Kateřina Krutilková

N o v ý J i č í n - Domácí prohráli další utkání se Vsetínem. Do hostující branky dokázali novojičínští nasázet pouze dvě branky, Vsetín měl přesnější střely a červené světlo se za Ilášem rozsvítilo hned 5x.

První třetina začala poněkud klidně, ovšem ke konci třetiny Petr Dvořák využil přesilovou hru a otevřel tak gólové skóre. O necelých 50 vteřin později zvýšil náskok svého týmu Zúbek, který z mezikruží propálil Iláše.

Druhá třetina byla poměrně vyrovnaná. Každý tým vstřelil jednu branku. Ve 26. minutě vstřelil dnes poprvé kotouč do vsetínské brány Haloda, ovšem Ostrčil v 38. minutě využil další přesilovku a zvýšil stav na 1:3.

V třetí části zápasu padly tři góly. Hned v úvodu Michal Žák vytvořil Novému Jičínu manko na 1:4. Dominik Novotný sice v 50. minutě snížil na 2:4, ale Petr Dvořák navrátil v 53. minutě svému týmu trojbrankové vedení. Ke konci třetí třetiny byl zápas dost vyhrocený, rozhodčí celkem rozdal 98 TM