova gólmanka lovila puk z branky po střele Martina Najvar. V 42. minutě se velmi dobře zorientoval před brankou Adam Hilšer a bylo to 4:0. Kluci měli chuť a přidali další dvě branky zásluhou Michala Matiaška a opět Adama Hilšera.

Na konci zápasu na ukazovateli svítil výsledek 6:0. Domácí gólman David Palička předvedl výborné zákroky a zásluhou toho vychytal svou první nulu v Lize mladšího dorostu.