Kateřina Krutilková

N o v ý J i č í n - Nový Jičín nezvládl ubránit namotivovaný Vsetín, který hostující tým přestřílel 7:1. Nový Jičín bude mít možnost první výhru vrátit Vsetínu před domácími fanoušky již tuto sobotu.

Nový Jičín sice vstřelil první branku již v úvodu, ale to byla také jediná jičínská radost. V osmé minutě otevřel střelecké konto David Mikšan. V 18. minutě využil přesilové hry Jan Kolařík a srovnal stav na 1:1. Ke konci třetiny ještě stihl poslat Jan Vrána svůj tým do vedení.

V 33. minutě využil Vsetín další přesilovou hru. Konkrétně Petr Dvořák propálil z levého kruhu Iláše. Netrvalo dlouho a Jakub Řezáč zajistil vedení svému týmu na 4:1.

Třetí třetina začala klidněji, ovšem v 47. minutě začala vsetínská senzace. Po dlouze se vyvíjejícím tlaku se prosadil René Kajabo. Za minutu zvýšil stav Daniel Vaněk. Střelecké konto zakončil Lukáš Finsterl.